6

@Terroriser Parafrazując motto Barcelony, można o nim powiedzieć "Mes que un jugador"

2

@slayer może nie połapał się, że się z niego naśmiewali tylko pomyślał, że faktycznie próbują oddać mu jakiś hołd czy cześć. Tak jakby usłyszał albo zapamiętał tylko sam koniec ich wypowiedzi xd

9

Użytkownik fcbarca.com w sekcji komentarzy pod artykułem wyraził sprzeciw wobec papki serwowanej przez pseudo-dziennikarzy w związku z masowym pojawianiem się artykułów o sprzecznych informacjach, które mają tylko budzić emocje i generować kliknięcia.

Aby zilustrować swój punkt widzenia Użytkownik porównał dwie strony, które uosabiają pewne zachowania, które mu się nie podobają: Juanma Castano i Real Madrid TV: "Moim zdaniem są tak samo rzetelni. To znaczy, w ogóle nie biorę na serio jakichkolwiek ich wysrywów" - stwierdził w odniesieniu to jednostronnych i subiektywnych treści serwowanych przez klubową telewizję, którą uważa za "obrzydliwą tubę propagandową Florentino Pereza".

Użytkownik skrytykował też niespójność samych dziennikarzy pracujących w tej samej gazecie. Jego zdaniem "dwa różne artykuły opublikowane tego samego dnia potrafią kompletnie sobie zaprzeczać, jasno sugerując że priorytetem są wyświetlenia, a nie rzetelność dziennikarska". Choć rozumie on, że dziennikarze mogą dać się "nieco ponieść atmosferze", uważa, że "to nie przystoi".

Na koniec Użytkownik chciał podkreślić, że jego stanowisko nie jest wymierzone wyłącznie w dziennikarzy z Madrytu. Jego opinia dotyczy każdego tego typu pseduo-dziennikarstwa, niezależnie czy pochodzi ze stolicy czy z Katalonii. "Mówię to samo o Marce, ASie, Mundo Deportivo, Sport czy jakiejkolwiek innej gazecie" - podsumował.

0

@MajkiYB zgadzam się - ale do kupna zawodników potrzeba powrotu do zasady 1:1.
Na ten moment tego nie ma, a wiemy jak zarząd działał w przeszłości.
Pewnie zostaniemy z Torresem finalnie - więc pozostaje mieć nadzieję, że w końcu kliknie.
Obym za kilka miesięcy mógł powiedzieć "ale pieprzylem kocopoly" - czas pokaże.

0

@BARCELONISTAnr1 yup, nic z tego finalnie nie wyszło. Teraz pewnie też nie - ale mistrzowska euforia trochę zaburza osąd xd

2

Torres zaczyna wyglądać lepiej w końcówce sezonu.
Może to tylko chwilowe, ale może Flick w końcu i Rekinowi zęby naostrzył.
Czy Hansi byłby aż tak dobry? xD
Oby w kolejnym sezonie nie było okazji do przekonania się - ale realia finansowe mogą nas zmusić do zobaczenia szansy numer 2137 u Ferrana

2

@MOLESTA wydaje mi się, że ten zespół by nie odpadł z Interem właśnie przez zdobyte doświadczenie.
Przyszłość może być piękna jeśli ta praca będzie kontynuowana, są podstawy by w to wierzyć :D

3

@SeWo77 dopóki rozsądnie to chyba wszystko jest dla ludzi :p

2

@jeonek nie gra dziś

2

@urbipl pracownicy medyczni podejmują wszelkie środki ostrożności, aby chronić własne życie i zdrowie?
To musi być pandemia hurr durr! xD

0

@MiloszFCB1899 ja tam uwielbiam zapach napalmu o poranku

3

@Czajka90 ta włoska? oczywiście :>

3

@kamiVeB Real z mbappe miał miażdżyć wszystkich. Zaczął od zmiażdżenia siebie od środka xD

1

@fcbarcafan19 nie musiał być mocno, żeby się smażyć.
Po roku mój już zauważalnie zaczął pracować na wyższych temperaturach i częściej włączał wiatraki.
Sprzęt nie musi się przegrzewać aby w końcu paść - praca w wysokich temperaturach za każdym razem też skutecznie obniża żywotność.

