0

Real nas upokarza w 10

0

Ale huknął..

8

Nie ma to jak rozpocząć sezon w Hiszpanii od wała :D

0

Jeszcze pchnął sędziego hahaha

0

Ronaldo hahahaha

0

Przyjdzie Paulinho będzie lepiej hahah

0

Ronaldo brama..........

0

Ale karnego to nie było :P

0

Leooooooooooooo :)

0

Karny!!!

0

Pique swojak ;/

0

Vamos Barca po zwycięstwo!

0

Nie ma się z czego cieszyć.

1

Sprowadzą go za 40 baniek a za rok będą się martwić jak go sprzedać tak jak z Ardą. Co ten zarząd robi z tym klubem to jest dramat.

0

Taki klub jak Barca a takie propozycje..

2

Co za żenada, jaki żenujący zarząd, sprzedać Neymara za 222 mln a kupić Paulinho z ligi Chińskiej za 40 baniek, janusze biznesu.

1

To miałoby sens.

1

Oby chociaż jego udało się sprowadzić, oglądałem go już gdy grał w drużynie Ajaxu i wtedy czułem że będzie w przyszłości ważnym zawodnikiem.

0

W dwa lata z 2,2 mln do 130 mln, to jest po prostu masakra.

0

Odszedł Neymar i skończy się na tym, że w kasie zostanie 222 mln a transferów z wyższej półki żadnych.

0

Oby do tej sytuacji nie doszło, nie chciałbym tego oglądać.

0

Kupili Dembele za 15 mln a chcą sprzedać za 150, takie rzeczy nie dzieją się nawet w FM.

0

Widać mu się poprzewracało nieco w głowie z ojcem na czele od tej kasy, skoro warunki nie zostały spełnione według klubu, to o czym tu mówić.

0

Wszystko będzie pewnie na ostatni moment przed zamknięciem okienka..

9

Ter Stegen powinien wystąpić, nie mam nic do Holendra, ale na tak ważny mecz lepiej postawić na Niemca, ale to trener zadecyduje.

0

A zaraz się okaże to samo z Coutinho i Dembele.

0

Zobaczymy czy w ogóle coś z tego wyjdzie po tylu informacjach na temat Brazylijczyka.

0

Raz piszą tak, a za chwile inaczej, i komu tu wierzyć.

1

Bez przesady, to przechodzi wszelkie granice..

0

Czas najwyższy na jakieś konkrety, oby to była prawda i klub szybko zrealizował jego transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?