Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głosowali na Bartomeu to teraz mają..
2
To co dzieje się w Barcelonie dzieje w pale nie mieści, żenada że takie czasy nadeszły.
0
Aby mu się to tylko udało!
0
Dzięki! :)
1
Dzięki wielkie! :)
0
Hehe najgorsze co może być :D Dzięki! :)
0
Dzięki za życzonka! :)
0
Oby nie :D
9
Dziś mam urodziny, a tu żadnej dobrej informacji, same lipne.
0
Nie dość że Real ostatnio wygrywa puchary, to jeszcze w okienku transferowym. To jest dramat, niszczenie klubu.
4
Dopóki nie zobaczę coś oficjalnego, to w nic tym pismakom nie uwierzę już.
0
Z całym szacunkiem, ale daliby sobie z nim już spokój.
0
Zakończy się na tym że żadnego transferu nie będzie.
0
Zawsze dawałem tutaj z siebie 100% i dalej będę to robił - wszystko jasne.
0
Śmiech na sali co ten nasz zarząd wyprawia.. Ale jak chce to niech idzie.
0
Tylu jest zawodników a Barca szuka wzmocnienia w Chinach :D
1
Bardzo dobra decyzja, czekam z niecierpliwością na ich występy.
1
Nareszcie, niech mu się dobrze wiedzie w Portugalii.
0
Ja pierdziele, żeby aż taka determinacja ze strony klubu by go sprowadzić.. masakra.
0
Kupili za 20 a oddali za friko, takie rzeczy tylko w Barcelonie.
0
Pewnie zaoferują z 10 mln i pomyślą że się im uda bo w Barcelonie to tanie zakupy..
0
Nie wiadomo jak to z nim będzie w nowym sezonie a taka kasa by się przydała, oby wiedzieli co robią.
0
Lipa to będzie jak on tam zostanie, ciekawe czy coś się jeszcze zmieni w jego kwestii.
0
A szkoda, bo jego miejsce jest obok Rosella w więzieniu.
2
Znakomita decyzja, przesunąć go do pomocy bo tam jest jego miejsce :)
0
Wątpię że za 30 mln go puszczą, pewnie będą chcieli więcej.
0
Całe szczęście że tak się stało.
0
Takiemu to dobrze, tyle kasy zarabiać na sezon, ale najważniejsze że zostaje w FCB :)
0
Heh dobre, dobre. Również pozdrawiam ;)
0
Wcale nie pochwalam tego co robi Leo, dla mnie to głupota że zarabiają tyle kasy i jeszcze oszukują.