1

@michaleu otwiera pyska i czar pryska - niezależnie od narodowości xD

0

@Fabik87 świat alternatywny, rok 2026, koloryzowane

1

@urbipl heh, lepiej grają wychowankami niż Athletic xD

15

Ciekawe czy też tak wymiotował jak oglądał nagrania z nieletnimi :v

21

Co to jest kur*a za argumen, że "w Lidze mistrzów się nie gwiżdże". To są przepisy, że umownie jedne się stosuje a drugie nie?
Ta piłka to coraz większy cyrk, nie chce się tego oglądać, VAR tylko wprowadził jeszcze więcej patologii.
Kasa rozpieprza ten sport, patologiczne przepisy rozpieprzaja ten sport, niekompetentni sędziowie rozpieprzaja ten sport

10

@Szicek10 ich tryplet to wyeliminować Barce, wyeliminować Real i zesrać się metr od kibla.
W tym sezonie tylko dublet w zasięgu :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rekin odzyskał zęby

1

Yamal wygryzł bramkę, widać motywację u piłkarzy

0

@ranger3120 ptaszki coś zaćwierkały xd

0

Kaszaaaaankaaaaa

1

@LeoMessiiBarcaPepa @szymonekk ktoś coś mówił o trawie? :v

2

@kanver_ Yamal gra na zwolnienie Lewego i pozostanie Torresa.
Terrorysta z Esplugues de Llobregat :v

0

@Kinginiesta on chyba wierzy że nim jest, a skoro można sobie wybierać płcie to czemu i nie pójść o krok dalej xD
Ale niby z czymś takim walczył, ja już sam nie wiem :D

6

@Kgorecki2500 Trump nie ułatwia życia osobom, które próbują ustalić co jest prawdą a co wygenerowane przez AI xd

0

@tadzik447 skomentowałem w ciemno, zgadza się.
Pozwoliłem sobie, bo Kacpra oglądam od dawna i ten filmik już na zakładce czeka na swoją kolej :D

0

@tadzik447 my się najpierw między sobą nauczmy dogadywać :D

5

@wyrek to niezła resocjalizacja skoro po wyjściu z pierdla tworzą się pato-spolecznosci, które są dumne ze swojej przeszłości.
Instruktor miał okazję wynieść 3 worki ze śmieciami, dał radę tylko jeden.
Chłop zasłużył na medal - pokazał jak się używa broni w sytuacji zagrożenia.
Polskie prawo to cyrk, sądy to cyrk, policja to cyrk, cała władza to cyrk. Był, jest i będzie.
I się człowiek poirytowal od rana :/

3

@Laminedependencia głodna Dorota znowu uciekła Marcinowi, który rzucił się do desperackiej pogoni

0

@partymaker nie chce Ci się tłumaczyć, ale oczekujesz tego od innych? :D
Brzmi jak spam :p

3

@jacobFCB Walaszek wielkim poetą był

2

@MessiForeverTheBest mówisz, że nie interesują Ciebie kobiety BEZ jąder?
Szanuję kolego xD

1

@Azi śmieci same się wyniosły. Ja bym dał premie dla policjanta, bo zaoszczędzili na procesach sądowych.

1

Sędzia uznał, że nie zastosuje przepisów... Kurtyna

0

Cubarsi dał się zrobić na spryt, Simeone wyczekał i dał się sfaulować.
Tylko zapominamy, że ten dzieciak jest podstawowym obrońca Barcelony. Kto w takim wieku dyryguje formacją obronną?
Zabrakło mu doświadczenia i boiskowej mądrości, która przychodzi z rozegranymi minutami.
Bolą głupie błędy, no ale cóż...

0

@ViscaBARCA666 Pieniądze kolego, pieniądze...
50 lat temu była Zimna Wojna, więc kongres nie żałował pieniędzy. A teraz nie tylko nie ma politycznego powodu za bardzo (Chiny coś kombinują, więc tworzą presję - ale nic specjalnego jak wówczas to robiło ZSRR), ale i sama NASA ma o wieele mniejszy budżet do dyspozycji.
Są inne projekty, które dałyby więcej przy ograniczonych środkach.
Poza tym, wysłanie ludzi BEZPIECZNIE w bezkres nicości nie jest inżynieryjnym spacerkiem.

Jeśli masz jakieś obiekcje/pytania/wątpliwości to ja chętnie o nich podyskutuję, bo wierzę, że przy odpowiedniej dyskusji i wyjaśnieniach realne jest osobę otwartą na zmianę zdania przekonać do tego, że to się wydarzyło. :D

1

@reloaded tylko ignorancja lub czysta głupota pozwala stawiać w wątpliwość to osiągnięcie

5

Czyli CTA nie chce, żeby VAR interweniował, te ich zalecenia sugerują żeby wchodził jak najrzadziej - pasuje to do ich narracji, że są zajebiści i nieomylni. Więc jak to tak VAR ma ich poprawiać xD
Oni są po prostu beznadziejni w tym co robią , a chcą być wynoszeni piedestał. Interwencja VAR to jednak jak potwierdzenie, że sędzia główny robi błędy, co psuje narrację o dobrych sędziach xd
Sędziowie w Hiszpanii nie lubią VARu, bo podważa ich autorytet xd

1

@RozowaPantera oddawaj moje sekundy życia :v

1

@Szklaner łajeeej... Ale wie Pan, trochie jest wcześnie od ostatniego meczu. Ile to dni minęło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?