Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy znakomitego bramkarza na długie lata :)
0
Bardzo mnie ta wiadomość cieszy.
0
Kto wie, może okazać się że będzie miał więcej zdobytych pucharów od Lucho, czas pokaże ;)
0
Oby tylko Barca go nie straciła, wypożyczenie z regularną grą byłoby dobrą opcją.
1
Wybór prezydenta też nie był udany.
1
Oby podczas swojego etapu jako trener Barcy dostarczył nam kibicom wiele wspaniałych chwil.
0
Już jestem ciekaw i nie mogę się doczekać jak sobie poradzi z Barcą ;)
0
Takich piłkarzy trzeba koniecznie zatrzymywać, dobra decyzja klubu.
0
Zobaczymy co na to nasz klub, pytanie też ile sobie Ajax zawoła za niego.
0
Jak dla mnie może być, nawet fajna.
1
Zostaje mu tylko życzyć powodzenia i samych sukcesów.
0
Heh Leo tyle samo goli co Alaves, dobre :D
0
Ale ten czas leci, teraz czas na zmiany, oby na lepsze.
5
Oby od nowego sezonu był podstawowym PO :)
0
Duże podziękowania dla Lucho za to co osiągnął z Barcą, oby odnosił kolejne sukcesy z inną drużyną.
0
Zapowiada się ciekawe rozpoczęcie sezonu.
2
Powinien zostać na nowy sezon, jak widać rozkręca się, to dobrze wróży na przyszłość w FCB jeśli oczywiście zostanie.
1
Piękne podsumowanie o Leo :)
1
Oby jeszcze wiele pucharów wygrali :)
3
To mamy puchar sołtysa na pocieszenie tego słabiutkiego sezonu :) VeB!
0
Aleix!!! :)
0
Ale akcja Pacooooooooooooooo :D
0
Neymar goooooooooooooooooool :)
0
Nosz ja pierdziele.
0
Leooooooooooooo mistrz!!! Tak samo jak z Realem!!!!!!!!!!!
1
Ale mamy teraz szczęście masakra...
0
Ajajaj Szef :/
0
Vamos Barca!
0
Skoro woli kisić się z tatą Wengerem w Arsenalu to proszę bardzo.
0
Oby Aleix wszedł na końcowe minuty :)