Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Blantozaur tak bym napisał gdybym był kibicem śmietankowych
0
Ale dziś dostaniemy wpierdziel
0
@Giwera solówki za garażami w szkole stały na wyższym poziomie....
1
@Patinka353 oo, to pozdrawiam w nasze wspólne święto, wszystkiego najlepszego! :D
@mercurial2000 również najlepszego!
3
@PatrychoO bo to ich jedyny argument - sztuka nowoczesna polega na udawaniu, że coś znaczy i coś się rozumie. Albo pranie pieniędzy albo lewe wyciąganie pieniędzy xD
0
@PerroHerro nie
1
@RezerwowyWojtus Profesjonalistę mylisz z najemnikiem.
1
@mekston a tak, zaspany jeszcze byłem. Chciałbym umorzyć moje zgłoszenia.
1
@koz_yo dwa razy ta sama wiadomość? Zgłoszone za spam :v
1
@toffik9300 a może do Arabii dotarli ci, którzy na co dzień nie mogą odwiedzać Camp Boy? :D
0
@MirusAmisz "żałośni jesteście, dwulicowi, nara"
"Hej, chcecie coś z Superligi?"
0
@Vegeta88 myślę, że mianownik jest wspólny - pytanie wciąż w mocy :D
0
@Fabik87 ale to jest jak normalna, nie mówię o CBD :>
2
@RichardWinters nie no, pewka - to był sarkazm, bo przynajmniej u mnie to jedna firma praktycznie wszędzie latała xD
2
@misterio to byly inne płyty niż Verbatim? :v
0
Stosuje ktoś medyczną marihuanę?
Macie swoje ulubione odmiany? :D
2
Uprowadzenie prezydenta Wenezueli, tak było
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/01/OPLWp1l50NOgphqnhTb4LyffBkhfgnxt.mp4
2
@michal2007 do roboty - idealny dzień żeby wrócić do rytmu, wiele się nie dzieje, spokój. Do tego jutro wolne, więc można odpocząć po powrocie od razu :D
Szkoda dnia urlopowego, jeszcze się przyda xd
Home office to złoto
9
@Laminedependencia cóż za fatalny dzień na posiadanie sprawnego wzroku
0
@draxidox więcej patodeweloperki, Polak wytrzyma
0
Jaki jest dobry patent na czkawkę?
Godzina to już trochę długo, zaczyna braknąć sił :/
5
@clyde ale zmarnuje się jedzenie... Tyle pracy na marne chcesz wyrzucić? Nie poddawaj się.
Sky is the limit, not your belly.
1
@Esteban_ nice :D
Szkoda że gotowe gablotki są takie kurde drogie. Do ekspozycji LEGO są idealne.
1
@Esteban_ jaki zestaw? :D
Na mnie czeka już SLS Artemis, dziś powrót do domu i będzie składane - w ciągu tygodnia człowiek powinien się uwinac :D
Będzie to kolejna kosmiczna pozycja do kolekcji
Jaram się jak dziecko xd
22
@creativeopinion zawsze kopiujesz swoje posty z notatnika tutaj? Tam Cię olali, więc wolisz ponarzekać tutaj xD
1
@michal26 wow, takiego rozległego wyjaśnienia się nie spodziewałem, dziękuję :D
W NBA jest sporo "zasad/pojęć/standardów", które wybiegają poza zasady samej gry na parkiecie.
Im wiecej się dowiaduje tym bardziej zaczynam doceniać ten sport :D
Pewnie gdyby nie późne godziny to być może jakaś wkrętka by się odpaliła xd
0
@michal26 nie znam się na koszu - co znaczy "zabierać w meczu x minut"?
Nie wiem jak to wygooglowac nawet
0
@Aragorn33 no to wygląda na to, że fabularnie powinno być OK. Ale wywołała nowe zmartwienie - obsada. To może być jeszcze trudniejsze do przeskoczenia :/
0
@KamilS689 wlasni dla mnie to było idealne - przez cały serial wszyscy bohaterowie się rozwijali, stawali się lepszymi ludźmi, osiągali coraz więcej.
I na tym zakończono - osiągnęli sukces, przezwyciężyli problemy i jest super. Osobiście nie widzę jak to można popchac krok dalej, żeby utrzymało to ten "smaczek", taki idealny punkt kontrolny fabuły, perfekcyjne miejsce na odcięcie etapów.
Obym się mylił :D
2
@pasjonat tu się zgadzam - smród będzie nawet jak sąd orzeknie niegospodarność (wyprowadzanie hajsu na przykład). Co jak co, ale pewien cień na historie klubu został rzucony. Smutne :/