Ale równie dobrze mogłeś trafić na sprzęt, który po prostu był wadliwy i pożył krócej. Łatwo gadać po fakcie i się madrzyć xD

0

@fcbarcafan19 jak często czysciles wiatraki i cały układ chłodzenia? Lenovo na gwarancji pozwala otwierać elementy chłodzenia.
Sam mam obecnie Legiona 5 od 2 lat obecnie

3

@Faro aa, upadek zmienia postać rzeczy - mogło się coś poluzować, a dopiero po czasie odłączyło się całkowicie :D
Rozbieraj i sprawdź kabelki, nadzieja na coś prostego wciąż jest duża

0

@draxidox pora odkurzyć czapkę kapitana i ponownie zacząć pływać po zatoce... Skoro już i tak będzie płacone w formie podatku to tak jakbym się dorzucił, więc dostęp wykupiłem :)
Co za cyrk

4

@Faro prędzej padła niż się odłączyła, ale warto sprawdzić. HP z chłodzeniem nigdy nie grzeszył, chyba też z napięciami potrafili mieć coś nie tak (kojarzę coś sprzed 2 lat jak sobie szukałem laptopa).
Jak było giercowane srogo to mogło usmażyć.
Edit: wpisalbym w Google dokładny model laptopa, dopisał kartę graficzną i dodał na końcu "problem issue" i szukał czy ludzie już nie mieli takich kłopotów, bo może to jakiś częsty problem w tym modelu :D

0

@Cule1019 jest tanio, bo w różne sposoby te klucze są zdobywane.
Jeśli to byłe cdkeys to ze 2 lub 3 razy używałem, jest OK (tylko zwrócić trzeba uwagę czy kupujesz klucz czy konto steam :) )
Z reguły to tak turbo atrakcyjne nie jest, bo na steam nie zapłacisz dużo więcej, a możesz w ciągu 2h dokonać zwrotu jeśli nie podejdzie .

0

@NeroTFP1 miałem jego dwa opowiadania na maturze ustnej pamiętam, jedno z nich to było chyba "zapraszam państwa do gazu", a drugiego nie przypomnę.
Wiele z nich nie pamiętam, ale na pewno pamiętam to dziwne uczucie, bo jako gówniarz nie doceniałem tego typu twórczości. Ale analizując te opowiadania czy utwory czuć było pewien "powiew respektu", trochę brakuje mi lepszego słowa.

1

@Kessie typowy Jose - nigdy nie wiadomo czy on to myśli naprawdę czy po prostu poddymia. Według mnie to drugie xD

0

Chciałem coś napisać, ale to polityka. Szkoda zdrowia xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No i gitara :-D

2

@gumaz Idę po Arbeloe, żeby wziął winę za topielców na siebie

2

@Kgorecki2500 zbierałem się odkurzyć mojego PS5 i zacząć w coś pogrywać - ale takie akcje skutecznie odkładają w czasie ten powrót xD

0

@HarveySpecter wciąż się takie abstrakcyjne to wydaje - płomyk wiary w ludzkość wciąż się tli dzięki takim ludziom

5

@Awedi odnośnie intencji rodziców - niestety nie zawsze jest ona duchowa, a nawet wręcz przeciwnie. Według niektórych grunt by wujek/ciocia miał hajs na prezenty :)
Skąd wiem? Bo sam jestem takim wujkiem. A to, że jestem ateistą (wychowanym w wierze, szanującym religię, ale wciąż ateistą) nie miało nawet żadnego znaczenia... Inaczej tego odebrać się nie da.
Czy dobrze zrobiłem, że się zgodziłem? Nie. Więc dlaczego? Bo mając świeżo skończone 18 lat w dorosłość wchodzi się tylko formalnie. Za młody i głupi byłem i dałem się przekonać presji rodziny, że "nie wypada się nie zgodzić". Dziś bym odrzucił - dla dobra siebie i dzieciaka.
Dlaczego to pisze? Bo się zgadzam z Tobą - sakramenty powinny coś znaczyć i powinny budować duchowo. Nawet dla mnie nie było to do końca komfortowe, bo po prostu moja obecność była fałszywym świadectwem wiary, a bycie ateistą nie daje mi jakiekolwiek prawa, by obrzędy duchowe traktować jak zwykłą czynność (jako biorący udział, gdybym był tylko gościem na mszy to inna bajka).

1

@Andrzej_Majonez jak nie o politykę to może jakaś mała kłótnia o ulubiony majonez? :v

0

@clyde podobno zdobyło jakieś nagrody w 2024 i 2025 - w sumie się nie dziwię xd
Tylko ja ciężko znoszę czekanie na kolejne części - zwłaszcza na samo zakończenie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?