Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spotkają się w LM i Messi im dokopie :)
2
Neymar robi krok w tył, ale jego decyzja.
0
Czas najwyższy by się z nim pożegnać, w ogóle nie powinni go sprowadzać do Barcy.
0
Czyli teraz to już wszystko pewne skoro klub wydał taki komunikat.
0
Niech dają 222 mln i tyle w temacie.
2
Zobaczymy czy będzie tak jak mówił Bartomeu, że nie puszczą Neymara za mniej niż 222 mln, jak zrobią inaczej, to Bartomeu sporo straci na zaufaniu i liczę że wyleci z klubu, a na jego miejsce wróci Laporta, jedyny normalny człowiek na to miejsce.
55
Jeszcze za nimi zatęskni, żeby tak się Barca spotkała z PSG w LM i im spuściła manto, o ile w niej zagrają, bo różnie może być.
1
Jak ja się cieszę że to wszystko się już kończy, niech idzie sobie do Paryża jak mu nie odpowiada gra w FCB i tylko kasa mu w głowie z ojcem, śmiałbym się gdyby nie dostosował się do gry w PSG.
0
Świetnie to opisałeś, również pozdrawiam!
0
Również chciałbym aby Ney został, ale jego postawa jest rozczarowująca..
0
Ha ha nieźle się uśmiałem :D
0
Czyli znowu wszystko pod górkę.
0
Jak widać nie, bo w Barcelonie panuje inna moda..
7
Oby nie odszedł, jako zmiennik spisuje się znakomicie.
1
A jutro będzie news że leci do Paryża :D
19
Gdy Thierry grał w FCB to były również piękne czasy, szkoda że ten czas tak szybko mija..
3
Mam nadzieję że to wszystko niedługo się już skończy, człowiek wraca z roboty, chce sobie poczytać, a tu na głównej od razu Neymar..
0
Zobaczymy co mu będzie z kasy jak pucharów zabraknie :))
0
Gdyby tylko nie te kontuzje, to byłby jednym z najlepszych, szkoda.
1
Jeśli Ney serio odejdzie, to jeszcze zobaczy jaki błąd popełnił i będzie tego żałował.
0
Di Maria? To chyba żart.
0
Niech sprawdzą i w razie transferu dowalą im takie kary że się im odechce.
5
Pewnie na czubku wieży Eiffla.
0
Niech to się już zakończy, bo codziennie tylko temat o Ney, się nie może zdecydować.
0
Brawo dla Pique, mądre słowa.
0
Temat Neymar jest jak studnia bez dna.
0
Kolejne profity - im tylko na tej kasie zależy.
1
Ale kombinują na wszelkie sposoby z ta kasą.
0
Bardzo dobra opcja, tylko pytanie co zamierza sam Ney bo do tej pory siedzi cicho.
0
Szkoda że Tarzan nie zdobył tego co Generał w ostatnim sezonie w FCB..