0

To jest aż naprawdę dziwne że Leo ma tak niską klauzulę, dobrze że chociaż ma ogromne przywiązanie do klubowych barw.

0

Wyczuwam pewien ból **** :D

0

To jest standardowe...

0

Świetna forma Hiszpana, oby tylko utrzymał ją jak najdłużej :)

0

Już jest z niego ogromny pożytek, a zapowiada się na więcej.

0

Kurcze, sporo jeszcze.. ale może się uda.

5

Temu Panu nie ma co wierzyć.

30

Brawo dla Leo, po prostu kosmita z innej planety :)

1

Piękne widowisko, taką grę naszych miło się ogląda :) VeB!

0

Rakietaaaaaaaa goooooool :)

3

W końcu Leo się udało, gol do szatni najlepszy :)

0

Leoooooooooo gooooool :)

1

Dobry skład, Vamos Barca po zwycięstwo!

1

I całe szczęście że do tego transferu nie doszło.

0

Ale durna godzina, masakra.

0

Xavi co się zmienił :D

0

Może tym razem w końcu się Leo uda :)

0

Bardzo dobrze, niech się tam rozwija a potem powrót do Barcy.

0

Oby tylko ją utrzymał, przyda się i to bardzo w dalszej części sezonu.

3

Semedo zdecydowanie za niska ocena, zasłużył na więcej.

0

Ehh Aleix sobie zapewne nie pogra przy obecnej dyspozycji Semedo, szkoda go.

7

Faktycznie 1 mln to sporo kasy...

1

38 hat-tricków.. ja pierdziele, mistrz.

0

Zobaczymy jak z Juve to wszystko wyjdzie, póki co jest zajebiście, oby tylko tak dalej.

1

Oby tylko te długie kolejki wystarczyły do zebrania odpowiedniej ilości podpisów.

1

Akurat jemu to nie ma co wierzyć, jak i całej reszcie.

0

Oby tylko zakończył karierę w FCB a nie innym klubie..

3

Leo pewnie leci po kolejne pichichi :)

0

Jak to mówią, pierwsze koty za płoty, oby teraz było jeszcze lepiej :)

0

Kapitalny mecz, Leo pozamiatał dziś :) Cieszy pierwsza asysta Dembele. VeB! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?