1

Neymar ale akcja!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

0

Cóż za nagły zwrot akcji.. dopiero było że na 90% odejdzie..

0

Najlepiej to byłoby gdyby sam Neymar wypowiedział się publicznie co zamierza..

0

Zdecydowanie na NIE, lepiej aby został w drużynie.

0

Jeśli Neymar serio ma odejść, to Coutinho na jego miejsce jest idealnym wyborem.

0

Gdyby Ney odszedł za taki hajs to i tak nasz bezmyślny zarząd nikogo dobrego by nie sprowadzili.

0

Mbappe 190 mln hahah :D

0

To co się dzieje na rynku transferowym jest chore.. takie kwoty za zawodnika, podpis i sam kontrakt? Świat schodzi na psy.

0

Akurat jemu to ja nie wierzę.

1

Dziwi mnie naprawdę że chce odejść z takiego klubu jak Barca do PSG.. Chyba serio kasa tam go ciągnie.

0

W styczniu? Najlepiej to wcale.

1

Jeśli to prawda to masakra, nie sądziłem że tego będzie chciał niż pozostać w Barcelonie. Trzeba czekać na kolejne informacje.

3

Skoro mu zależy tylko na kasie a nie na trofeach, to niech idzie, jego wybór, tylko że tam za wiele nie osiągnie, bo Liga dużo słabsza od Hiszpańskiej.

0

Oby to ostatnie mu się spełniło w nadchodzącym sezonie :)

0

Skończy się na tym, że znowu sobie popiszą i to byłoby na tyle.

1

I to byłoby najlepsze rozwiązanie, mam nadzieję że tak uczyni.

1

Nawet za taką kasę nie warto go się pozbywać.

3

Niech walczy, zasługuje na to by grać :)

0

I będzie dobrze w piłce nożnej? Niestety nie.

2

Oni to powinni się go definitywnie pozbyć a nie tylko wypożyczać.

2

Przecież za Roberto 40 mln to jest śmieszne, sporo klubów by taką klauzulę pokryło.

0

Bardzo dobrze, miejsce Brazylijczyka jest w FCB, chyba że sam będzie chciał odejść.

0

Cóż, pismaki coś muszą pisać.

2

Mam nadzieję że to nie jest prawda i Ney zostanie w Barcelonie.

1

Ja pierdziele, człowiek wraca z roboty i takie coś na niego czeka, żenada co ten zarząd wyprawia.

1

Były prezydent Barcy - jak do tego w ogóle doszło, że taki ktoś jak on był prezydentem, niech gnije w pace.

1

Popieram to co piszą inni niżej, nic konkretnego w tej konferencji.

2

Dokładnie, w tym nikt nas chyba nie przebije...

2

I tak na pewno PSG się nie zgodzi na taka propozycję, im na kasie nie zależy, a stać ich by sobie kupić kogoś z wyższej półki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?