Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ferdas_rawa tl;dr
0
@ferdas_rawa jeśli stawiasz znak równości pomiędzy bliskimi, a obcokrajowcami, którzy robią burdę to już nie mam pytań. Miłuj wszystkich jak tak chcesz i nadstawiaj drugi policzek, ale nie oczekuj, że inni będą równie naiwni.
1
@JohnKennedy wielu rzeczy nie rozumiesz :)
0
@RozowaPantera już się z wałkami nawet nie kryją i się wprost smieja z ludzi - w ciekawym kierunku to zmierza
0
@ferdas_rawa uhu, już wzmianka o najbliższych/rodzinie. Na tym kończymy dyskusje, tak nisko nie schodzę.
0
@Hasszz mam wrażenie, że świat za bardzo toleruje głupotę i podchodzi do każdego idioty delikatnie jak do jajka.
Nope. Świat jeszcze nie jest gotowy na wielką miłość, za dużo jednostek rozumie tylko argument siły.
To, że my jesteśmy cywilizowani nie znaczy, że każdy człowiek ma świecie będzie.
Świat to nie Baśnie braci Grimm.
0
@Eklerek da radę to zrobić bez błędów w każdym zdaniu? xd
1
@fotohobby przecież typ czytał z kartki, widać że co chwila zerka w bok zanim powie kolejne zdanie.
Gdyby go siła nie zmusili to by gówno zrobił, a nie przeprosił. Za bardzo wierzysz w ludzi, polecam poćwiczyć oschłość - przydaje się w życiu
0
@tbas w sumie taki "obowiązek" - przybliżenie tego co mają Hiszpanie na codzien ze swoimi mediami.
Lepiej tak i mieć w czym wybierać niż być zamkniętym na konkretne rodzaje treści
Nigdy nie dogodzisz wszystkim, więc każdy ma coś dla siebie :D
1
@Lewangoalski stary, to poczytaj posty jednego użytkownika o wyspowym nicku - oczy sobie wydłubiesz xD
Do tego regulamin mówi o poprawnej pisowni, ale moderacja ma to gdzieś :D
2
@ferdas_rawa czego chce więcej? Wywalenia delikwenta z kraju na zbity pysk. W obcym kraju masz się dostosować - jak chcą wielbić Banderę to niech to robią w Doniecku na przykład. Oh, wait, tam chyba nie mogą...
Konsekwencje - słyszałeś o czymś takim?
Jeszcze przeprosiny czytane z kartki... Kazali mu to zrobił, nie wierzę w jego refleksje. Bydło
0
Szkoda strzepic ryja w sumie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessiiBarcaPepa z jednym nie zgodzę się - że ludzie idą się nayebac nie dążąc uczuciem młodych. Dlaczego? Bo za ten hajs z koperty to ja się pobawię o wiele lepiej na własną rękę.
No chyba, że ktoś idzie na wesele na krzywy ryj, ale to już jest tak słabe, że szkoda gadać xd
2
@Lucerfi dzisiaj jak nie wchodzisz w tyłek zydkom to i tak będziesz nazwany antysemitą. Więc jak już być antysemitą to chociaż konkretnym, a nie podrabianym :)
2
@MonteChristo to jest aż smutne... Ale cóż, takie mamy społeczeństwo. Sobie do gardeł będą skakać, a brudasów zza granicy będą bronić bardziej niż swoich wartości
1
@ferdas_rawa niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności. Co on chciał tym osiągnąć? Z sierpem i młotem na czerwonej fladze gdyby ktoś biegał to też byś usprawiedliwiał?
To są dorośli ludzie, do ku..y nędzy - za czynami idą konsekwencje.
Przestań być takim płatkiem śniegu
2
@Eklerek dlatego nie wszyscy ludzie nadają się do życia w cywilizacji niestety. Kultura i cywilizacja to za dużo dla nich.
Myślisz tylko o tym, by komuś zrobić krzywdę? Nie nazywaj się człowiekiem, bo nawet zwierzęta w taki sposób się nie zachowują... A niektórzy chcą ich wpuszczać... Co za cyrk
1
@Bocheno1 on to bardziej chłopców :>
1
@Kgorecki2500 śliny człowiekowi brakuje na żymian :/
14
Komentarz usunięty
4
@Who_you_mam wór do jeziora
2
@Frimpong dlaczego szony myślą, że nie są szonami? Zwykła głupota czy zakłamywanie rzeczywistości?
0
@kundee bo ich strona wygląda i działa jak windowsowy notatnik
0
@Azazel_Pazuzu po pazurach zgaduje, że tak :v
1
@martool2 tworzenie nowych kont po banie też jest tutaj olewane - niby jest regulamin, ale nie zawsze jest przestrzegany jak widać :)
2
Dzięki Andrzej!
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/08/normal/qbFxxHdwSZIhJYtqhdGKLlVqlGdSkuyu.jpg
2
@Rifek często do nawiązania kontaktu brakuje punktu zaczepienia - zawsze to jakiś :)
1
@Sau_Ron no to było trudne, już myślałem że jakieś mało znane i nie dam rady :D
1
@Sau_Ron determination