Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest Leooooooooooooooooo gooooooooooooool!!!!!!!!!!!!
0
Czerwo i karny :D
1
Nie ma czerwonej? Żenada!
3
Ale zajebista akcja :)
1
El Pistolerooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Bo ja sobie tak uważam, mam do tego pełne prawo, mogę tutaj pisać co chcę.
4
Leo prosto w Ronaldo :D
2
Ale mamy szczęście...
1
Ajj Paulinho!
6
Zajebisty artykuł i jego historia, zajebiście się takie coś czyta :)
4
W razie przegranej będą mieć wymówkę że Ronaldo nie był w 100% zdrowy :D Jakie to zabawne :D
0
Mina jest chociaż inwestycją na przyszłość i to tanią.
1
Bardzo fajnie to wygląda, choć trzeba się przyzwyczaić, stara wersja zrobiła swoje. Szkoda aplikacji mobilnej, nie zawsze się tylko na PC korzysta..
0
Dopóki nie pojawią się oficjalne informacje, to nie ma co wierzyć. Już w lecie miało być pewne wszystko.
0
Cóż za śmieszne zachowanie z ich strony..
2
Będzie go brakować w FCB, zrobił tak wiele na boisku dla tego klubu.
0
Tylko nie on, to jakieś żarty, już lepiej aby sprowadzili Mine za te 10 baniek.
1
Jak tak dalej pójdzie, to te 15 bramek mu się uda zdobyć podczas gry w FCB :D
0
Taka mocna Liga a brak technologii, co za frajerstwo.
0
Ale pech, akurat wtedy gdy miał szansę na występ w El Clasico.
6
Te słupki i poprzeczki to jakieś fatum jest chyba, ile można.
0
I mamy pewne 3 punkty! VeB! :)
1
Oni to chyba ćwiczą na treningach te uderzenia w słupki i poprzeczki :D
1
Nawet z rożnego w słupek hahahaha :D
0
Paulinhoooooooooooooo niesamowite :D
1
Ehh obronił ;/
0
Wapno :D
0
Ale to Suarez zmarnował...
0
Zajebiście, Suarez :)
0
Suarez jaki strzał :D