Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real nas upokarza w 10
0
Ale huknął..
8
Nie ma to jak rozpocząć sezon w Hiszpanii od wała :D
0
Jeszcze pchnął sędziego hahaha
0
Ronaldo hahahaha
0
Przyjdzie Paulinho będzie lepiej hahah
0
Ronaldo brama..........
0
Ale karnego to nie było :P
0
Leooooooooooooo :)
0
Karny!!!
0
Pique swojak ;/
0
Vamos Barca po zwycięstwo!
0
Nie ma się z czego cieszyć.
1
Sprowadzą go za 40 baniek a za rok będą się martwić jak go sprzedać tak jak z Ardą. Co ten zarząd robi z tym klubem to jest dramat.
0
Taki klub jak Barca a takie propozycje..
2
Co za żenada, jaki żenujący zarząd, sprzedać Neymara za 222 mln a kupić Paulinho z ligi Chińskiej za 40 baniek, janusze biznesu.
1
To miałoby sens.
1
Oby chociaż jego udało się sprowadzić, oglądałem go już gdy grał w drużynie Ajaxu i wtedy czułem że będzie w przyszłości ważnym zawodnikiem.
0
W dwa lata z 2,2 mln do 130 mln, to jest po prostu masakra.
0
Odszedł Neymar i skończy się na tym, że w kasie zostanie 222 mln a transferów z wyższej półki żadnych.
0
Oby do tej sytuacji nie doszło, nie chciałbym tego oglądać.
0
Kupili Dembele za 15 mln a chcą sprzedać za 150, takie rzeczy nie dzieją się nawet w FM.
0
Widać mu się poprzewracało nieco w głowie z ojcem na czele od tej kasy, skoro warunki nie zostały spełnione według klubu, to o czym tu mówić.
0
Wszystko będzie pewnie na ostatni moment przed zamknięciem okienka..
9
Ter Stegen powinien wystąpić, nie mam nic do Holendra, ale na tak ważny mecz lepiej postawić na Niemca, ale to trener zadecyduje.
0
A zaraz się okaże to samo z Coutinho i Dembele.
0
Zobaczymy czy w ogóle coś z tego wyjdzie po tylu informacjach na temat Brazylijczyka.
0
Raz piszą tak, a za chwile inaczej, i komu tu wierzyć.
1
Bez przesady, to przechodzi wszelkie granice..
0
Czas najwyższy na jakieś konkrety, oby to była prawda i klub szybko zrealizował jego transfer.