1

@RozowaPantera oddawaj moje sekundy życia :v

1

@Szklaner łajeeej... Ale wie Pan, trochie jest wcześnie od ostatniego meczu. Ile to dni minęło?

2

Panie @Szklaner , Barca Flicka za mną chodzi od rana...

1

@Vegeta88 tu mu się chyba upiecze, jeśli to prześmiewcze to "letko" intencjonalnie jest pisane z błędem (memy z nosaczem, Janusz Polak).
Ale inne jego "dzieła" pomimo łamania regulaminu odnośnie poprawnej pisowni wiszą sobie dalej wesoło. Ale jesli nikt nie egzekwuje zasad to można spodziewać się, że ktoś będzie ich przestrzegać?

1

@Arden bo var może w określonych momentach wchodzic - zapewne tamten faul był takim przypadkiem. Dopiero wtedy pod lupę idą wszystkie wydarzenia z akcji, więc i spalony był sprawdzany.
Ale sam w sobie spalony nie mógłby być powodem interwencji, bo nie padł żaden gol, żadna bezpośrednia czerwona, etc.
Gdzie coś popieprzylem w zrozumieniu? :D
Reguły tego VARu jakoś super jasne nie są xd

0

Wyszło tragicznie i niebezpiecznie, ale no zagranie było zupełnie normalne, bez intencji nawet faulu, z pewnością co do bycia pierwszym. Trudne do oceny, naprawdę.
Chciałbym poznać zdania ekspertów w tym

0

A tam Yamal był faktycznie na spalonym czy nie? Bo jedną powtórka mało wyjaśniła.
Logicznie zatem można wysnuć wniosek, że jeśli był to sędziowie to przegapili i nie powinno nic się wydarzyć xD

1

@The Game 10 chyba chcą taki przepis dopiero wprowadzić - ale mogę się mylić. Sam chętnie się dowiem xd

0

@Henszy "usłyszy rzeczy, które nie spodobają się ani jemu, ani jego matce"
Ja tutaj nie widze nic o obrażaniu jego matki, tylko o tym, że jej się nie spodoba to co Joan usłyszy na swój temat.
Czytajcie ze zrozumieniem ludzie! XD

0

@mateusz33 na rybki się wybieram, na baitach się znasz widzę - polecasz coś? :D

1

@MirusAmisz pamiętam, że to nie było takie łatwe ze względu na różne czynniki typu temperatura czy drgania, ale również niby taka prosta kamerka jednak jest dodatkowym elementem, który trzeba uwzględniać w dość już skomplikowanych procedurach (zagubiony luźny przedmiot może zaskoczyć).
Niby drobnostki, ale jednak xD

1

@MirusAmisz pierwsze transmisje SpaceX też tak wyglądały, mieli więcej startów żeby doszlifować :D
A tak bardziej poważnie to również spodziewałem się lepszych ujęć, zwłaszcza że start odbywa się w cudownych warunkach. Liczyłem chociaż na te głupie odseparowanie boosterów z perspektywy rakiety, ale niestety :/

0

@tadzik447 do trzech razy sztuka - w tym okienku startowym się udało! :D

5

SLS z kapsułą Orion wystartował, 10-dniowa misja Artemis II zabiera 4 astronautów na podróż wokół naszego Srebrnego Satelity !

2

@CPuyol tak cholernie nie chciało mi się sprzątać, ale na szczęście już nie muszę - kolega przyszedł i pozamiatał :v

0

Barcelona chce - to daje 50% szans na transfer.
Bastoni chce - to też daje 50% szans na transfer.
Inter chce - i to też daje 50% szans na transfer.
Czyli mamy 150% szans na transfer. Jest w pytę!
Bastoni here we go! :v

1

@RosjaninBut neuron activated

0

Factory. Must. Grow.

3

Popełnianie fauli na potencjalną czerwoną kartkę, osłabiającą swój zespół, nie wydaje się być zachowaniem cechującym profesjonalistę

1

Religijna pielgrzymka chyba nie zadziałała, bo taka brutalność i agresja chyba nie do końca stoją w parze z duchową pokorą

1

0

@pt9 okej, bo jeszcze ten Izrael to już człowiek się przyzwyczaił, ale Dubaj to mnie kompletnie skołował. Czyli po prostu koszykowkowa UEFA wyciągnęła rączki po petrodolary.
Dzięki :D

0

@marcin62 nie znam się, więc zapytam - dlaczego steam nie może przelicznika przemianować z sugestii na wymaganie?
Niemożliwe, skomlikowane, nieopłacalne? Który przymiotnik najlepiej by to opisywał? :D

0

@marcin62 tylko według tego artykułu, jeśli wydawcy gier nie zmienią cen to tak jak było tak będzie - więc to brzmi trochę jak działanie steama "na odwal się" xd

0

@APTAPT Tel Aviv, Dubaj - to dalej Eurobasket czy jakieś KMŚ w kosza grają? xD

2

@Adran360 wincyj pieniążków, wincyj! Może jedna połowa niech będzie rozgrywana o 12:00, a druga o 0:00? Wtedy każdy kontynent obejrzy i zapłaci :)

1

Zostaje tylko zacytować "Siarę" Siarzewskiego...

3

@usztafik Zadałeś pytanko "jaka płynie satysfakcja z posiadania wyższego wykształcenia?".
Satysfakcja może z tego płynąć wyłącznie kiedy lubisz naukę samą w sobie. Tylko mało kto może sobie pozwolić, aby robić tytuł naukowy dla zachcianki.
Gdybym mógł się nie przejmować pieniędzmi i czasem to dla własnej przyjemności chciałbym mieć doktorat z fizyki - po prostu dla siebie, nie do pracy, nie dla korzyści majątkowych, ale z pasji do tej dziedziny i samej nauki.
Czy byłoby to wartościowe? Nope. Czy mógłbym lepiej taki czas wykorzystać? Oczywiście.
Chyba można to uprościć do stwierdzenia "wyższe wykształcenie da Ci satysfakcję kiedy robisz je bo chcesz, a nie bo musisz" :P
Ot, chciałem z innej strony ugryźć temat niż wszyscy powyżej :D

1

@qbsonFCBarca 3h? Chyba codziennie przez parę następnych tygodni :D
Enjoy!
Szkoda, że ten blog miał małą popularność - przez to między innymi chłop przestał wrzucać (parę innych rzeczy też). A robił świetną robotę. Spora strata dla świata popularnonaukowego

1

@qbsonFCBarca kwantowo.pl już nie publikuje nowych, ale blog wciąż stoi i masa artykułów z dziedziny fizyki i astronomii jest nadal dostępna.
Jak lubisz te dziedziny i trochę bardziej skomplikowane tematy (typu chromodynamika kwantowa czy zagadnienia relatywistyczne, ale na szczęście w formie przystępnej dla laika) to gorąco polecam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?