0

Haha ale szczęście, Paulinhooooooooooooooooo gooooooooooooooool!

1

Znowu obijanie poprzeczki.

0

El Pistolero!!!!!!!!!!!

0

Ja pierdziele, ależ blisko Aleix!

1

Iniesta, co za magik.

2

Kurde, szkoda Paco :/

1

I bardzo dobrze, oni nie potrafią wykonać takiego gestu w naszą stronę, to niech nie oczekują tego ze strony Barcy.

0

Trzeba zdobyć pewne 3 pkt. Vamoooooooooooos Barcaaaaaa!

2

Niech sobie sami zrobią :D

0

Skład Mundo wygląda bardzo dobrze.

0

Nie wyobrażam sobie aby nasz Kapitan odszedł, oby zakończył karierę w Barcelonie.

1

Oby tylko ten transfer doszedł do skutku, fajnie byłoby zobaczyć atak Dembele-Suarez-Griezmann i Messi w środku pola, po prostu miazga.

2

Będzie miał na szlugi :D

12

Jeśli się komuś nie chce czytać całości, to przeczyta w skrócie o czym mowa w artykule :D

50

Ale jak to, przecież najlepszy piłkarz świata, powinien sobie sam też sytuacje wypracować, a nie tylko liczyć na piłki gotowe od kolegów. Messi nie ma z tym problemu, bo jest najlepszy :)

0

Kiedyś musi być ten pierwszy raz :D

0

Łatwo nie będzie, ale nasi dadzą radę :) Ciekawe jak PSG sobie poradzi z Realem ;P

23

Bo on gdy tylko jest zdrowy, to zawsze prezentuje dobry poziom, w Arsenalu był kluczowy.

1

Te jego wejścia są zajebiste, piękna współpraca z Leo :)

1

Ale pierdzieli głupoty, za takie wejścia należy się każdemu czerwona kartka.

13

Messi nawet w tym najlepszy heh :D

2

3 punkty zdobyte :) VeB!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Leo się zabawił :D

0

Leooooooooooooooo!! :)

0

Pięknie poklepali :)

0

El Pistolerooooooooooo goooooooooooool!!!!

0

Kurde Busi!! ;/

0

Skromna ta nasza ławka dziś, ale co zrobić. Najważniejsze to zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!

0

Znając życie to i tak nic z tego nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?