Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leooooooooooooooo w końcu z wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Pique po prostu podsumował swoją formę :P
0
Ręką do bramki trafił :D
0
Pique czerowna hahahaha
0
Suarez ja pierdziele...
0
Ajjj poprzeczka Paulinho...
1
Haha niezły samobój :D
1
Suarez ależ blisko..
31
Ale lipa, Denis znowu ławka..
7
Bardzo dobrze mówi o ZP, Leo i tak najlepszy :)
6
Super wywiad :) Pamiętam te akcje z serwerami, mecz się kończy, jest przegrana a tu serwer pada zupełnie i ten Busi na obrazku zawsze na głównej :D http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/052/934/2wfqtrd.jpg?1318992465 :D
0
A teraz najlepszy piłkarz świata :)
0
I całe szczęście że do tego nie doszło :D Teraz widać że coś się zmienił :P
4
Mats jest w bardzo dobrej formie, oby tylko ją utrzymał
0
I tak jest bardzo dobrze, najważniejsze teraz by utrzymywać przewagę a nawet ją powiększyć.
1
Trzeba się cieszyć, że w ogóle udało się wywalczyć ten punkt.
0
Bardzo ciężki mecz, ale lepszy 1 punkt od przegranej. VeB! :)
0
Jak to nie wpadło ehhh
0
El Pistolero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Paulinho jeszcze na rozgrzewce...
0
Już to widziałem w bramce...
0
Kurde słupek!!!
0
Ale słabo w pierwszej połowie, zmiany konieczne w drugiej, oby coś ruszyło.
0
Ja pierdziele.............
0
Pięknie Mats!!!
0
Akurat na taki mecz wystawił Gomesa.. oby wiedział co robi. Vamos Barca po 3 pkt!
0
Skład Sportu z Paulinho chętnie bym zobaczył.
0
Bardzo dobrze, niech się biorą za tego prezydenta PSG.
3
Ja tam na zawsze będę pamiętał, jak dał od siebie kapitalną bramkę z Chelsea :)
0
Wow, Marca zaskoczyła :D