0

@Joe_Barbaro dostajesz nagrodę Złotego Kilofa za to wykopalisko archeologiczne!

0

@Rust_Cohle L jak Laba

0

@4drian0 właśnie coś podobnego produkuję :)

0

@Keson dokładnie! Każdy gra swoją rolę i ma swój udział w budowaniu świata, w którym się znajdujemy. Dlatego kluczowy jest wybór odpowiedniej postaci pod siebie oczywiście - wtedy naturalne cechy charakteru mogą wziąć górę i sprawić, by pewne naturalne zachowania również wpisywały się pod scenariusz.
Mieliście może sposoby na zgłębienie immersji, aby nawet takie bardziej oporne osoby przełamać? Być może ten gość na dłuższą metę jest stracony i się rozejdziemy, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia, które pomagały takie sytuacje naprostować : D

0

@Keson no niestety jedna osoba nie potrafi się wczuć, mamy wrażenie że nie potrafi odejść od wyobrażenia z gier komputerowych. Do tego ma problem odróżnić wiedzę swoją od wiedzy swojej postaci. A wisienka na torcie jest lekceważenie zagrożeń - pomimo karania przez MG gość podejmuje debilne decyzje. Znajdujemy sztylet w komnacie pełnej informacji o rytuałach, poświęceniu ludzi dla jakiegoś boga, wzmianki o czymś bardzo złym - jego decyzja? "Podnoszę sztylet"....
Brakuje już nam pomysłów jak przemówić do rozsądku...

0

@Szreko zgaduje: Baniak Baniaka? :D

0

Są tu jacyś fani papierowych RPG? Ktoś grywa regularnie? Jeśli tak to w jakie tytuły? A może mamy jakichś Mistrzów Gry?
U mnie w tym roku udało się zebrać stabilną ekipę do regularnej, cotygodniowej gry w Warhammer Fantasy. Gracze raczej poczatkujacy, ale po miesiącach rozgrywki zaczyna wszystko pięknie klikać. Człowiek nie może się doczekać tego dnia kiedy zdejmie ubrania robocze , założy swoją czapkę Wędrownego Czarodzieja i będzie poszukiwał dalszych przygód w plugawym świecie Sigmara i Chaosu :D

2

@NeroTFP1 tak jakby politycy byli mądrymi ludźmi, od których można oczekiwać rozsądku i jakiegokolwiek myślenia... Niczym się nie różnią od Mietków spod monopola, tyle że ładniejszych słów dobierają i stać ich na czyste ciuchy. Polityka to najlepszy sposób dla osób, które nic nie potrafią, aby stać się kimś xd

1

Komentarz usunięty

0

Podniesie ktoś tego Żółwia z pleców? Biedny tylko leży na skorupie i się mota :(

1

@Foro a ja sobie pójdę do żabki i kupię burgera za 9zl i się najem jak król. Nawet mi was nie żal biedaki

2

@Rust_Cohle niech pan już przestanie bo się zadławie kartoflem

1

@Krzysiek_FCB utworz nowa tabele na podstawie tej z punktacją, która automatycznie sortuje wartości na podstawie kolumny z punktami za medale.
Jedna to źródło danych, druga odpowiada za prezentacje

0

Komentarz usunięty

0

@4drian0 twórcy gier są obecnie leniwi, nawet nie starają się optymalizować swoich gier. Byleby szybciej. Tak to jest kiedy biznesmeni decydują zamiast pasjonatów. Dlatego gry tylko od małych twórców, AAA zaczyna robić się śmietnikiem.
Idę odpalić Drova, to jest kurde giera!

0

@regatta52 Villa Villa Maravilla!

1

@fart kolega opowiadał

0

@nitey mój stack technologiczny to Spring Boot + Angular. Do prostych stron-wizytowek to jak zatrudniać kombajn, by skosić 10m trawnika :D
A jeśli potrzebujesz tak customowego rozwiązania, aby pisać go od zera zamiast postawić WordPressa to pytanie czy wiesz na co się porywasz pod kątem kosztów :D

0

@michalgajdek krytyka potężna jak szczęki naszego Rekina przy gryzieniu bramki rywala :D

2

@fart jak się nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie, co w rączki wpadnie

0

@paweuwarrior w nawiasie powinieneś mieć dodatkowe cyferki kodu błędu - wygoogluj je :D

1

@KRISU77 Do jutra w łóżku. Nie polecam tego zalecenia lekceważyć, można się zdziwić jak nogi po znieczuleniu dochodzą do siebie długo... Szybkiego powrotu do zdrowia!

1

@ranger3120 na chess.coom można wykupić subskrybcję, tam jak dobrze pamiętam były swego rodzaju poradniki i inne zabawki, które pomagały uczyć się gry.
Szczegółów nie pamiętam, ale dla mnie się podobało :D

Edit: a poza tym to YouTube, tam jest tego cała masa (przynajmniej po angielsku)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KRISU77 to powodzenia, będzie git! :D

0

@KRISU77 ło, ale w szpitalu trzymają? Czy kazali przyjść na następny dzień chociaż xd

1

@nitey zleceń nie robię, ale coś tam wiem - z teorią/praktyką mogę pomóc :)

0

@KRISU77 nie zdążyłem odpowiedzieć, więc zapytam jak żyjesz:D

0

@Marian_Pazdzioch nope, to operacja z tych spokojniejszych - jeśli byś poprosił to byś i na przytomnego mógł leżeć na stole (mi to proponowali, ale nie chciałem). Ryzyko minimalne, tyle co później ból.

Ale na pewno mniej boli niż to, że Paździoch to taka menda i erosoman Halinko...

1

@KRISU77 na spokojnie, przechodziłem przez to, operacja metodą Lichtensteina ;)
Kilka dni po zabiegu najgorsze, bo będziesz zależny od kogoś - wyjście do łazienki będzie wyzwaniem, wstanie z łóżka będzie wyzwaniem. Po paru dniach ból zaczyna ustępować, można powoli zaczynać się swobodniej poruszać.
Tylko ja miałem dość solidny przypadek, więc boleć miało prawo mocniej.
Po zabiegu nastaw się na kaczkę - przez 24h nie pozwolą Ci wstać z łóżka. Operacja ta odbywa się przy znieczuleniu od pasa w dół, wiec później nogi muszą dojść do siebie.
Jeśli będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało :D

PS Dodatkowo badali mnie studenci, byli też przy operacji, uczyli się twardo - ciekawe czy tylko obserwowali czy i któryś mnie kroił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?