0

Może tym razem w końcu się Leo uda :)

0

Bardzo dobrze, niech się tam rozwija a potem powrót do Barcy.

0

Oby tylko ją utrzymał, przyda się i to bardzo w dalszej części sezonu.

3

Semedo zdecydowanie za niska ocena, zasłużył na więcej.

0

Ehh Aleix sobie zapewne nie pogra przy obecnej dyspozycji Semedo, szkoda go.

7

Faktycznie 1 mln to sporo kasy...

1

38 hat-tricków.. ja pierdziele, mistrz.

0

Zobaczymy jak z Juve to wszystko wyjdzie, póki co jest zajebiście, oby tylko tak dalej.

1

Oby tylko te długie kolejki wystarczyły do zebrania odpowiedniej ilości podpisów.

1

Akurat jemu to nie ma co wierzyć, jak i całej reszcie.

0

Oby tylko zakończył karierę w FCB a nie innym klubie..

3

Leo pewnie leci po kolejne pichichi :)

0

Jak to mówią, pierwsze koty za płoty, oby teraz było jeszcze lepiej :)

0

Kapitalny mecz, Leo pozamiatał dziś :) Cieszy pierwsza asysta Dembele. VeB! :)

6

El Pistoleroooooo, Dembele asysta!! :D

0

Pique goooooooooooool :)

0

Pięknie Mats.

2

Leoooooooooooo hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6

Dembele!!! :)

0

Dembele rozgrzewka, kibice oklaski :)

0

Po co to Alba ruszał..

0

Leoooooooooooooo hahah ale akcja!! :D

0

Spalony :D

3

Leooooooooooooo gooooooooooooooool :)

5

Liczę na to że w drugiej połowie pojawią się Dembele i Paulinho, Vamos Barca po 3 pkt!

0

Kolejna stara punktów przez Real, super, oby tylko nasi to wykorzystywali :)

0

Chciałbym zobaczyć skład Sportu na boisku, fajnie to wygląda.

1

Liczę na dobry mecz w wykonaniu naszych i pewne 3 punkty.

0

A ja myślę że sobie poradzi, zobaczymy co nasz trener zdecyduje.

2

Chciałbym aby jutro Dembele zagrał od pierwszej minuty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?