Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Asystent też potrzebny :)
1
Monaco ma kasę więc i może by mu dali dobrą pensję? Trzeba czekać na rozwój sytuacji.
4
Tylko nie Di Maria..
7
Co jak co ale wywiad zajebisty.. szkoda go, widać że nastawił się na przyjście do Barcy..
2
Jeśli miałby zagwarantowane częste występy, to jest to dobra opcja, rozwijać się musi.
0
Pensję będzie im klub opłacał a oni ławka, tak się robi biznes w Barcelonie.. Marnowanie kasy, dobrze że to nie moja.
0
Chcieliby za marne grosze kupić..
0
Miło poczytać że Real stracił punkty, ale to dopiero sam początek Ligi.
1
Oby odniósł sukces Barcelonie i pomógł zdobyć trofea :)
0
W tym roku Leo go jeszcze wyprzedzi myślę :)
0
Rennes ładnie zarobiło na tym transferze.
3
Nie mogłem oglądać naszych, ale cieszy że wygrali :) VeB!
5
Żaden Di Maria, tylko i wyłącznie Coutinho.
0
Ale Belgia to ma kosmiczną pakę.
2
W końcu pozytywna wiadomość!!! Teraz jeszcze ruszyć po Coutinho, 400 mln klauzula to już jest bardzo dobra rzecz.
0
To się nam trafił silny przeciwnik już na starcie.
2
Oficjalna informacja i wtedy można uwierzyć.
1
Jeśli to prawda, to brawa dla niego że walczy otwarcie oto by założyć koszulkę FCB.
0
Brawo Ty!
1
Oj teraz to mnie tym zasmuciłeś, nie wiem po co w ogóle czytasz moje komentarze i odpisujesz skoro Ci nie pasują, ogarnij się.
0
Wszystko się okaże podczas sezonu czy było warto.
0
Jakoś mnie Twoje słowa nie ruszają.
1
Ile on jeszcze będzie prezydentem Barcy, ja pierdziele niech idzie w ciul!
2
Bardzo fajne wypowiedzi, oby mu się udało osiągnąć to co zaplanował.
0
Co za kabaret, dopiero co było gadane że przejdzie do Barcy a tu nagle zmiana planów, cyrk na kółkach.
1
Mogłoby się to w końcu udać, bo sierpień się kończy lada moment, a tu nic konkretnego.
2
Wielkie brawa dla niego za odwagę, nie każdy by się na takie coś odważył widząc co się dzieje.
2
Nie mówię że jest zły, ale 150 mln to za drogo jak za zawodnika po jednym bardzo dobrym sezonie, tym bardziej że Borussia kupiła go za 15 mln.
10
Sprowadzili go za grosze a po jednym sezonie chcą 150 mln czy tam inną kwotę, chyba ich poczesało.
0
Otóż to, tak jak kolega napisał wyżej.