1

Spotkają się w LM i Messi im dokopie :)

2

Neymar robi krok w tył, ale jego decyzja.

0

Czas najwyższy by się z nim pożegnać, w ogóle nie powinni go sprowadzać do Barcy.

0

Czyli teraz to już wszystko pewne skoro klub wydał taki komunikat.

0

Niech dają 222 mln i tyle w temacie.

2

Zobaczymy czy będzie tak jak mówił Bartomeu, że nie puszczą Neymara za mniej niż 222 mln, jak zrobią inaczej, to Bartomeu sporo straci na zaufaniu i liczę że wyleci z klubu, a na jego miejsce wróci Laporta, jedyny normalny człowiek na to miejsce.

55

Jeszcze za nimi zatęskni, żeby tak się Barca spotkała z PSG w LM i im spuściła manto, o ile w niej zagrają, bo różnie może być.

1

Jak ja się cieszę że to wszystko się już kończy, niech idzie sobie do Paryża jak mu nie odpowiada gra w FCB i tylko kasa mu w głowie z ojcem, śmiałbym się gdyby nie dostosował się do gry w PSG.

0

Świetnie to opisałeś, również pozdrawiam!

0

Również chciałbym aby Ney został, ale jego postawa jest rozczarowująca..

0

Ha ha nieźle się uśmiałem :D

0

Czyli znowu wszystko pod górkę.

0

Jak widać nie, bo w Barcelonie panuje inna moda..

7

Oby nie odszedł, jako zmiennik spisuje się znakomicie.

1

A jutro będzie news że leci do Paryża :D

19

Gdy Thierry grał w FCB to były również piękne czasy, szkoda że ten czas tak szybko mija..

3

Mam nadzieję że to wszystko niedługo się już skończy, człowiek wraca z roboty, chce sobie poczytać, a tu na głównej od razu Neymar..

0

Zobaczymy co mu będzie z kasy jak pucharów zabraknie :))

0

Gdyby tylko nie te kontuzje, to byłby jednym z najlepszych, szkoda.

1

Jeśli Ney serio odejdzie, to jeszcze zobaczy jaki błąd popełnił i będzie tego żałował.

0

Di Maria? To chyba żart.

0

Niech sprawdzą i w razie transferu dowalą im takie kary że się im odechce.

5

Pewnie na czubku wieży Eiffla.

0

Niech to się już zakończy, bo codziennie tylko temat o Ney, się nie może zdecydować.

0

Brawo dla Pique, mądre słowa.

0

Temat Neymar jest jak studnia bez dna.

0

Kolejne profity - im tylko na tej kasie zależy.

1

Ale kombinują na wszelkie sposoby z ta kasą.

0

Bardzo dobra opcja, tylko pytanie co zamierza sam Ney bo do tej pory siedzi cicho.

0

Szkoda że Tarzan nie zdobył tego co Generał w ostatnim sezonie w FCB..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?