3

@Lionel_Messi10 zgadzam się, że to nie była agresja typu Madrycki Męczennik na bramkarzu Valencii (Mamardashwili to chyba był, mogę się mylić). Jednak mi osobiście takie zachowanie jak tutaj u Leo się nie podoba. Nie ściska się kogoś za kark - brak szacunku, gest frustracji.
Chociaż przyznaj, że to nie było zachowanie poprawne. Nie zachowujmy się jak śmietankowe bydło wybielając wszelkie negatywne zachowania naszych ulubionych zawodników.
Afery nie ma, ale też niewinności u Leo nie ma.

3

@Lionel_Messi10 @addept ma rację, to nie było byle dotknięcie/klepnięcie. Nie było też w tym jakiejś specjalnie dużej agresji, jednak zachowanie godne reprymendy. Nie ma co z tego robić afery, ale symboliczna grzywna jest słuszna.
Jeśli ilość dni w serwisie jest dla Ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem to spójrz na mój licznik i stosując się do swoich standardów zachowaj się jak należy :)

0

@szymonekk polemizowalbym. Wydaje mi się, że musi być cały banknot, ponieważ ostatnio moim rodzicom pies dopadł do dwóch stówek i gdzieś zapodział się fragment z rogu banknotu. Odmówili wymiany w banku z powodu niekompletności banknotu.

5

@Sulimo mieli zdominować LaLiga z Żółwiem, a nie bardzo im to wychodzi, więc muszą znaleźć jakieś usprawiedliwienia xD

1

@norbi77 widać ta gra nie jest po prostu dla Ciebie - tyle. Ale nazywanie jej gniotem, bo potrzebujesz innego rodzaju wrażeń to po prostu ignorancja :)

2

@MesQueUnClub96 nie był :>

0

@tbas Szkoda mi 50zł, ponieważ wiem dokładnie co chcę wpisać, jak to napisać i co dokładnie zawrzeć w moim CV. Dlatego nie potrzebuję tych bajerów ale wyłącznie narzędzia, które umożliwi mi wygodne rozmieszczenie i edycję elementów tam gdzie dokładnie tego chcę.
50zł tu, stówka tam, 20zł na inną pierdołę i się zaraz spora sumka uzbiera - pracuję nad docenianiem pieniądza, bo wystarczająco słabo zarządzam finansami :>

0

@pt9 Dokładnie tak, Canva - dopiero zerknąłem na wiadomość jak dostałem odpowiedzi i zobaczyłem jakiego babola popełniłem.... XD

0

@Blantozaur chodziło mi o canva.com
Nie wiem dlaczego poprawiło mi na medium na tym telefonie....

1

Pisanie CV to zawsze była katorga - szukanie różnych wzorów, niewygodna edycja, ciągłe rozjeżdżanie się wszystkiego.
W necie niby jest masa narzędzi do tego, wydają się pomocne, ale po godzinie zabawy okazuje się, że aby wygenerować CV trzeba zapłacić xD
Ale udało się w końcu znaleźć coś mega wygodnego i darmowego - medium.com
Do tej pory na nic lepszego nie trafiłem
Może komuś się przyda taka polecajka :D

2

@Marian_Pazdzioch on się zna na wszystkim*


*Nie dotyczy interakcji międzyludzkich :v

0

Co okienko coś wymyślą jak wrócić do 1:1 więc za każdym razem będzie sukces do ogłoszenia. Sprytny ten polityk Laporta

1

@Ptasior nie no, nawet real nie jest tak obrzydliwy jak żymianie

1

@Kgorecki2500 od Windows 7 to już wszystko to samo :/
No może poza win8, bo to do zapomnienia jak Vista

1

@gumaz zależy jaka kwota. 4 cyfrowa to nie wiem czy komukolwiek poza siostrą/rodzicami bym pożyczył.
Stówkę albo dwie jakiemus znajomemu, z którym mam kontakt albo sąsiadom jak mocno potrzebują - nie jest to majątek, a jeśli nie oddadzą to za 100zl kupuje wiedzę na temat tych osób. Nie jest to zły biznes aby jak najszybciej wynieść śmieci ze swojego otoczenia.

1

@esem91 rączka rączkę myje... To jest podczłowiek... Powinien być stryczek

0

@Popitek12 najlepszy kurczak jest medium rare, musisz spróbować

0

@PizzerMan niestety firma, a teraz zegar tyka

0

@PizzerMan kolejny dzień życia na wypowiedzeniu w robocie, więc jest jak jest :D

0

@Azazel_Pazuzu Robi interesu z RFEF. Dopiero teraz zauważyli, że coś jest nie tak XD

2

@lithotripter panie, ja kończyłem podstawówkę, ni filologię hiszpańską :v

4

@Katalończyk 99 wszystko rozumiemy :v

2

@aspr1me penalty in order of real fookin madrid

1

@Donnie_Darko tato Ludwiczka, nie ukryjesz się :v

0

@vangoor argument, że w Anglii to coś normalnego mnie też śmieszy.
Tak jakby różnice kulturowe w różnych krajach nie miały znaczenia.
Przecież są kraje, w których chociażby kciuk w górę albo dwa palce ułożone w V w geście victorii są odbierane negatywnie xD

18

3

@barcanawieki anulują mu zawieszenie, bo stwierdza, że sędzia źle usłyszał, jest błąd w protokole i nie ma podstaw do kary.
Tak będzie :v

0

@ShawnC oo, gdzie można obejrzeć walki z biednymi dziećmi w Afryce? To jakaś waga lżejsza niż piórkowa pewnie :v

0

@7black4 cytując wielkiego Polaka: "Jeszcze jak!" :>

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?