0

@Eklerek da radę to zrobić bez błędów w każdym zdaniu? xd

1

@fotohobby przecież typ czytał z kartki, widać że co chwila zerka w bok zanim powie kolejne zdanie.
Gdyby go siła nie zmusili to by gówno zrobił, a nie przeprosił. Za bardzo wierzysz w ludzi, polecam poćwiczyć oschłość - przydaje się w życiu

0

@tbas w sumie taki "obowiązek" - przybliżenie tego co mają Hiszpanie na codzien ze swoimi mediami.
Lepiej tak i mieć w czym wybierać niż być zamkniętym na konkretne rodzaje treści
Nigdy nie dogodzisz wszystkim, więc każdy ma coś dla siebie :D

1

@Lewangoalski stary, to poczytaj posty jednego użytkownika o wyspowym nicku - oczy sobie wydłubiesz xD
Do tego regulamin mówi o poprawnej pisowni, ale moderacja ma to gdzieś :D

2

@ferdas_rawa czego chce więcej? Wywalenia delikwenta z kraju na zbity pysk. W obcym kraju masz się dostosować - jak chcą wielbić Banderę to niech to robią w Doniecku na przykład. Oh, wait, tam chyba nie mogą...
Konsekwencje - słyszałeś o czymś takim?
Jeszcze przeprosiny czytane z kartki... Kazali mu to zrobił, nie wierzę w jego refleksje. Bydło

0

Szkoda strzepic ryja w sumie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessiiBarcaPepa z jednym nie zgodzę się - że ludzie idą się nayebac nie dążąc uczuciem młodych. Dlaczego? Bo za ten hajs z koperty to ja się pobawię o wiele lepiej na własną rękę.
No chyba, że ktoś idzie na wesele na krzywy ryj, ale to już jest tak słabe, że szkoda gadać xd

2

@Lucerfi dzisiaj jak nie wchodzisz w tyłek zydkom to i tak będziesz nazwany antysemitą. Więc jak już być antysemitą to chociaż konkretnym, a nie podrabianym :)

2

@MonteChristo to jest aż smutne... Ale cóż, takie mamy społeczeństwo. Sobie do gardeł będą skakać, a brudasów zza granicy będą bronić bardziej niż swoich wartości

1

@ferdas_rawa niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności. Co on chciał tym osiągnąć? Z sierpem i młotem na czerwonej fladze gdyby ktoś biegał to też byś usprawiedliwiał?
To są dorośli ludzie, do ku..y nędzy - za czynami idą konsekwencje.
Przestań być takim płatkiem śniegu

2

@Eklerek dlatego nie wszyscy ludzie nadają się do życia w cywilizacji niestety. Kultura i cywilizacja to za dużo dla nich.
Myślisz tylko o tym, by komuś zrobić krzywdę? Nie nazywaj się człowiekiem, bo nawet zwierzęta w taki sposób się nie zachowują... A niektórzy chcą ich wpuszczać... Co za cyrk

1

@Bocheno1 on to bardziej chłopców :>

1

@Kgorecki2500 śliny człowiekowi brakuje na żymian :/

14

Komentarz usunięty

4

@Who_you_mam wór do jeziora

2

@Frimpong dlaczego szony myślą, że nie są szonami? Zwykła głupota czy zakłamywanie rzeczywistości?

0

@kundee bo ich strona wygląda i działa jak windowsowy notatnik

0

@Azazel_Pazuzu po pazurach zgaduje, że tak :v

1

@martool2 tworzenie nowych kont po banie też jest tutaj olewane - niby jest regulamin, ale nie zawsze jest przestrzegany jak widać :)

2

@Rifek często do nawiązania kontaktu brakuje punktu zaczepienia - zawsze to jakiś :)

1

@Sau_Ron no to było trudne, już myślałem że jakieś mało znane i nie dam rady :D

1

@Sau_Ron determination

0

@TR3YWAY ale jeśli się kochają.... :v

0

@Frimpong olaboga, papieża obrażajo

1

@Ramon_Villaverde tylko to nie jest dyskusja typu muzyka ze starego magnetofonu vs muzyka studyjna tylko w sumie fundamentalna kwestia 30vs60. Gdyby to były dyskusje o wyższości 240 nad 165 to można juz uznać to za przesadę, ale tutaj jak najbardziej zasadna kwestia xd

0

@adamek20151 zawsze można zrobić nowe konto, i tak nikt tego nie sprawdza :v

6

@Kessie brzmisz jak użytkownik, który łamie regulamin odnośnie zakladania kont po banie, ale mimo to jest ignorowany przez moderację

1

@lajcior młode ziemniaczki wykopane wczoraj z koperkiem świeżo zebranym z ogrodu, do tego jajko sadzone wczoraj podkradzione od kur i kiełbaska uwędzona kilka dni temu, a do tego pomidorki zerwane prosto z krzaczka w śmietanie z mleka od krówki, którą głaskałem.
Dawno tak ekologicznego obiadu nie miałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?