5

Oby kurcze nie wrócił za szybko, lepiej niech wyleczy się powoli na 200%, nie ma sensu ryzykować.

5

Raczej nie, nie sądzę by pojawił się ktoś lepszy od Leo :)

0

Tak, tylko że chodzi mi o zapis w umowie o obowiązkowym wykupie za ustaloną kwotę, a nie normalnie za np. 12 mln i chcą to kupują, nie to nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ja mam nadzieję, że nasz kapitan zrobi to samo, byle omijały go kontuzje :)

22

Zdjęcie chyba nie trafione, do niczego się to ma :D

2

Cóż, trzeba mieć nadzieję, że El Pistolero odpali ponownie na dobre i zacznie zdobywać bramki seryjnie, jak nas do tego przyzwyczaił.

2

Nie zauważyć tak oczywistego zagrania ręką, masakra...

0

Nagrodą za ten mecz będzie pewnie ławka ale obym się mylił. Wielkie brawa dla niego za to że wykorzystał szansę.

0

Taa a lewa strona była pusta, zero krycia.

0

Owszem, ale dlatego mówię, jeśli wypożyczenie to tylko z opcją wykupu.

3

No i udało się zdobyć kolejne cenne 3 pkt :) Brawo dla Paco :) VeB!

0

Karny jak nic!

0

Pacooooooooooo Pacooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ajj gdyby to wpadło...

0

Semedo zawalił w akcji przed rożnym.

0

Kurde.. a zaczęło się od tego że zostawili go bez krycia.

0

Pacoooooooooo gooooooooool :D

0

Ależ pięknie nasi ich cisną.

0

Że to nie wpadło...

0

Gdyby tak się stało to byłoby zajebiście, transfer marzenie.

2

Duże zaskoczenie z Paco w składzie, zobaczymy jak to będzie. Vamos Barca po 3 pkt!

0

Wypożyczenie z obowiązkowym wykupieniem, inaczej to bez sensu.

0

Nie mam pojęcia o co im chodzi.

0

Znowu ta śpiewka Ronaldo że nie przedłuży kontraktu, a koniec końców i tak to zrobi, przyjdą tylko lepsze wyniki i już zmieni zdanie.

3

Hmm oby jak najwięcej tych porażek Realu :)

5

Takie gesty się ceni :)

1

Kurde, ale lipa że nie udało się wygrać.

0

Gomes już żółta.

0

Kurdeeeeeee...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?