Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie 30 lat to za dużo, szkoda że muszą zmieniać nazwę..
0
Kurde, mam nadzieję że Alen jeszcze wróci do Barcelony, oby nie było tak, że skończy się na dużych nadziejach :/
29
Ostatnie jest najlepsze, to się nazywa miłość do klubu. Życzę mu, aby odniósł wielki sukces w FCB.
0
Gdyby nie te kontuzje.. to kto wie, może grałby w pierwszym składzie. Szkoda go.
0
Dobry meczyk :D
4
Chciałbym aby Arnaiz to był taki Pedro :)
6
Arnaiz WOW!!!!!!!!!
0
Deulofeu noo nareszcie :D
0
Deulofeu w końcu coś pożytecznego :D
1
Pacoooooooooo gol :D
1
Zawodnicy Realu Murcia potrafią lepiej pomyśleć i zagrać od Deulofeu :D
0
Co ten Deulofeu robi, ja pierdziele.
0
Cillessen mało brakowało...
0
Deulofeu to czasami bez zastanowienia, piłka do przodu i strata.
2
Fajnie że gra Denis, Arnaiz i Alena :) Vamos! :)
0
Dobra robota, świetne statystyki! :)
1
Sporo Was jest w tym zacnym gronie :D
0
Szkoda tylko, że ta bramka po takim okropnym błędzie ze strony liniowego..
1
To jest masakra jakaś, żeby nie zauważyć czegoś takiego.
2
Brawo dla Valverde za to, że posadził na ławie Pique, niech sobie przemyśli to i owo. Lipa że brak Paulinho czy Denisa i Semedo na PO.. Vamos Barca po 3 pkt!
4
Neymar postawił na projekt a nie na pieniądze - dobre :D A zdjęcie to nie wiem co ma wspólnego z tym :D
0
Tak to już jest w Barcelonie, kupują graczy za grube miliony, a po sezonie czy tam dwóch już wcale nie grają i same problemy ze sprzedażą..
0
Najbardziej liczę na to, iż swoje szanse otrzymają Palencia i Alena.
0
Te 91 bramek robi ogromne wrażenie za każdym razem gdy to gdzieś przeczytam.
0
A dopiero co był artykuł że Valverde nie prosi o żadne transfery :D
0
Zgadza się, ale tym razem przeszkody czy też pecha nie było :)
2
Niech on się lepiej zabierze za poprawę swojej gry, bo skoro i tak jest bez formy, to równie dobrze może za niego grać Vermaelen.
0
Gra Pique jest beznadziejna, nie wiem ile jeszcze czasu mu zajmie powrót do formy..
10
Ale fajnie że nareszcie udało się mu trafić z rzutu wolnego, trochę ich bramkarz zawalił z ustawieniem, ale co tam, najważniejsze że wpadło i Leo powiększył swój dorobek strzelecki :)
0
Hah dobre, dobre, powiem Ci że nie zaczaiłem :D