Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie za taką kasę można myśleć o dobrym zawodniku w zimowym okienku.
0
Hah dobre, dobre :D
18
Dzień w którym ten "prezydent" wyleci z klubu będzie dniem zajebistym.
1
Dobrze zrobił, doświadczenie musi zdobywać, a tutaj by i tak pewnie mało grał.
0
Miejsce naszego kapitana jest tylko w FCB i oby tak było.
1
Najlepszym rozwiązaniem to byłoby gdyby cały zarząd Barcy zrezygnował ze swoich stanowisk.
0
Zobaczymy co pokaże w swoim debiucie :)
0
Oni łącznie z Bartomeu w ogóle nie potrafią zarządzać takim klubem jak Barca, to jest nieporozumienie.
0
A niby miały być jeszcze transfery do klubu.. heh co za kłamstwa.
0
Można to krótka podsumować: żenada! 160 mln ze zmiennymi i to im mało.. Cóż, trzeba walczyć tym składem co jest.
1
Masakra, znowu pozostaną Ci na których nikt nie liczy..
0
Pewnie zakończy się na tym że nikt już nie zostanie sprowadzony.
39
Gdybym tylko mógł podpisać.. z przyjemnością bym to uczynił.
0
Czyli można sobie pomarzyć o transferze Coutinho do Barcy..
0
Nie ma co porównywać Leo do Dybali, Messi jest bezcenny.
1
Niech to w końcu będzie prawda..
0
Widać że chce odnieść sukces w FCB, to się ceni.
1
Dokładnie, też tak uważam.
0
Tylu chętnych a żadna drużyna nie chce go normalnie wykupić, tylko durne wypożyczenia.
0
Szkoda, również liczyłem że otrzyma szansę od trenera i będzie mu dawał pograć jako zmiennik Busiego. Oby wrócił po sezonie z cennym doświadczeniem.
0
„Niech Bernabéu runie po zwycięstwie Hiszpanii. Fajne słowa Davida :)
0
Dobrze w sumie że Dembele dołączył do Barcy a nie on.
0
Naprawdę, rynek oszalał..
14
Dla Pique to i tak jest melodia :D
1
Mówię tylko jak jest, klub kupuje graczy pod trzydziestkę za grube miliony (oczywiście nie moje) a później po roku myślą jak go tu sprzedać..
0
Oj byłbym bardzo zadowolony :D
2
Oby ten transfer nie doszedł do skutku, grał w Realu, ma 29 lat już i nie opłaca się go sprowadzać, już jeden Paulinho jest i kto wie jak to z nim będzie, Arda tak samo transfer niewypał.
1
Podoba mi się postawa Denisa, niech walczy, nie zawsze tylko kasa się liczy.
0
Żeby czasem z Coutinho nie było jeszcze rozczarowania.. :/
1
Chciałbym zobaczyć go już na boisku podczas debiutu :)