0

@4drian0 VRAMu już nie podali na grafice, ciekawe dlaczego :)
Podobno pożałowali trochę tego.
Poza tym, cyferki cyferkami, to są dane z testów idealnych, tak jak zwykle. Okaże się jeszcze jak ich najnowsza seria się sprawdzi, ale ja bym jeszcze wstrzymywał emocje. Wszystko wyjdzie w praniu, a przecież różnie to z NVidia już bywało :D

0

@Recha_0684 o nie, ludzie się bawią, niech przestaną :/

1

@patrix211 północno wschodnia Polska jest biała cała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FCB24 w mojej podstawówce max co było to przemoc rówieśników i brak interwencji nauczycieli. Piękna patologia, mam nadzieję że ówcześni nauczyciele wąchają już kwiatki od spodu albo męczą się z chorobami.

0

@Kgorecki2500 dostałeś nowe panele podłogowe? Ładny kolor :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Esteban_ ale to jak dokarmianie małpki w zoo - rzucasz coś dobrego i patrzysz co tym razem zwierzątko zabawnego/głupiego zrobi :D

0

@Ricardinio14 ja tam się nie zgadzam z kolegami powyżej, oczywiście dopóki mowa o kwotach 3cyfrowych - więcej to oczywiście no way. Wychodzę z założenia, że jeśli już komuś pożyczam to tej osobie ufam i ją znam, mam z nią kontakt, jest w moim życiu i jeśli taka osoba nie oddaje długu to sprawa jest prosta - za kilkaset złotych kupiłem prawdę o tym człowieku. Ja z głodu nie umrę, on życia na nowo nie ustawi, a z przyjemnością przekaże informacje w eter (ze screenami rozmów) kim ta osoba jest, zwłaszcza jakimś jego bliskim :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 cytat z encyklopedii PWN odnośnie przedrostka "bi":
"pierwszy człon wyrazów złożonych oznaczający dwukrotność, dwoistość."
Czyli w przypadku seksualności odnosi się do dwóch płci :)

5

@okiemtypera_lucaxx95 i kto tu mówi o atencji xd

1

@Arden ten z Lidla, duży :p

0

@Herato oczywiście że Kryszczianu.
W 3 klubach był? Był, nawet więcej.
Medale z reprezentacją zdobył? Zdobył.
X5 mistrzostwo kraju miał? Miał, nawet 7 w sumie.
Dużo się o nim mowi w mediach? Jeszcze jak.

Wygrałem :v

1

@ObiwanKenobi łolaboga, nauki na studiach wymagajo, bandyty! Nie godzi się! Hurr durr

1

Może nie uda im się zarejestrować Olmo, ale za to uda im się ośmieszyć klub jeszcze bardziej :v

2

@maroon być może jest gotów na takie poświęcenie - jeśli by to zrobił to czapki z głów i wieczny szacunek za oddanie barwom klubowym. To byłoby już wyjście już ponad Laporte i jego zarząd, a spojrzenie wyłącznie na klub.
W dzisiejszej piłce takie wartości praktycznie wymarły, zwłaszcza na topowym poziomie - co też rozumiem, to jednak również biznes.
Jednak jakąkolwiek finalną decyzję by podjął, złego słowa o nim powiedzieć nie można.

1

@maroon rozumiem punkt, który rozważasz, jednak kompletnie nie zgadzam się z nim. Dla Olmo gra w piłkę to nie hobby i zajęcie z doskoku, a jego praca i pasja. Mając ambicje nie można sobie pozwolić na pół roku wakacji w kluczowym momencie sezonu.
Nie uważam, żeby rozsądne było branie pod uwagę płaczu "kibiców", że gość postanowił odejść mając do tego prawo po tym jak i tak zaryzykował nie mając gwarancji. Żaden rozsądny kibic czy członek społeczności nie będzie miał mu za złe. A nie można brać pod uwagę szczekania jakichś kretynów decydując o swojej przyszłości.

Edit: psy szczekają, karawana jedzie dalej. Nigdy nie da się zadowolić wszystkich - a psycho fanów nigdy.

3

@maroon mieć za złe Olmo, że nie chciał zepsuć swojej kariery, zamiast wkurzyć się na prezydenta, który rujnuje klub?

0

@Ojciec5tkidzieci bezpieczeństwo na służbie przede wszystkim. Policja to nie niania dla patusow, która ma za ucho wytargac po wcześniejszym zapytaniu czy ktoś wyraża zgodę.
Kto o zdrowych zmysłach rusza na funkcjonariusza, czy z pięściami czy z narzędziem... Życie i zdrowie osoby, która w swoim zawodzie podejmuje tego typu ryzyko, jest zdecydowanie ważniejsze niż "ojoj biedny, on tylko postraszyć chciał" patus. USA robić tutaj nie trzeba, ale zdecydowanie policja nie powinna bać się używać broni.

1

@DonCarletto dziwić się nie ma co szczerze mówiąc...

0

Optymizm pierwszym zimowym transferem w Katalonii!

2

Here we go! Optymizm w Barcelonie! :v

0

@norbi77 gdzie ja napisałem o czystej karcie? Kompletnie pomijasz mój punkt. Wspomniałem jedynie, że w imię Chrystusa zabijano w dalekiej przeszłości - czarne karty historii, ale jednak już historii. W imię Allaha ludzie są mordowani cały czas, nawet w Europie. Wypraw krzyżowych już dawno nie było.
Bycie wyznawcą danej religii, a zabijać w jej imieniu to dwie różne bajki - o tej różnicy mówię. Dlatego nie wiem skąd wyskoczyles o II WŚ. Jestem słaby z historii, ale nie kojarzę, żeby nawracania na chrzescijanizm był powodem agresji Hitlera.

1

@norbi77 tylko jakoś w kontekście chrześcijan to jest przeszłość, a islam ucywilizować się nie planuje - taka tam drobna różnica

0

Nowy Rok - stare cyrki :v

0

@MesQueUnClub96 to już coś nie do końca tak :D

1

@Krzysiek723 nie, ponieważ UEFA bazuje na papierach z federacji krajowej

0

@mekston jasne, dzięki!
A ten pojedynek z Dudą - jakie szanse miał nasz rodak? Bo to chyba najlepszy GM w Polsce obecnie.

0

@mekston dzięki za wyjaśnienie! A co powiesz o osiągnięciu przez niego 3k elo? Bo chyba ma jakieś 2800/2900, nie pamiętam. Raz trafiłem na jego wypowiedź, że jest zbyt mało GM na tym poziomie i to rośnie/spada o dosłownie punkt i raczej jest to niemożliwe do osiągnięcia.

1

@Criell jeśli w taki dzień jak Sylwester wydarzenia w klubie wpływają w większości na Twoje emocje to polecam wziąć krok w tył i troszkę odpuścić :D
Nie każdy może, nie zawsze się da - oczywiście, ale za X lat na pewno spojrzysz inaczej na przeszłość.
Może to będzie ta wywrotka na pysk, po której będzie tylko lepiej. Kto jak kto, ale kibice Barcy powinni już się zdążyć zahartować na cyrki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?