0

Tak jest Leooooooooooooooooo gooooooooooooool!!!!!!!!!!!!

0

Czerwo i karny :D

1

Nie ma czerwonej? Żenada!

3

Ale zajebista akcja :)

1

El Pistolerooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Bo ja sobie tak uważam, mam do tego pełne prawo, mogę tutaj pisać co chcę.

4

Leo prosto w Ronaldo :D

2

Ale mamy szczęście...

1

Ajj Paulinho!

6

Zajebisty artykuł i jego historia, zajebiście się takie coś czyta :)

4

W razie przegranej będą mieć wymówkę że Ronaldo nie był w 100% zdrowy :D Jakie to zabawne :D

0

Mina jest chociaż inwestycją na przyszłość i to tanią.

1

Bardzo fajnie to wygląda, choć trzeba się przyzwyczaić, stara wersja zrobiła swoje. Szkoda aplikacji mobilnej, nie zawsze się tylko na PC korzysta..

0

Dopóki nie pojawią się oficjalne informacje, to nie ma co wierzyć. Już w lecie miało być pewne wszystko.

0

Cóż za śmieszne zachowanie z ich strony..

2

Będzie go brakować w FCB, zrobił tak wiele na boisku dla tego klubu.

0

Tylko nie on, to jakieś żarty, już lepiej aby sprowadzili Mine za te 10 baniek.

1

Jak tak dalej pójdzie, to te 15 bramek mu się uda zdobyć podczas gry w FCB :D

0

Taka mocna Liga a brak technologii, co za frajerstwo.

0

Ale pech, akurat wtedy gdy miał szansę na występ w El Clasico.

6

Te słupki i poprzeczki to jakieś fatum jest chyba, ile można.

0

I mamy pewne 3 punkty! VeB! :)

1

Oni to chyba ćwiczą na treningach te uderzenia w słupki i poprzeczki :D

1

Nawet z rożnego w słupek hahahaha :D

0

Paulinhoooooooooooooo niesamowite :D

1

Ehh obronił ;/

0

Wapno :D

0

Ale to Suarez zmarnował...

0

Zajebiście, Suarez :)

0

Suarez jaki strzał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?