0

Ehh i to byłoby pewnie na tyle.. :/

0

Znowu saga będzie z Coutinho? Super.

0

Hmm w końcu jakaś mądra decyzja.

0

Tu trzeba się z nim zgodzić, widać ma dobry wpływ na drużynę. Oby tylko tak dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Leo zawsze znajdzie miejsce :D Pięknie, kolejne 3 punkty zdobyte. VeB! :)

0

Busi hahahahah i ta mina sędziego :D

0

Ale go zostawili haha

0

El Pistoleroooooooooooo :D

1

Kurde, Roberto to powinien grać w pomocy, bo to pomocnik i tam mu najlepiej idzie, na obronę to Vidal, ciekawe kiedy w końcu to się zmieni..

0

A Ty nawet pisać nie potrafisz, jeśli się zwracasz do kogoś Ty, to wypada napisać do z dużej litery, kultura jakaś musi być, ale Ty jej nie masz :D

1

Ten to ma pecha z tymi kontuzjami..

0

Aż jestem ciekaw jak Valverde postąpi z Leo i kiedy zdecyduje się posadzić go na ławce :)

1

Ciężko będzie uzyskać potrzebny wynik, szkoda że ludzie nie widzą jaki prezydent zarządza tym klubem..

4

Fajnie też że Real nie pobił rekordu Santosu :D

0

Jest pięknie, ale nadal trzeba wykonywać dobrą robotę na boisku by to utrzymać.

1

Do pierwszego mu jeszcze sporo brakuje, będzie ciężko, ale kto wie czym nas jeszcze Leo zaskoczy.

0

Trzeba przyznać, że ten transfer zarządowi wyszedł na plus.

0

Jeśli to prawda z tym co się dzieje w PSG, to nieźle Neymar odwala, myśli że jest pewnie nietykalny, jedyną gwiazdą w zespole.

42

Ładnie ostatnio Denis gra, fajnie że znowu bramkę strzelił, oby tylko tak dalej.

6

Dla niego nie ma żadnych granic, pichichi czuję że będzie jego :)

54

Oj zamknie usta swoją grą wielu kibicom, w tym i mi.

0

Piękny gest z ich strony :)

0

Przegapili występ Geniusza piłki.

3

Zajebisty mecz, Leo dziś totalnie pozamiatał :D VeB!

8

Leooooooo masakra co on robi dziś :)

0

Leo leci po pichichi :)

1

Messi hat-trick, to jest pogrom :D

1

Pięknie Leoooooooooo błyskawiczna odpowiedź :D

1

Kurde, szkoda straconej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?