0

To są chyba jakieś żarty, oni w tym zarządzie nadal chcą by Real wygrał LM.

1

Dokładnie, o tym samym pomyślałem, oni by chcieli za "psie pieniądze" pozyskać od nas gracza, a sami sprzedają drogo.

0

Takiej klauzuli nikt się nie odważy zapłacić :D

1

Co tu dużo mówić, czas najwyższy na jego odejście, tylko pytanie ile uda się za niego wyciągnąć.

8

To mi się podoba, w końcu może coś ruszy i ludzie przejrzą na oczy.

0

Ciekawe czy on by sobie poradził w Barcelonie i spełnił pokładane w nim oczekiwania na PO.

3

Widać że nie przepadają za Leo.

1

Co z tego że zatłoczona pomoc jak brak korzyści z niej.

0

Aż się łezka w oku kręci.. Obyśmy w następnym sezonie mogli się cieszyć z wygrania LM :)

0

Super, akurat dobrze spisuje się jako zmiennik i głupotą byłoby się go pozbywać.

12

Akurat za Dembele warto wyłożyć te 30 mln.

0

Saga z nim niczym kiedyś z Fabregasem.

0

Pytanie czy naprawdę by sobie poradził w Barcelonie, musiałby nieźle zapierdzielać by MSN mieli wyborne okazje :)

1

Zdecydowanie najlepszy transfer w obronie w ostatnich latach.

0

Piję sobie kawę, czytam przegląd i to że Real chce dać 135 mln za Mbappe.. prawie wyplułem na monitor.

1

Pique jak zawsze krótko i na temat :P

0

Szybko to załatwił, ale widocznie miał powód.

0

Heh to ostatnie zdanie dobre :D

1

Świetnie to opisałeś, w pełni się z Tobą zgadzam i również liczę na powrót Laporty.

0

Jedni mówią tak a inni inaczej.. komu tu wierzyć.

0

Jak się dobrze klub wzmocni to i wrócą.

0

Z 5 mln jak za niego uzyskają to będzie dobrze..

2

Ale wszystko zależy od taktyki na jaką zdecyduje się trener, jeśli na taką aby Messi grał w środku to wtedy Dembele jak najbardziej podstawowy skład.

0

Cóż, trzeba wierzyć w to że od nowego sezonu wrócimy na szczyt!

1

Nie ma sensu wydawać na niego już kasy, lepiej zainwestować w młodego gracza z przyszłością.

0

Dla mnie Messi i tak najlepszy, ale ZP zapewne trafi teraz w ręce Portugalczyka.

9

Bardzo mądra decyzja naszego nowego trenera.

2

Oby tylko udało się go sprowadzić, idealny zmiennik MSN :)

4

Bo Barca to więcej niż klub w porównaniu do nich.

1

Juve w drugiej połowie zapomniało jak się gra w piłkę, nie wiem co oni tam w przerwie zrobili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?