Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Tomaszekkkkk czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Pedri, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!
21
@ArterkHD czyli używał telefonu podczas jazdy, a i tak poszedł w zaparte? Nieźle, dodatkowy koszt rozprawy może sprawi, że kolega zacznie też używać mózgu, nie tylko telefonu:D
0
@Swistus172 nie widziałem :/
0
@escarabajo no oczywiście, też dostałem bezinteresownie auto od rodziców. Akurat też się złożyło, że w tym samym okresie dostali ode mnie bezinteresownie przelew na konto jaki wsparcie finansowe. Wszystko z dobroci serca
1
@misterio sztuczna inteligencja odbierze ludziom pracę! Sądząc po tym screenie to pracownicy urzędowi powinni już się bać xD
1
@Stinger_ fajnie by było gdyby Lewy zdobył dublet z prześcieradłami i jazda :>
1
@Adran360 spieprzyliscie nam wakacje! Tak będzie :v
0
@Kapitan hawk ich redakcja to poziom typowych dresikow spod bloku
0
@Lucyffffer1922 to jest chyba ta babka, która oddała się 1000+ facetów pod rząd - to wydarzenie mam na myśli. Same filmy to inny kaliber.
Bo chyba nie mieliśmy wspólnego mianownika w tej krótkiej dyskusji, a ja dokładnie do tego się odnosiłem :D
0
@Lucyffffer1922 według mnie moralność tych gości była równie nisko jak i tej babki. Trzeba nie mieć do siebie szacunku aby brać udział w tego typu farsie.
4
@Lucyffffer1922 ciekawe czy chłopów, którzy też brali udział w tej "zabawie" również by wykluczyli ze stadionu xd
1
Na 90% będzie dziś zwycięstwo, na 90% remis, a na 90% przegrana. Czyli na 180% będzie pozytywny wynik.
Mamy idealną sytuację.
3
@Safrani jeśli krytycy na coś narzekają to trzeba to odbierać odwrotnie xD
1
@misterio Hollywood to tylko kółko wzajemnej adoracji, w którym "popularne dzieciaki" ustalają zasady według których się bawią.
5
Astrologowie ogłaszają miesiąc wyborczy. Populacja postów o piłce na La Bambie zmniejsza się. :v
0
@mindbender84 sędziowanie pod real? Stare, znałem. Ale nawet gra w przewadze 12ego zawodnika nie pomogła xD
0
@July_6_BcN pytanie z ciekawości: co ta czynność oznacza? Rozumiem, że jakieś zakończenie, ale dlaczego? Co należy wygooglowac? :D
0
@NoswaR a uchylisz rąbka tajemnicy dla tych, którzy nie używają social media? :D
0
@Aragorn33 politycy na szubienicy
0
@TR3YWAY iks de
0
@TR3YWAY to będzie kompromitacja La Ligi czy tam RFEF
1
@SuperPatsonFCB sądząc po komentarzach na notatniku to większość nie zauważa i twierdzi, że racja jest po ich stronie. Ba, to wszyscy inni są do dupy, a oni jedyni mają odwagę zabrać głos i kroczą jedyną słuszną drogą. Masakra
6
"królewscy" - szanują innych tak jak król szanował życie byle chłopa z pola
7
Wydaje mi się tutaj, że w tym wypadku sędzia opowiadał o wpływie wszelkich komentarzy na jego rodzinę - nie na niego samego i stąd taka reakcja.
Nie mam co prawda dzieci, ale znając siebie czułbym spore emocje gdyby tego typu sytuacje odbijały się na moim potomstwie w życiu codziennym.
Krytyka ich jakości pracy jest jak najbardziej na miejscu, ale to wychodzi zdecydowanie dalej niż powinno - rodzina nie powinna być w coś takiego zamieszana.
Nie sądzę, by sam fakt krytyki sprawił, że sędzia się rozkleił. Rodzina to inna inszość
2
@Deathwing112 wystarczy okłamać i kliknąć, że jesteś człowiekiem. Nikt tego nie sprawdza :v
1
@marcin62 gry-online.pl - chyba najgorsze medium o tematyce gier w Polsce. Niekompetentne recenzje, niezgodne z prawem ukrywanie informacji o treściach sponsorowanych, content jakości Made-By-AI.
Nie rób sobie krzywdy, nie obserwuj xd
0
@tbas czy to dr Temperance Brennan z "Kości"? :v
2
@lucca87 odnośnie trofeów to niedosyt największy byłby w przypadku przegranej ligi - tutaj mam największe nadzieje, bo to by podsumowało całoroczny wysiłek.
LM przy tak napiętym kalendarzu może być wynikiem dyspozycji dnia.
Puchar króla natomiast ze względu na rywala będzie smakował podwójnie - słodko albo gorzko :D
0
@Phoenixx oo, nie wiedziałem - dzięki!
W takim razie taniej będzie gamę passa ogarnąć, w sumie od dłuższego czasu się przybieralem xd
0
Ktoś już testował Oblivion - Remaster? Kusi zakup i powrót do dzieciństwa oraz początków przygód z RPG :D