0

Mamy znakomitego bramkarza na długie lata :)

0

Bardzo mnie ta wiadomość cieszy.

0

Kto wie, może okazać się że będzie miał więcej zdobytych pucharów od Lucho, czas pokaże ;)

0

Oby tylko Barca go nie straciła, wypożyczenie z regularną grą byłoby dobrą opcją.

1

Wybór prezydenta też nie był udany.

1

Oby podczas swojego etapu jako trener Barcy dostarczył nam kibicom wiele wspaniałych chwil.

0

Już jestem ciekaw i nie mogę się doczekać jak sobie poradzi z Barcą ;)

0

Takich piłkarzy trzeba koniecznie zatrzymywać, dobra decyzja klubu.

0

Zobaczymy co na to nasz klub, pytanie też ile sobie Ajax zawoła za niego.

0

Jak dla mnie może być, nawet fajna.

1

Zostaje mu tylko życzyć powodzenia i samych sukcesów.

0

Heh Leo tyle samo goli co Alaves, dobre :D

0

Ale ten czas leci, teraz czas na zmiany, oby na lepsze.

5

Oby od nowego sezonu był podstawowym PO :)

0

Duże podziękowania dla Lucho za to co osiągnął z Barcą, oby odnosił kolejne sukcesy z inną drużyną.

0

Zapowiada się ciekawe rozpoczęcie sezonu.

2

Powinien zostać na nowy sezon, jak widać rozkręca się, to dobrze wróży na przyszłość w FCB jeśli oczywiście zostanie.

1

Piękne podsumowanie o Leo :)

1

Oby jeszcze wiele pucharów wygrali :)

3

To mamy puchar sołtysa na pocieszenie tego słabiutkiego sezonu :) VeB!

0

Aleix!!! :)

0

Ale akcja Pacooooooooooooooo :D

0

Neymar goooooooooooooooooool :)

0

Nosz ja pierdziele.

0

Leooooooooooooo mistrz!!! Tak samo jak z Realem!!!!!!!!!!!

1

Ale mamy teraz szczęście masakra...

0

Ajajaj Szef :/

0

Vamos Barca!

0

Skoro woli kisić się z tatą Wengerem w Arsenalu to proszę bardzo.

0

Oby Aleix wszedł na końcowe minuty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?