0

Owszem, ale to że mnie nie interesuje, nie oznacza że nie słyszę o piłkarzach z Ligi Włoskiej, sporo znam piłkarzy z Włoch, a o nim nic dlatego mówię.

0

Cóż, zobaczymy, może Valverde będzie miał na nich lepszy wpływ.

2

Pierwszy raz w ogóle o nim słyszę, widzę że plotek transferowych ciąg dalszy.

2

Za Mathieu to na pewno kluby wyskoczą z dobrymi ofertami..

0

Przecież on i tak nie miałby szans na regularną grę w Barcelonie, jedynie jako zmiennik bo MSN nie do ruszenia.

1

Ciekawe ile to się będzie ciągnąć, codziennie news o Włochu.

0

Vidal musi zostać obowiązkowo, jak go sprzedadzą to mnie coś trafi.

0

Świetna decyzja ze strony klubu :)

5

Jak dla mnie to Mandżukic, piękna bramka.

0

Wątpię że jakiś klub mu tyle da..

0

Fajnie byłoby ponownie zobaczyć VV na boiskach w Hiszpanii.

2

Verratti + Dembele marzenie tego lata :)

0

Wszystkie gazety o Ronaldo, okładka L’Esportiu genialna :D

0

Chciałbym aby już to się skończyło i Verratti dołączył do Barcy :)

2

Ma niesamowitą determinację, oby mu się udało :)

4

Ronaldo do paki :D

2

Przecież siłą go nie zatrzymają, po co im zawodnik który będzie zły na swój klub?

0

Nie ma sensu go wypożyczać, warto dać mu szansę, już pokazał że stać go na dobrą grę.

0

Z niewolnika nie ma pracownika, dobrze gość gada :)

0

Dembele lub Coutinho, lecz wydaje się że w tym momencie większe szanse ma gracz Borussi.

0

Zobaczymy czy ma sporo odwagi, by pokazać swojemu klubowi że chce naprawdę odejść i nie widzi dalszego sensu gry w Paryżu.

0

Dobra decyzja, Pique - Umtiti podstawa, a Marlon zmiennik z szefem. Kasę lepiej zainwestować w pomoc.

0

Jak się im postawi to w końcu odpuszczą.

0

Niech się zaznajamia i zaprowadzi ponownie klub na szczyt :)

0

Jestem zwolennikiem jego transferu, ale bez przesady nie za taką kasę..Chociaż dzisiejsze czasy i kwoty transferowe to normalka..

0

Kolejna informacja na temat Marco, pytanie czy prawdziwa, jego przyjście dałoby dobrego kopa drużynie w środku pola. Zobaczymy czy naprawdę postawi się w klubie i będzie naciskał na nich.

2

Mou tą wypowiedzią mnie bardzo ucieszył.

1

Tu akurat ma rację, już od kilku lat tak jest, ostatni raz dobrze było jak Barce trenował Pep.

0

Kurcze, chciałbym aby dołączył do Barcy, ale póki nie obniżą kwoty nici z tego.. Sam Dembele musi się wykazać chęcią dołączenia do Barcelony i naciskać na klub.

2

Cóż, ale to Leo i tak jest najlepszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?