1

Ja pitole... Ale seta.

2

Leo na ławce z Juve? Cóż to Valverde kombinuje, ogromne zaskoczenie. Oby udało się naszym wygrać. Vamos!

0

Spokojnie, Real od przyszłego sezonu nie będzie miał co narzekać na sędziów :D

0

To duża szansa dla Thomasa, by wykazał się na tle tak dobrego rywala jakim jest obecnie Valencia.

2

Oby i tym razem było tak samo, trzeba pilnować by się to nie wymknęło spod kontroli.

0

Chodzi mi oto, że Pique po ostatnich wydarzeniach może być mniej skoncentrowany.

0

Dokładnie, widzę że mamy takie same zdanie na ten temat.

2

Ja tam wierzę że Thomas sobie poradzi.

0

Jestem pod ogromnym wrażeniem występu Ter Stegena, mamy świetnego bramkarza na długie lata.

0

Nareszcie, oby teraz wrócił do swojej dawnej formy.

0

Hahaha Suarez co do bramkarza :D

1

Ter Stegen znowu ratuje.

0

El Pistoleroooooooooooooooooooo!

2

Ter Stegen co wyciągnął!

0

Teraz zagra sobie Thomas z Valencią, bo mógł dziś go wystawić za Pique, Umtiti bardziej według mnie jest ostrożny.

0

Pique hahahaha no to ma Valverde!

0

Suarez gooooooooooooooool!

1

Nie lubię tych spotkań po przerwie na reprezentacje, strasznie opornie to idzie.

0

Ma szczęście Rakitić że nie trafił przeciwnik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Suarez coś nie tak z kolanem ehhh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli jednak Valverde ryzykuje utratę kogoś z dwójki Pique - Umtiti.. oby było bez kartek, ale szkoda że Thomas nie otrzymał szansy. Cieszy widok Paco w wyjściowej jedenastce. Vamos Barca po 3 pkt!

3

Powinni się skupić na tym by sprowadzić Coutinho, zdecydowanie młodszy i doświadczenie też posiada.

0

Tyle oczekują za 40 mln? Może jeszcze frytki do tego? Teraz to 100 baniek trzeba dać jak nic przez ten chory rynek.

6

Dokładnie, zdecydowanie za szybko.

1

Według mnie, obaj nie powinni zagrać od 1 minuty, Thomas powinien otrzymać szansę, w takim meczu myślę że sobie spokojnie poradzi, przecież amatorem nie jest, gdyby nie te jego kontuzje, to jego sytuacja byłaby zapewne inna. Ale zobaczymy co Valverde postanowi.

2

Z takim Leganes powinien zagrac od 1 minuty i zastąpic kogoś z dwójki Pique - Umtiti. Liczę że tak się stanie, zasługuje na to.

6

Leo zasłużył bez wątpienia na taki kontrakt, mam tylko nadzieję że będzie grał jeszcze w FCB przez wiele lat.

7

Real z pewnością nie lubi tego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?