Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Teraz będzie 80 mln hah, co za durne okienko transferowe w wykonaniu zarządu.
3
Kwoty są niebotyczne, ale jeśli płaci się takie pieniądze, to tylko dlatego, że jest to możliwe… - pięknie to podsumował, cała prawda.
0
Wybrał jak wybrał, cóż jego sprawa, ale w sprawie zarządu ma rację. Ciekawe czy nie chodzi tu też o premię 26 mln.
1
To już robi się nudne, kolejny raz kwestia godzin..
4
Ale pitolenie, gdyby chcieli to by sprowadzili, problemem jest zarząd który jest do bani.
0
Leo zapewne nie odszedłby z Barcelony, chyba że już miałby dość tego co się dzieje w klubie.
1
Daj spokój, to jest dramat co oni robią z tym klubem.
2
W końcu u nas są Janusze biznesu :)
10
Mógłby dziś szanse otrzymać Semedo.
0
Pytanie czy on by się sprawdził w Barcelonie.
0
Jakie to modne w Barcelonie inwestowanie grubych milionów w zawodników pod trzydziestkę :))
0
Niech dadzą od razu 200 mln i po sprawie.. przecież inne kluby wiedzą, że Barca ma teraz kasy, więc chcą wydoić jak najwięcej, tym bardziej że klub nikim ważnym się nie wzmocnił, bo przespali okienko a pozostało już niewiele czasu.
1
Jak widać nie było nauczki z Ardą, ale zobaczymy jak to z nim będzie, może się mylę, oby.
0
Skończy się na tym że nikt nie odejdzie i będą płacić pensje za nic.
0
Podwójny pech, przegrana z Realem i kontuzja naszej najlepszej 9.
0
To teraz pozamiatane ostatecznie.
0
Asensio ale brama....
0
Real to ma pomoc..
0
Taki jest kurna udany zarząd, a ludzie na nich głosowali zaślepieni trypletem. Bardzo dobrze że tak uważają, może szybciej wylecą z klubu jak piłkarze się zaczną wkurzać.
0
Kiedyś i tak jeśli coś ma na sumieniu to wyjdzie.
0
Aż dziw że nie zmniejszyli :D
4
Ostatnia wypowiedź to coś podobnego ala Enrique.
2
Niby niedawno a teraz kupić go za 14 mln to tylko marzenie.
0
Jeśli zarządowi uda się sprowadzić jeszcze Coutinho i Dembele to będzie dobrze, choć wątpię w to, bo oni lepiej w Chinach robią zakupy..
3
Taja prawda, to wygląda jakby Bartomeu razem z pozostałymi dostali od kogoś kasę by niszczyć klub :/
0
Ehh z każdym dniem jest coraz gorzej w FCB..
45
W te 57 mln za Neymara nie uwierzę nigdy.
0
Nie sądziłem że aż tyle mu dadzą, ale to dobrze :D
8
A później będzie płacz i patrzenie jak Real nas upokarza na własnym terenie, a idź pan w ciul z takimi transferami.
0
Na szczęście koniec bo nie dało się na to patrzeć..