0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No i gitara :-D

2

@gumaz Idę po Arbeloe, żeby wziął winę za topielców na siebie

2

@Kgorecki2500 zbierałem się odkurzyć mojego PS5 i zacząć w coś pogrywać - ale takie akcje skutecznie odkładają w czasie ten powrót xD

0

@HarveySpecter wciąż się takie abstrakcyjne to wydaje - płomyk wiary w ludzkość wciąż się tli dzięki takim ludziom

5

@Awedi odnośnie intencji rodziców - niestety nie zawsze jest ona duchowa, a nawet wręcz przeciwnie. Według niektórych grunt by wujek/ciocia miał hajs na prezenty :)
Skąd wiem? Bo sam jestem takim wujkiem. A to, że jestem ateistą (wychowanym w wierze, szanującym religię, ale wciąż ateistą) nie miało nawet żadnego znaczenia... Inaczej tego odebrać się nie da.
Czy dobrze zrobiłem, że się zgodziłem? Nie. Więc dlaczego? Bo mając świeżo skończone 18 lat w dorosłość wchodzi się tylko formalnie. Za młody i głupi byłem i dałem się przekonać presji rodziny, że "nie wypada się nie zgodzić". Dziś bym odrzucił - dla dobra siebie i dzieciaka.
Dlaczego to pisze? Bo się zgadzam z Tobą - sakramenty powinny coś znaczyć i powinny budować duchowo. Nawet dla mnie nie było to do końca komfortowe, bo po prostu moja obecność była fałszywym świadectwem wiary, a bycie ateistą nie daje mi jakiekolwiek prawa, by obrzędy duchowe traktować jak zwykłą czynność (jako biorący udział, gdybym był tylko gościem na mszy to inna bajka).

1

@Andrzej_Majonez jak nie o politykę to może jakaś mała kłótnia o ulubiony majonez? :v

0

@clyde podobno zdobyło jakieś nagrody w 2024 i 2025 - w sumie się nie dziwię xd
Tylko ja ciężko znoszę czekanie na kolejne części - zwłaszcza na samo zakończenie :/

0

@Gall w sumie nie wiem czego szukam, bo nie mam pojęcia co ten gatunek ma do zaoferowania :D
Na pewno coś dynamicznego i absorbującego oraz cieszącego oko będzie miało większe szanse przekonać kogoś, kto dopiero przyzwyczaja się do azjatyckich klimatów

1

Przełamanie lodów z anime miałem już jakiś czas temu.
Skuszony propozycją znajomego, postanowiłem obejrzeć jego nową polecajkę.
Spodobała mi się ona na tyle, że skusiłem sie na propozycję przeczytania wersji papierowej.
Zobaczymy, moze człowiek odkryje w sobie zajawkę do azjatyckich klimatów :D
A mowa o "Solo Leveling", może ktoś tutaj podziela entuzjazm? :D

2

@comtedurgell brak szpaleru, manita i mistrzostwo po klasyku - mamy tryplet Realu w tym sezonie :v

0

@gumaz żabka w przyszłości ogłosi niepodległość

0

@Kgorecki2500 w tym tygodniu już drugi raz nawet

1

@Chimera powód dla którego swego czasu Brytyjczycy zostali wybitnymi żeglarzami :v

1

@maroon dyskusja nie zawsze polega na porozumieniu i przyjęciem którejś ze stron - to pole do wymiany poglądów, przestawienia swojego spojrzenia, podzielenie się tym.
Pozwala to wejść w buty innej strony, spojrzeć z innej perspektywy.
Ciężko samemu każdy wniosek wyciągnąć, przeżycia innych to również pewne doświadczenie.
W internecie rzadko się dyskutuje w ten sposób, więc i mało kiedy się oczekuje podobnych doświadczeń.
Może uda nam się trafić na siebie w łatwiejszej tematyce :D

0

@maroon więc wiemy z czego wynika nasza różnica w podejściu do kar.
Naturalnie dyskusja przeszłaby w przedstawienie argumentów czy i dlaczego jeden czyn może być wystarczający do postawienia daleko idących wniosków.
Jednak pewnie przyznasz, że byłaby to konwersacja wymagająca dość obszernych wypowiedzi, których ilość również byłaby niemała - tego typu dyskusje są po prostu bardziej praktyczne twarzą w twarz.
Dlatego zaparkował bym tutaj ;)
Może kiedyś będzie sposobność wrócić do tematu :D

0

@maroon kluczowy czynnik: szczególne okrucieństwo.
Jeśli ktoś jest zdolny do takich czynów to chyba przyznasz, że nie nadaje się do funkcjonowania w społeczeństwie.
Skoro nie liczy się ze zwierzęciem to czemu ma się liczyć z człowiekiem?

0

@maroon a kto powiedział, że za zabicie człowieka ze szczególnym okrucieństwem też nie powinno być dożywocia? :)

1

@kamyk_23 AI ma problemy żeby narysować palce.
Lewandowskiemu na VAR już buta sędziowie wydłużyli, AI by mu dorysowal pewnie trzecią nogę.
Pytanie czy i tak nie byłoby lepiej niż z hiszpańskimi sędziami xD

4

Dziękujemy za tę garść bezcennych informacji, ale my to mamy w.. poważaniu :)

1

@michaleu otwiera pyska i czar pryska - niezależnie od narodowości xD

0

@Fabik87 świat alternatywny, rok 2026, koloryzowane

1

@urbipl heh, lepiej grają wychowankami niż Athletic xD

15

Ciekawe czy też tak wymiotował jak oglądał nagrania z nieletnimi :v

21

Co to jest kur*a za argumen, że "w Lidze mistrzów się nie gwiżdże". To są przepisy, że umownie jedne się stosuje a drugie nie?
Ta piłka to coraz większy cyrk, nie chce się tego oglądać, VAR tylko wprowadził jeszcze więcej patologii.
Kasa rozpieprza ten sport, patologiczne przepisy rozpieprzaja ten sport, niekompetentni sędziowie rozpieprzaja ten sport

10

@Szicek10 ich tryplet to wyeliminować Barce, wyeliminować Real i zesrać się metr od kibla.
W tym sezonie tylko dublet w zasięgu :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rekin odzyskał zęby

1

Yamal wygryzł bramkę, widać motywację u piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?