Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A teraz najlepszy piłkarz świata :)
0
I całe szczęście że do tego nie doszło :D Teraz widać że coś się zmienił :P
4
Mats jest w bardzo dobrej formie, oby tylko ją utrzymał
0
I tak jest bardzo dobrze, najważniejsze teraz by utrzymywać przewagę a nawet ją powiększyć.
1
Trzeba się cieszyć, że w ogóle udało się wywalczyć ten punkt.
0
Bardzo ciężki mecz, ale lepszy 1 punkt od przegranej. VeB! :)
0
Jak to nie wpadło ehhh
0
El Pistolero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Paulinho jeszcze na rozgrzewce...
0
Już to widziałem w bramce...
0
Kurde słupek!!!
0
Ale słabo w pierwszej połowie, zmiany konieczne w drugiej, oby coś ruszyło.
0
Ja pierdziele.............
0
Pięknie Mats!!!
0
Akurat na taki mecz wystawił Gomesa.. oby wiedział co robi. Vamos Barca po 3 pkt!
0
Skład Sportu z Paulinho chętnie bym zobaczył.
0
Bardzo dobrze, niech się biorą za tego prezydenta PSG.
3
Ja tam na zawsze będę pamiętał, jak dał od siebie kapitalną bramkę z Chelsea :)
0
Wow, Marca zaskoczyła :D
3
Czyli co telenowela wróci, ciekawe z jakim skutkiem tym razem.
4
Jaka nazwa by nie była, to dla mnie i tak pozostanie słynne Camp Nou.
0
Leo by zapewne zrezygnował już z gry w reprezentacji, tak myślę.
0
Reprezentacja która może liczyć tylko na jednego zawodnika.
2
Co ta Argentyna by zrobiła bez Leo.. Mistrz.
0
Tego się nie doczekamy ;)
1
Zdecydowanie na tak, patrząc na to co dzieje się na rynku, to 100 mln za takiego gracza to okazja.
0
A ja kiedyś czytałem, że Neymar doradzał Coutinho aby poszedł do Barcy, już ciul wie w co im wierzyć.
0
Niektóre osoby to potrafią wszystko zrobić byle tylko sensacja była..
11
"Życzenie Neymara" Hehe ale mnie to śmieszy :)
4
Taa zapewne ze 100 mln by sobie zawołali :)