2

Teraz będzie 80 mln hah, co za durne okienko transferowe w wykonaniu zarządu.

3

Kwoty są niebotyczne, ale jeśli płaci się takie pieniądze, to tylko dlatego, że jest to możliwe… - pięknie to podsumował, cała prawda.

0

Wybrał jak wybrał, cóż jego sprawa, ale w sprawie zarządu ma rację. Ciekawe czy nie chodzi tu też o premię 26 mln.

1

To już robi się nudne, kolejny raz kwestia godzin..

4

Ale pitolenie, gdyby chcieli to by sprowadzili, problemem jest zarząd który jest do bani.

0

Leo zapewne nie odszedłby z Barcelony, chyba że już miałby dość tego co się dzieje w klubie.

1

Daj spokój, to jest dramat co oni robią z tym klubem.

2

W końcu u nas są Janusze biznesu :)

10

Mógłby dziś szanse otrzymać Semedo.

0

Pytanie czy on by się sprawdził w Barcelonie.

0

Jakie to modne w Barcelonie inwestowanie grubych milionów w zawodników pod trzydziestkę :))

0

Niech dadzą od razu 200 mln i po sprawie.. przecież inne kluby wiedzą, że Barca ma teraz kasy, więc chcą wydoić jak najwięcej, tym bardziej że klub nikim ważnym się nie wzmocnił, bo przespali okienko a pozostało już niewiele czasu.

1

Jak widać nie było nauczki z Ardą, ale zobaczymy jak to z nim będzie, może się mylę, oby.

0

Skończy się na tym że nikt nie odejdzie i będą płacić pensje za nic.

0

Podwójny pech, przegrana z Realem i kontuzja naszej najlepszej 9.

0

To teraz pozamiatane ostatecznie.

0

Asensio ale brama....

0

Real to ma pomoc..

0

Taki jest kurna udany zarząd, a ludzie na nich głosowali zaślepieni trypletem. Bardzo dobrze że tak uważają, może szybciej wylecą z klubu jak piłkarze się zaczną wkurzać.

0

Kiedyś i tak jeśli coś ma na sumieniu to wyjdzie.

0

Aż dziw że nie zmniejszyli :D

4

Ostatnia wypowiedź to coś podobnego ala Enrique.

2

Niby niedawno a teraz kupić go za 14 mln to tylko marzenie.

0

Jeśli zarządowi uda się sprowadzić jeszcze Coutinho i Dembele to będzie dobrze, choć wątpię w to, bo oni lepiej w Chinach robią zakupy..

3

Taja prawda, to wygląda jakby Bartomeu razem z pozostałymi dostali od kogoś kasę by niszczyć klub :/

0

Ehh z każdym dniem jest coraz gorzej w FCB..

45

W te 57 mln za Neymara nie uwierzę nigdy.

0

Nie sądziłem że aż tyle mu dadzą, ale to dobrze :D

8

A później będzie płacz i patrzenie jak Real nas upokarza na własnym terenie, a idź pan w ciul z takimi transferami.

0

Na szczęście koniec bo nie dało się na to patrzeć..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?