5

@Blantozaur tak bym napisał gdybym był kibicem śmietankowych

0

Ale dziś dostaniemy wpierdziel

0

@Giwera solówki za garażami w szkole stały na wyższym poziomie....

1

@Patinka353 oo, to pozdrawiam w nasze wspólne święto, wszystkiego najlepszego! :D
@mercurial2000 również najlepszego!

3

@PatrychoO bo to ich jedyny argument - sztuka nowoczesna polega na udawaniu, że coś znaczy i coś się rozumie. Albo pranie pieniędzy albo lewe wyciąganie pieniędzy xD

0

1

@RezerwowyWojtus Profesjonalistę mylisz z najemnikiem.

1

@mekston a tak, zaspany jeszcze byłem. Chciałbym umorzyć moje zgłoszenia.

1

@koz_yo dwa razy ta sama wiadomość? Zgłoszone za spam :v

1

@toffik9300 a może do Arabii dotarli ci, którzy na co dzień nie mogą odwiedzać Camp Boy? :D

0

@MirusAmisz "żałośni jesteście, dwulicowi, nara"
"Hej, chcecie coś z Superligi?"

0

@Vegeta88 myślę, że mianownik jest wspólny - pytanie wciąż w mocy :D

0

@Fabik87 ale to jest jak normalna, nie mówię o CBD :>

2

@RichardWinters nie no, pewka - to był sarkazm, bo przynajmniej u mnie to jedna firma praktycznie wszędzie latała xD

2

@misterio to byly inne płyty niż Verbatim? :v

0

Stosuje ktoś medyczną marihuanę?
Macie swoje ulubione odmiany? :D

2

2

@michal2007 do roboty - idealny dzień żeby wrócić do rytmu, wiele się nie dzieje, spokój. Do tego jutro wolne, więc można odpocząć po powrocie od razu :D
Szkoda dnia urlopowego, jeszcze się przyda xd
Home office to złoto

9

@Laminedependencia cóż za fatalny dzień na posiadanie sprawnego wzroku

0

@draxidox więcej patodeweloperki, Polak wytrzyma

0

Jaki jest dobry patent na czkawkę?
Godzina to już trochę długo, zaczyna braknąć sił :/

5

@clyde ale zmarnuje się jedzenie... Tyle pracy na marne chcesz wyrzucić? Nie poddawaj się.
Sky is the limit, not your belly.

1

@Esteban_ nice :D
Szkoda że gotowe gablotki są takie kurde drogie. Do ekspozycji LEGO są idealne.

1

@Esteban_ jaki zestaw? :D
Na mnie czeka już SLS Artemis, dziś powrót do domu i będzie składane - w ciągu tygodnia człowiek powinien się uwinac :D
Będzie to kolejna kosmiczna pozycja do kolekcji
Jaram się jak dziecko xd

22

@creativeopinion zawsze kopiujesz swoje posty z notatnika tutaj? Tam Cię olali, więc wolisz ponarzekać tutaj xD

1

@michal26 wow, takiego rozległego wyjaśnienia się nie spodziewałem, dziękuję :D
W NBA jest sporo "zasad/pojęć/standardów", które wybiegają poza zasady samej gry na parkiecie.
Im wiecej się dowiaduje tym bardziej zaczynam doceniać ten sport :D
Pewnie gdyby nie późne godziny to być może jakaś wkrętka by się odpaliła xd

0

@michal26 nie znam się na koszu - co znaczy "zabierać w meczu x minut"?
Nie wiem jak to wygooglowac nawet

0

@Aragorn33 no to wygląda na to, że fabularnie powinno być OK. Ale wywołała nowe zmartwienie - obsada. To może być jeszcze trudniejsze do przeskoczenia :/

0

@KamilS689 wlasni dla mnie to było idealne - przez cały serial wszyscy bohaterowie się rozwijali, stawali się lepszymi ludźmi, osiągali coraz więcej.
I na tym zakończono - osiągnęli sukces, przezwyciężyli problemy i jest super. Osobiście nie widzę jak to można popchac krok dalej, żeby utrzymało to ten "smaczek", taki idealny punkt kontrolny fabuły, perfekcyjne miejsce na odcięcie etapów.
Obym się mylił :D

2

@pasjonat tu się zgadzam - smród będzie nawet jak sąd orzeknie niegospodarność (wyprowadzanie hajsu na przykład). Co jak co, ale pewien cień na historie klubu został rzucony. Smutne :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?