Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek da radę to zrobić bez błędów w każdym zdaniu? xd
1
@fotohobby przecież typ czytał z kartki, widać że co chwila zerka w bok zanim powie kolejne zdanie.
Gdyby go siła nie zmusili to by gówno zrobił, a nie przeprosił. Za bardzo wierzysz w ludzi, polecam poćwiczyć oschłość - przydaje się w życiu
0
@tbas w sumie taki "obowiązek" - przybliżenie tego co mają Hiszpanie na codzien ze swoimi mediami.
Lepiej tak i mieć w czym wybierać niż być zamkniętym na konkretne rodzaje treści
Nigdy nie dogodzisz wszystkim, więc każdy ma coś dla siebie :D
1
@Lewangoalski stary, to poczytaj posty jednego użytkownika o wyspowym nicku - oczy sobie wydłubiesz xD
Do tego regulamin mówi o poprawnej pisowni, ale moderacja ma to gdzieś :D
2
@ferdas_rawa czego chce więcej? Wywalenia delikwenta z kraju na zbity pysk. W obcym kraju masz się dostosować - jak chcą wielbić Banderę to niech to robią w Doniecku na przykład. Oh, wait, tam chyba nie mogą...
Konsekwencje - słyszałeś o czymś takim?
Jeszcze przeprosiny czytane z kartki... Kazali mu to zrobił, nie wierzę w jego refleksje. Bydło
0
Szkoda strzepic ryja w sumie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessiiBarcaPepa z jednym nie zgodzę się - że ludzie idą się nayebac nie dążąc uczuciem młodych. Dlaczego? Bo za ten hajs z koperty to ja się pobawię o wiele lepiej na własną rękę.
No chyba, że ktoś idzie na wesele na krzywy ryj, ale to już jest tak słabe, że szkoda gadać xd
2
@Lucerfi dzisiaj jak nie wchodzisz w tyłek zydkom to i tak będziesz nazwany antysemitą. Więc jak już być antysemitą to chociaż konkretnym, a nie podrabianym :)
2
@MonteChristo to jest aż smutne... Ale cóż, takie mamy społeczeństwo. Sobie do gardeł będą skakać, a brudasów zza granicy będą bronić bardziej niż swoich wartości
1
@ferdas_rawa niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności. Co on chciał tym osiągnąć? Z sierpem i młotem na czerwonej fladze gdyby ktoś biegał to też byś usprawiedliwiał?
To są dorośli ludzie, do ku..y nędzy - za czynami idą konsekwencje.
Przestań być takim płatkiem śniegu
2
@Eklerek dlatego nie wszyscy ludzie nadają się do życia w cywilizacji niestety. Kultura i cywilizacja to za dużo dla nich.
Myślisz tylko o tym, by komuś zrobić krzywdę? Nie nazywaj się człowiekiem, bo nawet zwierzęta w taki sposób się nie zachowują... A niektórzy chcą ich wpuszczać... Co za cyrk
1
@Bocheno1 on to bardziej chłopców :>
1
@Kgorecki2500 śliny człowiekowi brakuje na żymian :/
14
Komentarz usunięty
4
@Who_you_mam wór do jeziora
2
@Frimpong dlaczego szony myślą, że nie są szonami? Zwykła głupota czy zakłamywanie rzeczywistości?
0
@kundee bo ich strona wygląda i działa jak windowsowy notatnik
0
@Azazel_Pazuzu po pazurach zgaduje, że tak :v
1
@martool2 tworzenie nowych kont po banie też jest tutaj olewane - niby jest regulamin, ale nie zawsze jest przestrzegany jak widać :)
2
Dzięki Andrzej!
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/08/normal/qbFxxHdwSZIhJYtqhdGKLlVqlGdSkuyu.jpg
2
@Rifek często do nawiązania kontaktu brakuje punktu zaczepienia - zawsze to jakiś :)
1
@Sau_Ron no to było trudne, już myślałem że jakieś mało znane i nie dam rady :D
1
@Sau_Ron determination
0
@TR3YWAY ale jeśli się kochają.... :v
0
@Frimpong olaboga, papieża obrażajo
1
@Ramon_Villaverde tylko to nie jest dyskusja typu muzyka ze starego magnetofonu vs muzyka studyjna tylko w sumie fundamentalna kwestia 30vs60. Gdyby to były dyskusje o wyższości 240 nad 165 to można juz uznać to za przesadę, ale tutaj jak najbardziej zasadna kwestia xd
0
@adamek20151 zawsze można zrobić nowe konto, i tak nikt tego nie sprawdza :v
6
@Kessie brzmisz jak użytkownik, który łamie regulamin odnośnie zakladania kont po banie, ale mimo to jest ignorowany przez moderację
1
@lajcior młode ziemniaczki wykopane wczoraj z koperkiem świeżo zebranym z ogrodu, do tego jajko sadzone wczoraj podkradzione od kur i kiełbaska uwędzona kilka dni temu, a do tego pomidorki zerwane prosto z krzaczka w śmietanie z mleka od krówki, którą głaskałem.
Dawno tak ekologicznego obiadu nie miałem xD