Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro gdybym szukał lepszego życia to nie zaczynałbym od łamania prawa w obcym kraju. Właśnie po to jest rozum, aby pomyśleć, że pewne czyny mogą mieć konsekwencje. Cieszę się, że to rozumiesz :)
3
@AlphaNumeric skoro zagrożenie życia na granicy występuje to użycie broni palnej jest uzasadnione. Ktoś przedziera się siłą, nie słucha poleceń to niech się liczy z ryzykiem utraty życia lub zdrowia.
Do domu ktoś Ci wparuje z kijem w ręku to będziesz z nim próbował prowadzić dialog, czekając na przyjazd policji aby go aresztowała czy użyjesz tego co masz do obrony własnej? I nie bawmy się w dywagacje jakie włamywacz ma intencje - skoro wchodzi tam gdzie nie można łamiąc prawo raz to bezpiecznie jest założyć, że będzie chciał to prawo złamać ponownie, tym razem robiąc komuś krzywdę.
Życia i zdrowia nie odzyskasz uczciwym wyrokiem.
0
@tadzik447 chłop chyba nigdy nam nie odpowie, zamotal się xD
Obrońca moralności, który nie umie obronić własnego zdania :D
0
@AlphaNumeric wciąż nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie, krążysz wokół tylko. Chyba, że już zmieniasz narrację i z "braku zagrożenia" przechodzimy dalej, ale to byś musiał się przyznać najpierw do błędu, gdzie stwierdziłeś, że imigrant bez broni palnej nie stwarza zagrożenia życia.
0
@AlphaNumeric oczywiście, najpierw ostrzeżenie słowne, a w przypadku braku reakcji użycie broni (idealnie najpierw gumowe kulki, później amunicja ostra).
Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie: czy dalej uważasz, że nie istnieje zagrożenie życia żołnierza, ponieważ imigranci nie mają broni palnej? Krótka piłka w świetle faktu, że jeden żołnierz już zginął.
1
@Comentateiro z wiekiem chyba wzrok siada ludziom, bo widzą rzeczy, których ktoś inny nie pisze.
Wybrałeś sobie znaczenie zwrotu "UE dąży" w sposób sobie wygodny, żeby tylko wbić szpilę. Nie rozważyłes nawet przez sekundę, że UE może oznaczać zarówno kolektyw wraz ze wszystkimi państwami członkowskimi (tak jak to zrobiłeś), ale również może oznaczać UE jako organizacje i jej władze wyłącznie, a nie również wszystkie państwa?Nieładnie tak interpretować po swojemu, żeby tylko teoria się zgadzała :p
2
@AlphaNumeric jakiś czas temu jeden żołnierz stracił życie. Chyba jednak istnieje zagrożenie bez posiadania broni palnej przez nielegalnych imigrantów?
0
@Rhaan 680km zasięgu, a ile z tego ma do dyspozycji w zimę przy ujemnej temperaturze? :D
4
@draxidox pewnie dopiero naładował i za 10km ma kolejną stacje - cwaniak :v
9
Komentarz usunięty
0
@Borneo Naruszenie regulaminu, punkt 9.3.9.
1
@Lionel_Messi10 czyli opinia "regionalna" (MLS) jest istotniejsza niż "oficjalny organ" (OPTA / @Lysy_z_LaRambli), bo piłkarz wie lepiej?
To już trochę śmierdzi fanatyzmem stary...
0
@marcin62 myślałem, że to docelowe zagranie, bo jednak również handling broni został poprawiony mam wrażenie - szybsze dobywanie, mniejszy odrzut broni i rozrzut strzałów, również w kierunku bardziej dynamicznej rozgrywki jak w CoD.
Również wydaje mi sie, że to poczucie szybkiego movementu mogło wynikać z relatywnie małych map dostępnych na becie - tak przynajmniej się na nich czułem, jakby to był tryb BFa w CoDzie właśnie.
No ale to tylko beta, wszystko wyjdzie podczas premiery - na pewno pochylę się w tym roku nad opcja zakupu, pierwszy raz nie premiere od czasu BF3 i BC2 :D
2
@mmaciass w domu rodzinnym w moim pokoju robił się taki stroboskop od wiatraka. Idzie się przyzwyczaić i ignorować jak mruganie, ale jak tylko się przypomni to drażni strasznie :/
Hałas również porównywalny z odgłosem daleko lecącego samolotu - da się żyć, ale kiedyś była całkowita cisza i dziwnie tak bez niej xd
0
@gumaz za 3 osoby powinno być bezwarunkowe dożywocie
1
@NeroTFP1 oby nie dożył wolności
0
@clyde równie dobrze można zrobić i zjeść kanapkę z azbestem - wpływ na zdrowie będzie porównywalny :D
8
Była tutaj ostatnio osoba, która wspominała o swojej trudnej sytuacji psychicznej. Nie pamiętam Twojego nicku, ale jeśli to przeczytasz to zainteresuj się inicjatywą #FILAR (inicjatywa ekipy z YouTube "Nie wiem ale się dowiem). Jest skierowana właśnie do takich osób.
Zdrowie psychiczne jest niezwykle istotne, należy o tym mówić głośno i nie bać się poprosić o pomoc gdy jest ona potrzebna. Każdy ma prawo być w dołku i każdy powinien mieć miejsce, w ktorym może to z siebie zrzucić.
1
@Andrzej_Majonez dziś skończyliśmy Snowfall. 6 sezonów więc było co oglądać i nieźle wciągnęło :D
0
@JohnKennedy szukasz pomysłów?
2
@esem91 zaczynam mieć mieszane uczucia co do słuszności tego karnego xD
0
@Derpowsky chyba tak :D Może chłopak zrobił sobie weekend w środku tygodnia i się zamotal :D
0
@Wojtek84 jak się to ma do artykułu?
0
@Zbyszard select * from messages where user-id=
1
@MesQueUnClub_87 BF6 przynosi nadzieję - trochę Open Beta drugi weekend niezbyt na plus, widać że próbują przyciągnąć fanbase CoD'a, ale pierwsza beta była świetna.
Nie grałem w BFa od BadCompany 2 i trójki, a trochę tęsknię za tymi rozpierduchami na kilkadziesiąt osób.
Okaże się po premierze w październiku
1
@Sau_Ron muszę polować kiedy robisz wrzutki, bo konkurencja silna i w minuty zamykają temat :D
2
@July_6_BcN aLe EiNsTeIn TeZ mIaL dYsLeKsJe
To mój ulubiony argument xD
@Vegeta88 albo mają bonusy reklamowe za tworzenie przestrzeni przyjaznej osobom rozwiniętym inaczej, coś jak zatrudnianie ochrony z papierem odnośnie niepełnosprawności :D
3
@Vegeta88 może sami mają go w ignorowanych i nie wiedzą o co chodzi? XD
2
@Shad0wK1ng moderacja ma to gdzieś, zgłaszanie komentarzy nic nie daje. Jest aprobata na taki język :)
0
@JohnKennedy homo sapiens