Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby tylko ten transfer doszedł do skutku, fajnie byłoby zobaczyć atak Dembele-Suarez-Griezmann i Messi w środku pola, po prostu miazga.
2
Będzie miał na szlugi :D
12
Jeśli się komuś nie chce czytać całości, to przeczyta w skrócie o czym mowa w artykule :D
50
Ale jak to, przecież najlepszy piłkarz świata, powinien sobie sam też sytuacje wypracować, a nie tylko liczyć na piłki gotowe od kolegów. Messi nie ma z tym problemu, bo jest najlepszy :)
0
Kiedyś musi być ten pierwszy raz :D
0
Łatwo nie będzie, ale nasi dadzą radę :) Ciekawe jak PSG sobie poradzi z Realem ;P
23
Bo on gdy tylko jest zdrowy, to zawsze prezentuje dobry poziom, w Arsenalu był kluczowy.
1
Te jego wejścia są zajebiste, piękna współpraca z Leo :)
1
Ale pierdzieli głupoty, za takie wejścia należy się każdemu czerwona kartka.
13
Messi nawet w tym najlepszy heh :D
2
3 punkty zdobyte :) VeB!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leo się zabawił :D
0
Leooooooooooooooo!! :)
0
Pięknie poklepali :)
0
El Pistolerooooooooooo goooooooooooool!!!!
0
Kurde Busi!! ;/
0
Skromna ta nasza ławka dziś, ale co zrobić. Najważniejsze to zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!
0
Znając życie to i tak nic z tego nie będzie.
1
On chciał być graczem podstawowego składu? Chyba za dużo jak na jego umiejętności.
0
Skoro Szef chce odejść, to klub powinien jak najszybciej sprowadzić Mine. Mimo wszystko mam nadzieję, że Mascherano zastanowi się jeszcze nad swoją decyzją.
1
Oby tylko taką wspaniałą passę udało się naszym utrzymać jak najdłużej.
1
Uratowały go trofea z Realem.
0
Owszem, ale patrząc na to jakich mamy z przodu zawodników, to mało postrzelane.
8
A olać tą ZP, niech sobie ma, i tak wiadome że Messi zjada Ronaldo i udowadnia to na boisku :D
1
Nasi tylko 9 bramek, słabo to wygląda na tle innych rywali.
2
Chciałbym aby nasi trafili na Basel.
2
To tyle dobrze że rozumie, czasem i jemu jest potrzebny odpoczynek by nadal zachwycał swoją grą bez problemów ;)
0
Mathieu hahah :D
0
Co obronił :D