0

Barca oddała go za free a Malaga zarobiła 5 mln, tak się robi interesy.

0

Jak tak dalej pójdzie to nie kupimy nikogo z wyższej półki.

3

Póki co trzeba jeszcze czekać na oficjalne informacje.. Lipa totalna gdyby jednak został..

6

Z Leo łatwiej, ale bez Bartomeu byłoby jeszcze lepiej.

0

Człowieku nie o to mi chodzi, jak nie rozumiesz to po co się wypowiadasz.

0

Bardzo dobrze, niech tam siedzi.

1

Ciągle tylko gadanie, nic nie rusza do przodu..

0

A Madryt nadal nie daje spokoju...

0

142 mln hahaha to jest chore :D

0

To teraz zobaczymy jak bardzo mu zależy na przejściu do Barcy.

0

Ciekawe czy by przeprosił za to co dawniej zrobił.

0

Taa widać to jak Barca stawia na szkółkę..

5

Co za bezsens, pozbywać się tak dobrze obiecujących piłkarzy, ten zarząd to tragedia.

0

Nie wiem czego się jeszcze dowiem..

6

Póki co to Barcelona tylko pyta o zawodników :D

1

Widać że ma chłopak jeszcze ambicje w porównaniu do innych młodych graczy, nie liczy się tylko dla niego kasa tylko chęć gry w wielkim klubie.

0

Monaco stawia a taki klub jak Barca nie..

0

2026 rok, to poleciał :D

2

Taki kiepski jest zarząd..

0

Cóż, zobaczymy co pokaże.

0

Jeśli się go nie uda sprowadzić, to mamy zawsze Vidala i Palencie, temu pierwszemu naprawdę warto dać szansę.

5

Dla takich piłkarzy, którzy piszą takie coś mimo że miał 15 lat nie powinno być miejsca w Barcelonie.

0

Roni to spokojnie by jeszcze pograł w Barcelonie gdyby złapał odpowiednią formę fizyczną.

0

Kasy za niego to oni uzyskali, nie ma co...

0

Zobaczymy jak to będzie, zostanie czy też odejdzie, jeśli to drugie to dobrze byłoby zarobić na nim coś na wzmocnienia.

0

Różnica w tym, że gdyby mi robota nie odpowiadała i firma to wolałbym mieć te 3 tysiące, proste.

1

Widać że nie ma co włożyć do garnka, biedaki.

1

35 mln to dużo? Patrząc na kwoty jakie teraz są to jest nic.

2

Ani jeden ani drugi.

0

Oby się tylko potrafił postawić, bez tego nic nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?