0

Żeby się tylko nie skończyło tak iż dołączy do innego klubu...

0

Jestem ciekaw kiedy to się skończy, zapowiada się telenowela przez całe wakacje.

1

To pewnie z kolejnego przekrętu Bartomeu :D

2

Bardzo dobra wiadomość :D

1

Może pod względem finansowym podjął złą decyzję, ale sportowym dobrze, w Barcelonie i tak już by nawet nie grał jako rezerwowy, a w takim Sportingu na pewno będzie miał pierwszy skład.

1

Jeśli to tylko prawda, jest to doskonała wiadomość, oby się tylko udało.

2

Teraz cała nadzieja w nim że uda mu się coś tym spotkaniem osiągnąć.

0

Zdarza się każdemu :D

0

Żeby później nie było, że ta oferta była najlepsza :)

0

Oj mała pomyłka.. miało być "co rusz" za dużo było %% ;) Dzięki za sprostowanie :D

0

Tak, tak, szczególnie taki Paulinho o którym mówi się jako ewentualne wzmocnienie.

2

Można się pośmiać z tych możliwych "wzmocnień" Barcelony :) Jak chcą nadal zdobywać tylko PK to im się to uda z takimi zawodnikami.

0

Widzę że plotek transferowych przybywa z każdym dniem, co róż to lepsze wynalazki.

0

Jeśli sam się nie postawi w takim momencie w klubie, to niech sobie tam nadal siedzi.

0

Zdecydowanie za dużo, może uda się coś zbić z ceny, ale będzie ciężko patrząc na dzisiejszy rynek i kwoty transferowe za piłkarzy.

1

Obaj muszą zostać w Barcelonie, żadne odejście.

1

Hah nie wierzę w to co czytam :D

0

A na koniec okaże się że odejdzie za friko jak to modne w Barcelonie :)

1

Cóż, w tych czasach jeśli chce się mieć dobrych zawodników i być na szczycie, trzeba sięgnąć głębiej do portfela, Marco jest tego warty. Oby się udało wynegocjować jak najmniejszą kwotę.

3

Messiego dać na stałe do pomocy a Dembele skrzydło :)

0

Co jak co ale to nie jest śmieszne, tyle kasy żeby dawać za sam podpis..

2

Nawet fajna, ładnie się prezentuje.

0

Bardzo dobry gracz, ale moim zdaniem lepiej skupić się na sprowadzeniu Włocha.

0

Idealny, tylko żeby trafił do Barcy.

0

Barca umie sprzedawać graczy, nie ma co.

1

Juve nie sprowadza byle kogo, wiedzą co robią i że Hiszpan może im dać gwarancję dobrej gry na PO przez długie lata.

1

Szkoda aby Rafa odchodził kosztem sprowadzenia Hectora.

0

Jeśli serio tylko 40 mln to bardzo dobra opcja.

1

Determinacja u niego jest niesamowita, takich piłkarzy się ceni.

2

Broni się jak tylko może..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?