Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale lipa, że też oni to uczynili..
0
Dobra, to koniec czas wyłączyć.
2
Real co? Rykoszet.
0
Masakra.
51
Juve gra naprawdę zajebiście, zasługują na wygranie tej LM.
0
W końcu Ramos żółta :D
0
Mario co za gooooooool!!!
0
Ja prd....
0
Ja pierdziele ale szansa!!!
1
Przecież nam trzeba kogoś doświadczonego, to już lepiej niech Aleix otrzyma szansę.
1
25 mln to dobre pieniądze, klub powinien z tego skorzystać jeśli Arsenal faktycznie złoży ofertę.
0
Oby Juve pokazało się dziś z dobrej strony i zdobyło ten puchar.
5
Może jednak ten Semedo, bo Bellerin to chyba chce zostać w Arsenalu i grać tylko za kasę a nie o trofea.
0
Jasne 50 mln, a ciekawe skąd wezmą na resztę.
0
Oby teraz udało się Leo wygrać w końcu ten upragniony tytuł.
6
Są równi i równiejsi :)
0
W Barcelonie i tak sobie już nie pogra, czuję że skończy się tak iż na koniec odejdzie za friko.
0
Skoro Eto'o dostał karę to im też dać.
1
Bardzo liczę na to że Alex będzie podstawowym PO w przyszłym sezonie, zasługuje na to i udowodnił to.
0
Co jak co, ale jego wypowiedź bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
1
Barca ma obecnie bardzo dobry skład - owszem, ale na pewno pomoc i obrona do wzmocnienia. Mam nadzieję, że Roberto zostanie przesunięty do pomocy.
1
Pep pierwszy sezon tryplet, Lucho pierwszy sezon tryplet, oby i teraz tak samo było z Valverde!! :)
0
Oby Celta z nim odnosiła sukcesy :)
0
Wszystko fajnie ale jakoś nie sądzę by Chelsea go puściła.
0
Mogliby się postarać o kogoś lepszego, Barca musi w końcu odzyskać siłę w środku pola bo bez tego nadal zostanie nam co roku PK.
1
Gdyby tylko udało mu się sprowadzić kogoś z dwójki Coutinho/Verratti to byłaby miazga.
0
Ten Wenger chyba nigdy nie powie stop :D
1
Oby z nim było dużo sukcesów :)
17
Joan walczy z Bartomeu i to mi się podoba.
0
Obawiam się, że jeśli w przyszłym sezonie miałby być tylko rezerwowym, to jego odejście byłoby dużo prawdopodobne.