1

@lajcior właśnie miałem pisać, że tam z radości to aż wlatują w siebie na oślep :D

9

@Lisek może są ograniczeni przez FFP? :v

1

@kubix05 czyli dzisiaj wypada odkurzyć i poczyscic kolekcję na półkach :D

2

@FCB24 ostatnio redakcja coraz częściej sięga po narzędzia jakimi niezwykle chętnie posługują się redaktorzy na notatniku - a mianowicie artykuły "na zadymę", byleby był ruch. Jacht Lewego, posty o Nico, etc (a wiadomo bagaż emocjonalny u ludzi wciąż jest spory względem różnych pilkarzy).
Może i to przynosi efekty w wyświetleniach, ale chyba chodzi też o coś więcej :p

0

@Gall Laporta to też polityk. Głośne nazwisko to więcej głosów

0

@BorzyKrzys Robercik przygarnie kontrakt w Arabii i ciekawe co wtedy Anka będzie gadać :v

11

@Giwera często ludzie, którzy się najgłośniej śmieją albo dają najwięcej radości, sami przeżywają coś zupełnie odwrotnego :/

1

@Irmscher10 popieram - moja mama raz skorzystała z mediów w konflikcie z Mały Kowalski Vs Duża Korporacja.
Zwykły artykuł w gazecie regionalnej (relatywnie średnio - duze miasto, drugie w województwie) wystarczył, aby pół roku walki skrócić do jednego dnia. Magia :D

0

A szkoda gadać, lepiej emocje zachować na kolejny występ Roberta (oby udany!) :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak powiedzieć, że nie znasz się na piłce nie mówiąc, że nie znasz się na piłce.

1

@Bzyczekk bo ludzie wrzucają streamy do worka ze szmulami w basenach albo z cyckami na wierzchu, ewentualnie z inną patologią.
A są streamki jak serial albo podcast, tylko z wideo. Słuchasz sobie tego twórcy, czasami może nawet wejdzie się w interakcje i coś napisze.
Donejty? Tutaj chyba ludziom umyka fakt, że te donejty się wysyła głównie po to, żeby jakaś wiadomosc została na głos odczytana - nierzadko w formie docinki dla twórcy.
Specyficzna społeczność w tej faktycznej streamerowej części jest, no ale żadna patologia, żadne żebranie, ot filmik na żywo xd

3

@LeoMessiiBarcaPepa ten serial zaczyna się od nowa przynajmniej raz w roku xD

2

@severius uzupełniam wypowiedź. Bardziej czytelne niż edit :)

3

@Blantozaur "My battery is low and it's getting dark" - czerwiec 2018, łazik Opportunity sygnalizuje, że w wyniku burzy piaskowej jego baterie się wyczerpują i musi się wyłączyć.
Miał służyć 90 dni. Przepracował 15lat. 60x dłużej niż zakładały plany.
Niby to tylko robot, ale ta krótka jego wiadomości ma moc :€

1

@severius Voyagery pracują dłużej niż oczekiwaliśmy, teleskop Hubble pracuje dłużej niż oczekiwaliśmy. ISS (międzynarodowa stacja kosmiczna) pracuje dłużej niż oczekiwaliśmy. Łazik Opportunity działał kilkukrotnie dłużej niż było planowane, ale pieprzona burza piaskowa zabrała nam Oppy :(((
W inżynierii kosmicznej pokazują, że można zaplanować długowieczny sprzęt.
A telefon albo inna elektronika komercyjna cyk, od razu po gwarancji zepsute xD

5

@Seneka @misterio opisał dlaczego, ale również chciałem dodać, że od czasów zimnej wojny nie było powodu aby wysyłać ludzi na księżyc. Co chcieliśmy to osiągnęliśmy.
Kolejna istotna kwestia to od roku 2011 kiedy zaprzestano używania Wahadłowców, jedynym statkiem zdolnym do przenoszenia ludzi w kosmos pozostały rosyjskie Sojuzy.
Dopiero Dragon od SpaceX pozwolił ponownie wynieść astronautów w kosmos z amerykańskiej ziemi.
Sondy i łaziki latają na księżyc cały czas praktycznie - ale z ludźmi sprawa jest zupełnie inna. To kosmicznie inny poziom przygotowania.
Systemy bezpieczeństwa przy starcie, utrzymywanie życia, ochrona przed promieniowaniem, etc.
Do tego rakieta Saturn V, która wtedy wyniosła ludzi na księżyc - nie ma już dokumentacji, nie ma ludzi, nie ma już tej technologii używanej w tamtym momencie. Potrzeba była zaprojektowania czegoś nowego.
A to proste nie jest.
Kierwa, jak ja lubię kosmos xd

1

Ale dziś ładnie słoneczko świeci. Żadnej chmurki na niebie.
Pewnie dlatego, że cała nawałnica gówna zbiera się nad Madrytem. Jeśli przegrają to może być ciekawie :v

1

@Comentateiro można to też tak zrozumieć - poparcie polityka wiąże się z głosowaniem na niego najczęściej :)

0

@Comentateiro jesteśmy w Polsce, nie możemy głosować w Ameryce :v

6

Hehe co tam somsiedzie

1

@Camilo93 ciekawe czy ta podniesiona noga Frenkiego nie była właśnie pod tym kątem intencjonalna xd
Ot gdybanie z kanapy :D

2

@Jakchcesz ehh, wiadomo że człowiek wolałby mieć ciszę i spokój, ale nie można tego mieć w mieście. Dzieci będą się bawić, psy szczekać, auta jeździć i syreny wyć.
Bawiące się dzieciaki to jednak coś innego niż awantura meneli albo głośna muzyka.
Nie da się żyć w całkowitej ciszy.
No ale każdy "ja, ja, ja" i nic więcej. Bo mnie głowa boli po pracy i chcę odpocząć.
Wszystko ograniczyć, wyznaczyć miejsca, granice, limity, postawić ciecia i pilnować

1

@Stinger_ jest nie tylko najlepszym Joan'em, ale i jest najlepszym Garcia jednocześnie

0

@Azi z perspektywy widza jednak mecz obfitujący w emocje :)

5

@Blantozaur tak bym napisał gdybym był kibicem śmietankowych

0

Ale dziś dostaniemy wpierdziel

0

@Giwera solówki za garażami w szkole stały na wyższym poziomie....

1

@Patinka353 oo, to pozdrawiam w nasze wspólne święto, wszystkiego najlepszego! :D
@mercurial2000 również najlepszego!

3

@PatrychoO bo to ich jedyny argument - sztuka nowoczesna polega na udawaniu, że coś znaczy i coś się rozumie. Albo pranie pieniędzy albo lewe wyciąganie pieniędzy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?