Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oby kurcze nie wrócił za szybko, lepiej niech wyleczy się powoli na 200%, nie ma sensu ryzykować.
5
Raczej nie, nie sądzę by pojawił się ktoś lepszy od Leo :)
0
Tak, tylko że chodzi mi o zapis w umowie o obowiązkowym wykupie za ustaloną kwotę, a nie normalnie za np. 12 mln i chcą to kupują, nie to nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja mam nadzieję, że nasz kapitan zrobi to samo, byle omijały go kontuzje :)
22
Zdjęcie chyba nie trafione, do niczego się to ma :D
2
Cóż, trzeba mieć nadzieję, że El Pistolero odpali ponownie na dobre i zacznie zdobywać bramki seryjnie, jak nas do tego przyzwyczaił.
2
Nie zauważyć tak oczywistego zagrania ręką, masakra...
0
Nagrodą za ten mecz będzie pewnie ławka ale obym się mylił. Wielkie brawa dla niego za to że wykorzystał szansę.
0
Taa a lewa strona była pusta, zero krycia.
0
Owszem, ale dlatego mówię, jeśli wypożyczenie to tylko z opcją wykupu.
3
No i udało się zdobyć kolejne cenne 3 pkt :) Brawo dla Paco :) VeB!
0
Karny jak nic!
0
Pacooooooooooo Pacooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ajj gdyby to wpadło...
0
Semedo zawalił w akcji przed rożnym.
0
Kurde.. a zaczęło się od tego że zostawili go bez krycia.
0
Pacoooooooooo gooooooooool :D
0
Ależ pięknie nasi ich cisną.
0
Że to nie wpadło...
0
Gdyby tak się stało to byłoby zajebiście, transfer marzenie.
2
Duże zaskoczenie z Paco w składzie, zobaczymy jak to będzie. Vamos Barca po 3 pkt!
0
Wypożyczenie z obowiązkowym wykupieniem, inaczej to bez sensu.
0
Nie mam pojęcia o co im chodzi.
0
Znowu ta śpiewka Ronaldo że nie przedłuży kontraktu, a koniec końców i tak to zrobi, przyjdą tylko lepsze wyniki i już zmieni zdanie.
3
Hmm oby jak najwięcej tych porażek Realu :)
5
Takie gesty się ceni :)
1
Kurde, ale lipa że nie udało się wygrać.
0
Gomes już żółta.
0
Kurdeeeeeee...