Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyffffer1922 to jest chyba ta babka, która oddała się 1000+ facetów pod rząd - to wydarzenie mam na myśli. Same filmy to inny kaliber.
Bo chyba nie mieliśmy wspólnego mianownika w tej krótkiej dyskusji, a ja dokładnie do tego się odnosiłem :D
0
@Lucyffffer1922 według mnie moralność tych gości była równie nisko jak i tej babki. Trzeba nie mieć do siebie szacunku aby brać udział w tego typu farsie.
4
@Lucyffffer1922 ciekawe czy chłopów, którzy też brali udział w tej "zabawie" również by wykluczyli ze stadionu xd
1
Na 90% będzie dziś zwycięstwo, na 90% remis, a na 90% przegrana. Czyli na 180% będzie pozytywny wynik.
Mamy idealną sytuację.
3
@Safrani jeśli krytycy na coś narzekają to trzeba to odbierać odwrotnie xD
1
@misterio Hollywood to tylko kółko wzajemnej adoracji, w którym "popularne dzieciaki" ustalają zasady według których się bawią.
5
Astrologowie ogłaszają miesiąc wyborczy. Populacja postów o piłce na La Bambie zmniejsza się. :v
0
@mindbender84 sędziowanie pod real? Stare, znałem. Ale nawet gra w przewadze 12ego zawodnika nie pomogła xD
0
@July_6_BcN pytanie z ciekawości: co ta czynność oznacza? Rozumiem, że jakieś zakończenie, ale dlaczego? Co należy wygooglowac? :D
0
@NoswaR a uchylisz rąbka tajemnicy dla tych, którzy nie używają social media? :D
0
@Aragorn33 politycy na szubienicy
0
@TR3YWAY iks de
0
@TR3YWAY to będzie kompromitacja La Ligi czy tam RFEF
1
@SuperPatsonFCB sądząc po komentarzach na notatniku to większość nie zauważa i twierdzi, że racja jest po ich stronie. Ba, to wszyscy inni są do dupy, a oni jedyni mają odwagę zabrać głos i kroczą jedyną słuszną drogą. Masakra
6
"królewscy" - szanują innych tak jak król szanował życie byle chłopa z pola
7
Wydaje mi się tutaj, że w tym wypadku sędzia opowiadał o wpływie wszelkich komentarzy na jego rodzinę - nie na niego samego i stąd taka reakcja.
Nie mam co prawda dzieci, ale znając siebie czułbym spore emocje gdyby tego typu sytuacje odbijały się na moim potomstwie w życiu codziennym.
Krytyka ich jakości pracy jest jak najbardziej na miejscu, ale to wychodzi zdecydowanie dalej niż powinno - rodzina nie powinna być w coś takiego zamieszana.
Nie sądzę, by sam fakt krytyki sprawił, że sędzia się rozkleił. Rodzina to inna inszość
2
@Deathwing112 wystarczy okłamać i kliknąć, że jesteś człowiekiem. Nikt tego nie sprawdza :v
1
@marcin62 gry-online.pl - chyba najgorsze medium o tematyce gier w Polsce. Niekompetentne recenzje, niezgodne z prawem ukrywanie informacji o treściach sponsorowanych, content jakości Made-By-AI.
Nie rób sobie krzywdy, nie obserwuj xd
0
@tbas czy to dr Temperance Brennan z "Kości"? :v
2
@lucca87 odnośnie trofeów to niedosyt największy byłby w przypadku przegranej ligi - tutaj mam największe nadzieje, bo to by podsumowało całoroczny wysiłek.
LM przy tak napiętym kalendarzu może być wynikiem dyspozycji dnia.
Puchar króla natomiast ze względu na rywala będzie smakował podwójnie - słodko albo gorzko :D
0
@Phoenixx oo, nie wiedziałem - dzięki!
W takim razie taniej będzie gamę passa ogarnąć, w sumie od dłuższego czasu się przybieralem xd
0
Ktoś już testował Oblivion - Remaster? Kusi zakup i powrót do dzieciństwa oraz początków przygód z RPG :D
0
@pt9 jeśli tylko niektóre strony to może DNSy się rozjechały? Taki trochę blind guess
4
@Ojciec5tkidzieci polityka niszczy ludzi bardziej niż narkotyki
19
I jak gościu o tak słabej psychice mógłby dawać pewność na bramce jak Szczęsny. Gość nie dojeżdża poza boiskiem, a co mówić na placu gry pod presją...
Idealna decyzja Flicka
0
@Mario96w chyba trzeba kliknąć jakiś meczyk po obiadku :v
3
@Katalończyk 99 stopniem rozkładu - na dum tss
1
@BezglutenowyPedri in a big way, grandly, do it big, a najlepiej "with a flourish"
0
@4drian0 trochę zbyt wolne jak na Rocket League xd
Bardziej jak taka stara, mało popularna gra - Kicks Online (może ktoś słyszał) :D
0
@halfnolife Barca Xaviego style :D