0

A teraz najlepszy piłkarz świata :)

0

I całe szczęście że do tego nie doszło :D Teraz widać że coś się zmienił :P

4

Mats jest w bardzo dobrej formie, oby tylko ją utrzymał

0

I tak jest bardzo dobrze, najważniejsze teraz by utrzymywać przewagę a nawet ją powiększyć.

1

Trzeba się cieszyć, że w ogóle udało się wywalczyć ten punkt.

0

Bardzo ciężki mecz, ale lepszy 1 punkt od przegranej. VeB! :)

0

Jak to nie wpadło ehhh

0

El Pistolero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Paulinho jeszcze na rozgrzewce...

0

Już to widziałem w bramce...

0

Kurde słupek!!!

0

Ale słabo w pierwszej połowie, zmiany konieczne w drugiej, oby coś ruszyło.

0

Ja pierdziele.............

0

Pięknie Mats!!!

0

Akurat na taki mecz wystawił Gomesa.. oby wiedział co robi. Vamos Barca po 3 pkt!

0

Skład Sportu z Paulinho chętnie bym zobaczył.

0

Bardzo dobrze, niech się biorą za tego prezydenta PSG.

3

Ja tam na zawsze będę pamiętał, jak dał od siebie kapitalną bramkę z Chelsea :)

0

Wow, Marca zaskoczyła :D

3

Czyli co telenowela wróci, ciekawe z jakim skutkiem tym razem.

4

Jaka nazwa by nie była, to dla mnie i tak pozostanie słynne Camp Nou.

0

Leo by zapewne zrezygnował już z gry w reprezentacji, tak myślę.

0

Reprezentacja która może liczyć tylko na jednego zawodnika.

2

Co ta Argentyna by zrobiła bez Leo.. Mistrz.

0

Tego się nie doczekamy ;)

1

Zdecydowanie na tak, patrząc na to co dzieje się na rynku, to 100 mln za takiego gracza to okazja.

0

A ja kiedyś czytałem, że Neymar doradzał Coutinho aby poszedł do Barcy, już ciul wie w co im wierzyć.

0

Niektóre osoby to potrafią wszystko zrobić byle tylko sensacja była..

11

"Życzenie Neymara" Hehe ale mnie to śmieszy :)

4

Taa zapewne ze 100 mln by sobie zawołali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?