Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca oddała go za free a Malaga zarobiła 5 mln, tak się robi interesy.
0
Jak tak dalej pójdzie to nie kupimy nikogo z wyższej półki.
3
Póki co trzeba jeszcze czekać na oficjalne informacje.. Lipa totalna gdyby jednak został..
6
Z Leo łatwiej, ale bez Bartomeu byłoby jeszcze lepiej.
0
Człowieku nie o to mi chodzi, jak nie rozumiesz to po co się wypowiadasz.
0
Bardzo dobrze, niech tam siedzi.
1
Ciągle tylko gadanie, nic nie rusza do przodu..
0
A Madryt nadal nie daje spokoju...
0
142 mln hahaha to jest chore :D
0
To teraz zobaczymy jak bardzo mu zależy na przejściu do Barcy.
0
Ciekawe czy by przeprosił za to co dawniej zrobił.
0
Taa widać to jak Barca stawia na szkółkę..
5
Co za bezsens, pozbywać się tak dobrze obiecujących piłkarzy, ten zarząd to tragedia.
0
Nie wiem czego się jeszcze dowiem..
6
Póki co to Barcelona tylko pyta o zawodników :D
1
Widać że ma chłopak jeszcze ambicje w porównaniu do innych młodych graczy, nie liczy się tylko dla niego kasa tylko chęć gry w wielkim klubie.
0
Monaco stawia a taki klub jak Barca nie..
0
2026 rok, to poleciał :D
2
Taki kiepski jest zarząd..
0
Cóż, zobaczymy co pokaże.
0
Jeśli się go nie uda sprowadzić, to mamy zawsze Vidala i Palencie, temu pierwszemu naprawdę warto dać szansę.
5
Dla takich piłkarzy, którzy piszą takie coś mimo że miał 15 lat nie powinno być miejsca w Barcelonie.
0
Roni to spokojnie by jeszcze pograł w Barcelonie gdyby złapał odpowiednią formę fizyczną.
0
Kasy za niego to oni uzyskali, nie ma co...
0
Zobaczymy jak to będzie, zostanie czy też odejdzie, jeśli to drugie to dobrze byłoby zarobić na nim coś na wzmocnienia.
0
Różnica w tym, że gdyby mi robota nie odpowiadała i firma to wolałbym mieć te 3 tysiące, proste.
1
Widać że nie ma co włożyć do garnka, biedaki.
1
35 mln to dużo? Patrząc na kwoty jakie teraz są to jest nic.
2
Ani jeden ani drugi.
0
Oby się tylko potrafił postawić, bez tego nic nie będzie.