Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja pitole... Ale seta.
2
Leo na ławce z Juve? Cóż to Valverde kombinuje, ogromne zaskoczenie. Oby udało się naszym wygrać. Vamos!
0
Spokojnie, Real od przyszłego sezonu nie będzie miał co narzekać na sędziów :D
0
To duża szansa dla Thomasa, by wykazał się na tle tak dobrego rywala jakim jest obecnie Valencia.
2
Oby i tym razem było tak samo, trzeba pilnować by się to nie wymknęło spod kontroli.
0
Chodzi mi oto, że Pique po ostatnich wydarzeniach może być mniej skoncentrowany.
0
Dokładnie, widzę że mamy takie same zdanie na ten temat.
2
Ja tam wierzę że Thomas sobie poradzi.
0
Jestem pod ogromnym wrażeniem występu Ter Stegena, mamy świetnego bramkarza na długie lata.
0
Nareszcie, oby teraz wrócił do swojej dawnej formy.
0
Hahaha Suarez co do bramkarza :D
1
Ter Stegen znowu ratuje.
0
El Pistoleroooooooooooooooooooo!
2
Ter Stegen co wyciągnął!
0
Teraz zagra sobie Thomas z Valencią, bo mógł dziś go wystawić za Pique, Umtiti bardziej według mnie jest ostrożny.
0
Pique hahahaha no to ma Valverde!
0
Suarez gooooooooooooooool!
1
Nie lubię tych spotkań po przerwie na reprezentacje, strasznie opornie to idzie.
0
Ma szczęście Rakitić że nie trafił przeciwnik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Suarez coś nie tak z kolanem ehhh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli jednak Valverde ryzykuje utratę kogoś z dwójki Pique - Umtiti.. oby było bez kartek, ale szkoda że Thomas nie otrzymał szansy. Cieszy widok Paco w wyjściowej jedenastce. Vamos Barca po 3 pkt!
3
Powinni się skupić na tym by sprowadzić Coutinho, zdecydowanie młodszy i doświadczenie też posiada.
0
Tyle oczekują za 40 mln? Może jeszcze frytki do tego? Teraz to 100 baniek trzeba dać jak nic przez ten chory rynek.
6
Dokładnie, zdecydowanie za szybko.
1
Według mnie, obaj nie powinni zagrać od 1 minuty, Thomas powinien otrzymać szansę, w takim meczu myślę że sobie spokojnie poradzi, przecież amatorem nie jest, gdyby nie te jego kontuzje, to jego sytuacja byłaby zapewne inna. Ale zobaczymy co Valverde postanowi.
2
Z takim Leganes powinien zagrac od 1 minuty i zastąpic kogoś z dwójki Pique - Umtiti. Liczę że tak się stanie, zasługuje na to.
6
Leo zasłużył bez wątpienia na taki kontrakt, mam tylko nadzieję że będzie grał jeszcze w FCB przez wiele lat.
7
Real z pewnością nie lubi tego :D