1

@Kgorecki2500 oj nie, za wolne ttk, są bronie z którymi ta po prostu przegrywa bezpośrednie starcia :D
Jest wiele broni bardzo dobrych, ale miano najlepszych w BF6 raczej dyktuje TTK, bo kontrola broni w BFie jest bardzo prosta

0

Ten mecz to było dla niego coś personalnego zważywszy na ostatnie cytaty.
Otrzymał MvP, powinno to go nieźle podbudować.
Ciekawe czy wpłynie to pozytywnie na jego formę. Niech mu się wiedzie :D

3

@Popitek12 współczuję, że musisz chodzić po Warszawie, trzymaj się tam

9

Mes que un club - kiedyś motto, teraz ścierka do wycierania gęby

0

@Terroriser ten typ ludzi zaraz i tak wypelznie z nory, żeby się wypróżnić - czyli napisać swój komentarz.

0

@Kozinho. Trump zna się na wszystkim najlepiej - Robaldo przyjechał po radę jak w końcu być lepszym niż Messi

24

Getafe jest jakie jest, im więcej mają problemów tym bardziej mi wszystko jedno.
Jednak to pokazuje jak LaLiga gnoi swoje kluby. Być zmuszonym do sprzedaży podstawowego zawodnika, żeby móc zarejestrować 20% kadry...
Może i kluby nie zbankrutują finansowo, ale za to padną sportowo.

2

11

@Roobo dlatego politycy to najgorszy sort ludzi. Aby tak kłamać i ciągle zmieniać poglądy trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego i żadnych wartości w życiu. No, może poza pieniędzmi i rodziną na stanowiskach :)
Politycy na szubienicy!

0

@AxelF yup, są też tacy - nie neguję. To taki promień nadziei, utrzymujący ten delikatny płomień wiary w ludzkość. Takie jednostki jeszcze pozwalają wierzyć, że nie wszystko stracone jako gatunek dominujący na naszej planecie.

4

@RanDiFCB a w innych krajach jest inaczej? Pokaż mi miejsce na świecie, gdzie uczciwie pracując będziesz mógł się dorobić, aby zostać tym "zamożnym".
Problemy są wszędzie te same, ale wyolbrzymiamy nasze.
To po prostu ludzie są problemem, nie miejsce na mapie.
Zgadzam się ze stwierdzeniem, ale nie zgadzam się ze skalą :D

3

@RanDiFCB to nie jest polskie. To jest po prostu natura ludzka, którą nie każdemu udaje się zagłuszyć :)

0

Pierwszy snieeeeeg spaaaaadl, a gdzie ciężarówka Coca Coli ja się pytam?

2

@lajcior Moim zdaniem to nie ma tak, że jest szczęście i nieszczęście. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

0

@Deathwing112 nie dzielmy tego na partie - nie wierzę, że są politycy, którzy dbają o kraj, a nie o własne interesy. Każdy to w gruncie rzeczy ten sam szrot, mniejszy lub większy, ale nadal szrot

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fc112 "Bo kobieta sypia z kim chce, a facet z kim może"
Facet bierze ślub z kim chce, a kobieta z kim może :D

0

@partymaker obstawiam, że oni zarabiają bardziej na mikropłatnościach i wolą mieć więcej potencjalnych płacących :p

1

7

@tomek1656 a co, jakieś kłamstwo się pojawiło? Bo ja nie widzę, wszystko git :)

3

Messi jest piłkarzem

1

@wpwelement teraz jak na złość się nie chce zaciac (jedynie raz kiedy jakieś wideo z Twittera odpaliłem, ale powtórzyć się nie udało) - ale będę zwracał uwagę. Może samo się naprawiło, tak też bywa z aplikacjami :D
Jak złapię ponownie ten problem to napiszę tutaj odpowiedź -
Może kolega @ThugDave będzie miał więcej szczęścia

0

@MesQueUnClub_87 to musieli do dodać po jakimś czasie, bo na początku nie było nigdzie nie było.
Chyba, że ten Studio to dla autorów filmów tylko, bo kojarzę że wrzucający mógł to od samego początku wyłączyć. Ale nie jako oglądający.

1

@AmigoBlancos na kompa są jakieś wtyczki do zainstalowania, żeby się tego pozbyć

0

@wpwelement chrome

0

@Popitek12 kanibalizm, mhh

0

@ThugDave @Katalończyk 99
Czyli jest jakiś szerszy problem niestety.
@Moderacja nie wiem czy wiecie, ale jak nie wiecie to już wiecie :D
Mega problematyczne to nie jest, dajemy tylko znać :D

1

Podczas przeglądania LaRambli przy postach z X'a przeglądarka mi się na chwilę przywiesza - jakieś 5 sekund i można przewijać dalej.
Ktoś jeszcze zauważył taki problem? Chyba od wczoraj.
Telefon dość nowy, soft aktualny, nigdzie indziej problemu nie ma - nie dopatrywalbym się tutaj problemu sprzętowego.
W historii bywały problemy z postami z X'a tutaj, więc może ponownie coś się rozjechało i długo coś się w tle ładuje :D

0

@clyde niestety muszę się zgodzić, że E33 może to chwycić w tym roku właśnie przez powiew świeżości i klimat. Takich gier dawno nie było. DS2 i Henryczek to cudowne dzieła, ale nie innowacyjne - a to może zadecydować

1

@maroon ostatnio sobie przypomnieliśmy dlaczego nie kupujemy Dawtony.
Staram się wybierać polskie produkty o ile jestem świadomy, ale w tym wypadku jakość jest fatalna :/
Kukurydza mało słodka, pomidory w puszce nijakie, inne warzywa podobnie. Niestety ale Dawtona jest słaba moim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?