Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To są chyba jakieś żarty, oni w tym zarządzie nadal chcą by Real wygrał LM.
1
Dokładnie, o tym samym pomyślałem, oni by chcieli za "psie pieniądze" pozyskać od nas gracza, a sami sprzedają drogo.
0
Takiej klauzuli nikt się nie odważy zapłacić :D
1
Co tu dużo mówić, czas najwyższy na jego odejście, tylko pytanie ile uda się za niego wyciągnąć.
8
To mi się podoba, w końcu może coś ruszy i ludzie przejrzą na oczy.
0
Ciekawe czy on by sobie poradził w Barcelonie i spełnił pokładane w nim oczekiwania na PO.
3
Widać że nie przepadają za Leo.
1
Co z tego że zatłoczona pomoc jak brak korzyści z niej.
0
Aż się łezka w oku kręci.. Obyśmy w następnym sezonie mogli się cieszyć z wygrania LM :)
0
Super, akurat dobrze spisuje się jako zmiennik i głupotą byłoby się go pozbywać.
12
Akurat za Dembele warto wyłożyć te 30 mln.
0
Saga z nim niczym kiedyś z Fabregasem.
0
Pytanie czy naprawdę by sobie poradził w Barcelonie, musiałby nieźle zapierdzielać by MSN mieli wyborne okazje :)
1
Zdecydowanie najlepszy transfer w obronie w ostatnich latach.
0
Piję sobie kawę, czytam przegląd i to że Real chce dać 135 mln za Mbappe.. prawie wyplułem na monitor.
1
Pique jak zawsze krótko i na temat :P
0
Szybko to załatwił, ale widocznie miał powód.
0
Heh to ostatnie zdanie dobre :D
1
Świetnie to opisałeś, w pełni się z Tobą zgadzam i również liczę na powrót Laporty.
0
Jedni mówią tak a inni inaczej.. komu tu wierzyć.
0
Jak się dobrze klub wzmocni to i wrócą.
0
Z 5 mln jak za niego uzyskają to będzie dobrze..
2
Ale wszystko zależy od taktyki na jaką zdecyduje się trener, jeśli na taką aby Messi grał w środku to wtedy Dembele jak najbardziej podstawowy skład.
0
Cóż, trzeba wierzyć w to że od nowego sezonu wrócimy na szczyt!
1
Nie ma sensu wydawać na niego już kasy, lepiej zainwestować w młodego gracza z przyszłością.
0
Dla mnie Messi i tak najlepszy, ale ZP zapewne trafi teraz w ręce Portugalczyka.
9
Bardzo mądra decyzja naszego nowego trenera.
2
Oby tylko udało się go sprowadzić, idealny zmiennik MSN :)
4
Bo Barca to więcej niż klub w porównaniu do nich.
1
Juve w drugiej połowie zapomniało jak się gra w piłkę, nie wiem co oni tam w przerwie zrobili.