0

Leooooooooooooooo w końcu z wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Pique po prostu podsumował swoją formę :P

0

Ręką do bramki trafił :D

0

Pique czerowna hahahaha

0

Suarez ja pierdziele...

0

Ajjj poprzeczka Paulinho...

1

Haha niezły samobój :D

1

Suarez ależ blisko..

31

Ale lipa, Denis znowu ławka..

7

Bardzo dobrze mówi o ZP, Leo i tak najlepszy :)

6

Super wywiad :) Pamiętam te akcje z serwerami, mecz się kończy, jest przegrana a tu serwer pada zupełnie i ten Busi na obrazku zawsze na głównej :D http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/052/934/2wfqtrd.jpg?1318992465 :D

0

A teraz najlepszy piłkarz świata :)

0

I całe szczęście że do tego nie doszło :D Teraz widać że coś się zmienił :P

4

Mats jest w bardzo dobrej formie, oby tylko ją utrzymał

0

I tak jest bardzo dobrze, najważniejsze teraz by utrzymywać przewagę a nawet ją powiększyć.

1

Trzeba się cieszyć, że w ogóle udało się wywalczyć ten punkt.

0

Bardzo ciężki mecz, ale lepszy 1 punkt od przegranej. VeB! :)

0

Jak to nie wpadło ehhh

0

El Pistolero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Paulinho jeszcze na rozgrzewce...

0

Już to widziałem w bramce...

0

Kurde słupek!!!

0

Ale słabo w pierwszej połowie, zmiany konieczne w drugiej, oby coś ruszyło.

0

Ja pierdziele.............

0

Pięknie Mats!!!

0

Akurat na taki mecz wystawił Gomesa.. oby wiedział co robi. Vamos Barca po 3 pkt!

0

Skład Sportu z Paulinho chętnie bym zobaczył.

0

Bardzo dobrze, niech się biorą za tego prezydenta PSG.

3

Ja tam na zawsze będę pamiętał, jak dał od siebie kapitalną bramkę z Chelsea :)

0

Wow, Marca zaskoczyła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?