1

@fart kiedyś to były czasy, dzisiaj już nie ma czasów :/

0

@kamiVeB Fati - bardziej nieoczywistego się nie da :p

1

@partymaker w obserwujących na portalu przegrywasz, ale obstawiam, że w ilości prawdziwych znajomych, którzy obserwują i uczestniczą w Twoim życiu masz już przewagę :v

0

@pikass14 jak nie wrzucasz dużo plików, na przykład filmów albo nie streamujesz to 50Mb uploadu wystarczy. A prawie 2x większy download będzie odczuwalny.
Najwyżej trochę dłużej poczekasz wrzucając jakiś backup do chmury :D
@bartekvisca zapewne w uploadzie. 4krotnosc to dużo i zależnie od potrzeb opcja 1) byłaby w niektórych przypadkach o niebo lepsza. Cena jak mówisz nie robi różnicy, ale parametry łącza już są diametralnie różne :p

0

@okiemtypera_lucaxx95 tego co średnie też może być, bo średnio to też dobrze

0

@WiernyKatalonii a podczas fetowania na nowym camp nou na murawie ląduje smok w barwach blaugrana

2

@Kidd a dobrze, nie mają prawa narzekać :v

3

Dlaczego robiąc obiad celuje się w porcje na 1 dzien, a wychodzi ilość jak dla wojska? Za każdym razem :/
Ale cóż, wiadomo już co będzie jedzone przez następne 3 dni :v

0

@Bunk420 O rany rany, na chodniku rozsmarowany

1

@okiemtypera_lucaxx95 też się cieszę, gdy klient mówi "tak" na przedstawiana ofertę. Dużo biletów kupowała?

2

@Rupert_Haubica 25cm? Aż tak szerokiego nosa nie ma

0

@MesQueUnClub96 ludzi kolejność zmyliła, luzuj gacie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@CLS63AMG poza "ostatnim pokoleniem", oni niech go nie mają :v

2

@pt9 przecież śruby w oponach na zimę dla lepszej przyczepności to dobry pomysł :v

0

@FCB_dimiC na wprowadzeniu też jest w pytę :v

1

@Arcybiskup czy ci konfederacji są teraz z Tobą w pokoju?

1

@Deathwing112 do skarpetek obowiązkowo klapki Kubota.

7

@michal2007 tylko bielizna Cottonworld dla prawdziwych mężczyzn

1

@Joe_Barbaro wypowiedzenie w robocie, a dopiero co kupiłem Kingdom Come 2 :/
Jak tu się cieszyć grą, gdy trzeba nowej roboty szukać xd

1

@esem91 wygląda jakby certyfikat HTTPS serwera fcbarca wygasł :D

0

@messi564 ludzie płacą za usługę kupę hajsu, podobnie jak za gry, więc to ich psi obowiązek, żeby jak najszybciej przywrócić jej funkcjonowanie. Poza tym jest weekend, co dla wielu ludzi jest tym okresem w tygodniu, który mogą wykorzystać na swoje pierdoły. Z wiekiem jest coraz mniej okazji i często chęci/sił na spędzenie czasu przy grze, więc jak w końcu jest ku temu okazja to niech ma do tego możliwość.
Argument o uzależnieniu to w ogóle z czapy, bo nawet ktoś kto korzysta z konsoli parę razy w tygodniu może się mocno wkurzyć, że jeden z niewielu momentów, który mógłby na to poświęcić jest "zmarnowany", bo moloch spadł z rowerka.
Jak najbardziej popieram tych zdenerwowanych ludzi.

1

@Marian_Pazdzioch notatnik jest już gorszy niż elektroda XD

1

@capoN gastrolog definitywnie - mam kumpla który już od dwóch lat biega po lekarzach i szuka rozwiązania problemów z żołądkiem - dzięki temu nasłuchałem się najróżniejszych scenariuszy/opisów chorób, które mogą być groźne, więc lepiej to sprawdzić.

0

Po upalnym i piaszczystym Varancie nadchodzi pora podróży do mroźnego Nordmaru. Innosie, prowadź swoją ścieżką!

2

@kaamil1910 oj tam Wojtek nie marudź. Też na początku sceptycznie odbierałem pierwsze posty, ale z czasem gość stworzył uniwersum, które jest już klasyką LR. Taki Walaszek, ale na nasze standardy.

3

@MaVii tych co to robią powinni ta trutka nakarmić... Najłatwiej dać upust frustracji na słabszej jednostce. Oby się sami potruli

0

@VegetaPolska Dopiero po 3 dekadzie odblokowują się DLC. Kto jakie będzie miał to zależy od osoby, jedni mają ból pleców, innym siadają kolana, ktoś dostanie kamienie nerkowe. A to wszystko zupełnie za darmo.

9

@MesQueUnClub96 zakończenie bycia nastolatkiem i wejście w dorosłość :>

0

@Azazel_Pazuzu nazywajmy to jak chcemy - od tego i od tego nadal można się przekręcić :)
Ja wolałbym być zdrowy, no ale widocznie taki nas los, by ciągle żyć w chorobie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?