Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko pytanie czy się uda.. ;)
0
Różnie może być, ale po tym jak przeczytałem news i źródło AS to jakoś nie biorę tego na poważnie.
2
Dokładnie, jemu najbardziej odpowiadało Atletico, tam wymiatał..
0
Heh co za żenujące podejście do sprawy.
0
W końcu dobra wiadomość związana z przedłużeniem kontraktu naszego kapitana.
0
Chciałbym go kiedyś zobaczyć w pierwszej drużynie, ma potencjał.
1
Coś czuję że on kariery to nie zrobi w Barcelonie, eh szkoda go.
9
Żeby tak Bartomeu podał się do dymisji..
1
Całe szczęście że to tylko tak wygląda, odpocznie sobie, bo z takimi przeciwnikami będzie miał kto go zastąpić.
1
Oby tylko z Andresem nic poważnego :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Iniesta schodzi?? Mam nadzieję, że to nie jakiś uraz... Andres z bólem zszedł, tak mówią..
0
Leoooooooo drugi raz :)
0
Leoooooooooooo gol :)
9
Suarez ale zepsuł masakra.. jeszcze żółta.
0
Busii gooooooooool :)
0
Jeszcze Las Palmas zaraz strzeli..
0
Sprawdził jakość sznurka hahha :D
0
Ale w ciula lecą, raz piszą tak a za chwilę że mecz odbędzie się. To będzie dziwny mecz bez kibiców.
0
To pooglądane, ja pierdziele, to jest masakra.
0
To fakt, trzeba troszkę uszczuplić kadrę, tylko pytanie jak to zrobić skoro teraz były problemy..
6
Co jak co, ale wywiad zajebisty, pierwsza klasa :) Ostanie z Leo dobre hehe :D
0
Kurde, ogromna szkoda że się nie udało, ale dobrze chociaż że postanowił z nimi walczyć.. Cóż, Bartomeu się upiekło :/
0
Ronaldo to akurat zawsze prowadzi jako najczęściej strzelający piłkarz...
1
Ma rację, ważne że wygrana. Choć liczę na to, że Luisito zacznie znowu seryjnie strzelać, tak jak nas do tego przyzwyczaił.
1
Co do Suareza, to było po nim widać oburzenie, po tym jak Valverde go zmienił.
0
Koniec, strasznie ciężkie spotkanie, ale najważniejsze że wygrane.. choć tylko po bramce samobójczej. VeB!
0
Pięknie Mats...
1
Najważniejsze żeby tylko chciała wpadać.
0
Mam nadzieję, że w tym sezonie Zamora dla Ter Stegena :)