Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może tym razem w końcu się Leo uda :)
0
Bardzo dobrze, niech się tam rozwija a potem powrót do Barcy.
0
Oby tylko ją utrzymał, przyda się i to bardzo w dalszej części sezonu.
3
Semedo zdecydowanie za niska ocena, zasłużył na więcej.
0
Ehh Aleix sobie zapewne nie pogra przy obecnej dyspozycji Semedo, szkoda go.
7
Faktycznie 1 mln to sporo kasy...
1
38 hat-tricków.. ja pierdziele, mistrz.
0
Zobaczymy jak z Juve to wszystko wyjdzie, póki co jest zajebiście, oby tylko tak dalej.
1
Oby tylko te długie kolejki wystarczyły do zebrania odpowiedniej ilości podpisów.
1
Akurat jemu to nie ma co wierzyć, jak i całej reszcie.
0
Oby tylko zakończył karierę w FCB a nie innym klubie..
3
Leo pewnie leci po kolejne pichichi :)
0
Jak to mówią, pierwsze koty za płoty, oby teraz było jeszcze lepiej :)
0
Kapitalny mecz, Leo pozamiatał dziś :) Cieszy pierwsza asysta Dembele. VeB! :)
6
El Pistoleroooooo, Dembele asysta!! :D
0
Pique goooooooooooool :)
0
Pięknie Mats.
2
Leoooooooooooo hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6
Dembele!!! :)
0
Dembele rozgrzewka, kibice oklaski :)
0
Po co to Alba ruszał..
0
Leoooooooooooooo hahah ale akcja!! :D
0
Spalony :D
3
Leooooooooooooo gooooooooooooooool :)
5
Liczę na to że w drugiej połowie pojawią się Dembele i Paulinho, Vamos Barca po 3 pkt!
0
Kolejna stara punktów przez Real, super, oby tylko nasi to wykorzystywali :)
0
Chciałbym zobaczyć skład Sportu na boisku, fajnie to wygląda.
1
Liczę na dobry mecz w wykonaniu naszych i pewne 3 punkty.
0
A ja myślę że sobie poradzi, zobaczymy co nasz trener zdecyduje.
2
Chciałbym aby jutro Dembele zagrał od pierwszej minuty :)