Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hmm oby jak najwięcej tych porażek Realu :)
5
Takie gesty się ceni :)
1
Kurde, ale lipa że nie udało się wygrać.
0
Gomes już żółta.
0
Kurdeeeeeee...
4
Leo jako obrońca :D
6
Masakra, ile błędów nasi popełniają.
0
I taki skład może się podobać! Vamos Barca! :)
1
Transfer do Barcy, strzela bramki, gra z najlepszym piłkarzem, teraz bliźnięta.. chłop na brak szczęścia chyba nie ma co narzekać :D
0
Jest bardzo dobrze, oby tylko nadal utrzymywał taką formę.
0
Teraz tylko wygrywać dalej, następnie z Valencią i mamy kolejną przewagę 7 pkt nad Nietoperzami :)
23
Patrzę i nie wierzę, Girona wygrała, ależ piękna niespodzianka! :D
1
Akurat ja byłem za tym by Ter Stegen otrzymywał szanse a Bravo odszedł, choć nie powiem, dobrze się spisywał :)
3
A pamiętam ile było gadania że Mats zostaje a Bravo odchodzi, teraz wyszło wszystko co się lepiej opłacało. Sprzedaż Chilijczyka była doskonałą decyzją.
58
Tak oto swoją grą na boisku zamknął mi usta...
6
Ter Stegen zdecydowanie zawodnik meczu, bez wątpienia.
6
Całe szczęście że mimo tego drużyna wygrywa, ale szkoda że aż tyle razy pechowo obijanie słupków i poprzeczek.
1
Pięknie, są kolejne 3 punkty. VeB! :)
1
Paulinhooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!
6
Ter Stegen dziś majstersztyk.
0
Umtiti po co te oklaski...
0
Paulinho ehh poprzeczka!
0
Leooooooooooooooooooo goooooooooool!! :)
0
Leoooo ooo masakraaaaaaaaa
0
Ale zrobili naszych...
0
Bardzo ładnie z ich strony.
1
Wielka szkoda że Semedo ławka, powinien grać na PO, nie wiem kiedy w końcu zaczną wystawiać Roberto tam gdzie jego miejsce. Trzeba kontynuować świetną passę. Vamos Barca po 3 pkt!
1
Szkoda że Don-Corleone nie wygrał, bardzo na to liczyłem, zajebisty użytkownik z niego, dla mnie najlepszy :)
7
Szkoda że ten czas tak szybko mija, ale co by nie zrobił, to należy mu się ogromny szacunek za to jakim jest piłkarzem.
0
Cóż to za zakochana para na okładce Marci hehe :D Arda jak widać uparł się na dobre z tym pozostaniem..