0

W sumie za taką kasę można myśleć o dobrym zawodniku w zimowym okienku.

0

Hah dobre, dobre :D

18

Dzień w którym ten "prezydent" wyleci z klubu będzie dniem zajebistym.

1

Dobrze zrobił, doświadczenie musi zdobywać, a tutaj by i tak pewnie mało grał.

0

Miejsce naszego kapitana jest tylko w FCB i oby tak było.

1

Najlepszym rozwiązaniem to byłoby gdyby cały zarząd Barcy zrezygnował ze swoich stanowisk.

0

Zobaczymy co pokaże w swoim debiucie :)

0

Oni łącznie z Bartomeu w ogóle nie potrafią zarządzać takim klubem jak Barca, to jest nieporozumienie.

0

A niby miały być jeszcze transfery do klubu.. heh co za kłamstwa.

0

Można to krótka podsumować: żenada! 160 mln ze zmiennymi i to im mało.. Cóż, trzeba walczyć tym składem co jest.

1

Masakra, znowu pozostaną Ci na których nikt nie liczy..

0

Pewnie zakończy się na tym że nikt już nie zostanie sprowadzony.

39

Gdybym tylko mógł podpisać.. z przyjemnością bym to uczynił.

0

Czyli można sobie pomarzyć o transferze Coutinho do Barcy..

0

Nie ma co porównywać Leo do Dybali, Messi jest bezcenny.

1

Niech to w końcu będzie prawda..

0

Widać że chce odnieść sukces w FCB, to się ceni.

1

Dokładnie, też tak uważam.

0

Tylu chętnych a żadna drużyna nie chce go normalnie wykupić, tylko durne wypożyczenia.

0

Szkoda, również liczyłem że otrzyma szansę od trenera i będzie mu dawał pograć jako zmiennik Busiego. Oby wrócił po sezonie z cennym doświadczeniem.

0

„Niech Bernabéu runie po zwycięstwie Hiszpanii. Fajne słowa Davida :)

0

Dobrze w sumie że Dembele dołączył do Barcy a nie on.

0

Naprawdę, rynek oszalał..

14

Dla Pique to i tak jest melodia :D

1

Mówię tylko jak jest, klub kupuje graczy pod trzydziestkę za grube miliony (oczywiście nie moje) a później po roku myślą jak go tu sprzedać..

0

Oj byłbym bardzo zadowolony :D

2

Oby ten transfer nie doszedł do skutku, grał w Realu, ma 29 lat już i nie opłaca się go sprowadzać, już jeden Paulinho jest i kto wie jak to z nim będzie, Arda tak samo transfer niewypał.

1

Podoba mi się postawa Denisa, niech walczy, nie zawsze tylko kasa się liczy.

0

Żeby czasem z Coutinho nie było jeszcze rozczarowania.. :/

1

Chciałbym zobaczyć go już na boisku podczas debiutu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?