Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehh i to byłoby pewnie na tyle.. :/
0
Znowu saga będzie z Coutinho? Super.
0
Hmm w końcu jakaś mądra decyzja.
0
Tu trzeba się z nim zgodzić, widać ma dobry wpływ na drużynę. Oby tylko tak dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leo zawsze znajdzie miejsce :D Pięknie, kolejne 3 punkty zdobyte. VeB! :)
0
Busi hahahahah i ta mina sędziego :D
0
Ale go zostawili haha
0
El Pistoleroooooooooooo :D
1
Kurde, Roberto to powinien grać w pomocy, bo to pomocnik i tam mu najlepiej idzie, na obronę to Vidal, ciekawe kiedy w końcu to się zmieni..
0
A Ty nawet pisać nie potrafisz, jeśli się zwracasz do kogoś Ty, to wypada napisać do z dużej litery, kultura jakaś musi być, ale Ty jej nie masz :D
1
Ten to ma pecha z tymi kontuzjami..
0
Aż jestem ciekaw jak Valverde postąpi z Leo i kiedy zdecyduje się posadzić go na ławce :)
1
Ciężko będzie uzyskać potrzebny wynik, szkoda że ludzie nie widzą jaki prezydent zarządza tym klubem..
4
Fajnie też że Real nie pobił rekordu Santosu :D
0
Jest pięknie, ale nadal trzeba wykonywać dobrą robotę na boisku by to utrzymać.
1
Do pierwszego mu jeszcze sporo brakuje, będzie ciężko, ale kto wie czym nas jeszcze Leo zaskoczy.
0
Trzeba przyznać, że ten transfer zarządowi wyszedł na plus.
0
Jeśli to prawda z tym co się dzieje w PSG, to nieźle Neymar odwala, myśli że jest pewnie nietykalny, jedyną gwiazdą w zespole.
42
Ładnie ostatnio Denis gra, fajnie że znowu bramkę strzelił, oby tylko tak dalej.
6
Dla niego nie ma żadnych granic, pichichi czuję że będzie jego :)
54
Oj zamknie usta swoją grą wielu kibicom, w tym i mi.
0
Piękny gest z ich strony :)
0
Przegapili występ Geniusza piłki.
3
Zajebisty mecz, Leo dziś totalnie pozamiatał :D VeB!
8
Leooooooo masakra co on robi dziś :)
0
Leo leci po pichichi :)
1
Messi hat-trick, to jest pogrom :D
1
Pięknie Leoooooooooo błyskawiczna odpowiedź :D
1
Kurde, szkoda straconej...