Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar ale akcja!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Cóż za nagły zwrot akcji.. dopiero było że na 90% odejdzie..
0
Najlepiej to byłoby gdyby sam Neymar wypowiedział się publicznie co zamierza..
0
Zdecydowanie na NIE, lepiej aby został w drużynie.
0
Jeśli Neymar serio ma odejść, to Coutinho na jego miejsce jest idealnym wyborem.
0
Gdyby Ney odszedł za taki hajs to i tak nasz bezmyślny zarząd nikogo dobrego by nie sprowadzili.
0
Mbappe 190 mln hahah :D
0
To co się dzieje na rynku transferowym jest chore.. takie kwoty za zawodnika, podpis i sam kontrakt? Świat schodzi na psy.
0
Akurat jemu to ja nie wierzę.
1
Dziwi mnie naprawdę że chce odejść z takiego klubu jak Barca do PSG.. Chyba serio kasa tam go ciągnie.
0
W styczniu? Najlepiej to wcale.
1
Jeśli to prawda to masakra, nie sądziłem że tego będzie chciał niż pozostać w Barcelonie. Trzeba czekać na kolejne informacje.
3
Skoro mu zależy tylko na kasie a nie na trofeach, to niech idzie, jego wybór, tylko że tam za wiele nie osiągnie, bo Liga dużo słabsza od Hiszpańskiej.
0
Oby to ostatnie mu się spełniło w nadchodzącym sezonie :)
0
Skończy się na tym, że znowu sobie popiszą i to byłoby na tyle.
1
I to byłoby najlepsze rozwiązanie, mam nadzieję że tak uczyni.
1
Nawet za taką kasę nie warto go się pozbywać.
3
Niech walczy, zasługuje na to by grać :)
0
I będzie dobrze w piłce nożnej? Niestety nie.
2
Oni to powinni się go definitywnie pozbyć a nie tylko wypożyczać.
2
Przecież za Roberto 40 mln to jest śmieszne, sporo klubów by taką klauzulę pokryło.
0
Bardzo dobrze, miejsce Brazylijczyka jest w FCB, chyba że sam będzie chciał odejść.
0
Cóż, pismaki coś muszą pisać.
2
Mam nadzieję że to nie jest prawda i Ney zostanie w Barcelonie.
1
Ja pierdziele, człowiek wraca z roboty i takie coś na niego czeka, żenada co ten zarząd wyprawia.
1
Były prezydent Barcy - jak do tego w ogóle doszło, że taki ktoś jak on był prezydentem, niech gnije w pace.
1
Popieram to co piszą inni niżej, nic konkretnego w tej konferencji.
2
Dokładnie, w tym nikt nas chyba nie przebije...
2
I tak na pewno PSG się nie zgodzi na taka propozycję, im na kasie nie zależy, a stać ich by sobie kupić kogoś z wyższej półki.