Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby się tylko nie skończyło tak iż dołączy do innego klubu...
0
Jestem ciekaw kiedy to się skończy, zapowiada się telenowela przez całe wakacje.
1
To pewnie z kolejnego przekrętu Bartomeu :D
2
Bardzo dobra wiadomość :D
1
Może pod względem finansowym podjął złą decyzję, ale sportowym dobrze, w Barcelonie i tak już by nawet nie grał jako rezerwowy, a w takim Sportingu na pewno będzie miał pierwszy skład.
1
Jeśli to tylko prawda, jest to doskonała wiadomość, oby się tylko udało.
2
Teraz cała nadzieja w nim że uda mu się coś tym spotkaniem osiągnąć.
0
Zdarza się każdemu :D
0
Żeby później nie było, że ta oferta była najlepsza :)
0
Oj mała pomyłka.. miało być "co rusz" za dużo było %% ;) Dzięki za sprostowanie :D
0
Tak, tak, szczególnie taki Paulinho o którym mówi się jako ewentualne wzmocnienie.
2
Można się pośmiać z tych możliwych "wzmocnień" Barcelony :) Jak chcą nadal zdobywać tylko PK to im się to uda z takimi zawodnikami.
0
Widzę że plotek transferowych przybywa z każdym dniem, co róż to lepsze wynalazki.
0
Jeśli sam się nie postawi w takim momencie w klubie, to niech sobie tam nadal siedzi.
0
Zdecydowanie za dużo, może uda się coś zbić z ceny, ale będzie ciężko patrząc na dzisiejszy rynek i kwoty transferowe za piłkarzy.
1
Obaj muszą zostać w Barcelonie, żadne odejście.
1
Hah nie wierzę w to co czytam :D
0
A na koniec okaże się że odejdzie za friko jak to modne w Barcelonie :)
1
Cóż, w tych czasach jeśli chce się mieć dobrych zawodników i być na szczycie, trzeba sięgnąć głębiej do portfela, Marco jest tego warty. Oby się udało wynegocjować jak najmniejszą kwotę.
3
Messiego dać na stałe do pomocy a Dembele skrzydło :)
0
Co jak co ale to nie jest śmieszne, tyle kasy żeby dawać za sam podpis..
2
Nawet fajna, ładnie się prezentuje.
0
Bardzo dobry gracz, ale moim zdaniem lepiej skupić się na sprowadzeniu Włocha.
0
Idealny, tylko żeby trafił do Barcy.
0
Barca umie sprzedawać graczy, nie ma co.
1
Juve nie sprowadza byle kogo, wiedzą co robią i że Hiszpan może im dać gwarancję dobrej gry na PO przez długie lata.
1
Szkoda aby Rafa odchodził kosztem sprowadzenia Hectora.
0
Jeśli serio tylko 40 mln to bardzo dobra opcja.
1
Determinacja u niego jest niesamowita, takich piłkarzy się ceni.
2
Broni się jak tylko może..