Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem, ale to że mnie nie interesuje, nie oznacza że nie słyszę o piłkarzach z Ligi Włoskiej, sporo znam piłkarzy z Włoch, a o nim nic dlatego mówię.
0
Cóż, zobaczymy, może Valverde będzie miał na nich lepszy wpływ.
2
Pierwszy raz w ogóle o nim słyszę, widzę że plotek transferowych ciąg dalszy.
2
Za Mathieu to na pewno kluby wyskoczą z dobrymi ofertami..
0
Przecież on i tak nie miałby szans na regularną grę w Barcelonie, jedynie jako zmiennik bo MSN nie do ruszenia.
1
Ciekawe ile to się będzie ciągnąć, codziennie news o Włochu.
0
Vidal musi zostać obowiązkowo, jak go sprzedadzą to mnie coś trafi.
0
Świetna decyzja ze strony klubu :)
5
Jak dla mnie to Mandżukic, piękna bramka.
0
Wątpię że jakiś klub mu tyle da..
0
Fajnie byłoby ponownie zobaczyć VV na boiskach w Hiszpanii.
2
Verratti + Dembele marzenie tego lata :)
0
Wszystkie gazety o Ronaldo, okładka L’Esportiu genialna :D
0
Chciałbym aby już to się skończyło i Verratti dołączył do Barcy :)
2
Ma niesamowitą determinację, oby mu się udało :)
4
Ronaldo do paki :D
2
Przecież siłą go nie zatrzymają, po co im zawodnik który będzie zły na swój klub?
0
Nie ma sensu go wypożyczać, warto dać mu szansę, już pokazał że stać go na dobrą grę.
0
Z niewolnika nie ma pracownika, dobrze gość gada :)
0
Dembele lub Coutinho, lecz wydaje się że w tym momencie większe szanse ma gracz Borussi.
0
Zobaczymy czy ma sporo odwagi, by pokazać swojemu klubowi że chce naprawdę odejść i nie widzi dalszego sensu gry w Paryżu.
0
Dobra decyzja, Pique - Umtiti podstawa, a Marlon zmiennik z szefem. Kasę lepiej zainwestować w pomoc.
0
Jak się im postawi to w końcu odpuszczą.
0
Niech się zaznajamia i zaprowadzi ponownie klub na szczyt :)
0
Jestem zwolennikiem jego transferu, ale bez przesady nie za taką kasę..Chociaż dzisiejsze czasy i kwoty transferowe to normalka..
0
Kolejna informacja na temat Marco, pytanie czy prawdziwa, jego przyjście dałoby dobrego kopa drużynie w środku pola. Zobaczymy czy naprawdę postawi się w klubie i będzie naciskał na nich.
2
Mou tą wypowiedzią mnie bardzo ucieszył.
1
Tu akurat ma rację, już od kilku lat tak jest, ostatni raz dobrze było jak Barce trenował Pep.
0
Kurcze, chciałbym aby dołączył do Barcy, ale póki nie obniżą kwoty nici z tego.. Sam Dembele musi się wykazać chęcią dołączenia do Barcelony i naciskać na klub.
2
Cóż, ale to Leo i tak jest najlepszy :)