2

BVB dzisiaj bez Branda, Adeyemiego i z Canem na środku obrony, trzeba to wygrać

0

Takie problemy z Betisem a w środę BVB, będzie ciekawie XDDDD

3

Real trafia na najgorszą drużynę zaskoczeni? XDDD

0

Nico i Inaki proszę....

0

Yamal wraca po kontuzji i takie fałsze daje WOW

5

Fajny był Październik, nasz jedyny Puchar w tym sezonie

4

Ferran i Pena XDDD, jesteśmy ugotowani

0

Trzeba uderzyć pięścią w stół i wywalić Pene

0

Jeśli dzisiaj nie wygramy to będzie dramatycznie

1

Mallorca i Betis w jednym tygodniu, VAMOS po 6 PKT.

0

@kuz Niestety ale trzeba się przyzwyczaić

3

Niesamowite jak można było tak roztrwonić Punkty i zaraz Real nas wyprzedza

2

Kabaretu ciąg dalszy, Brak karnych wczoraj, Spalony z Sociedad, oni dostają karne z dupy. Zakończmy tą ligę teraz

0

@Coutinho007 Olmo panie do 1 składu

0

Dzisiaj Grudzień, przed Barca 5 meczów w tym Miesiącu, 4 w La Liga i 1 w LM. Jak typujecie te spotkania?

1

Dobra Panowie ale Altetico już 2 PKT straty do nas XDD

0

@Nightraider Ja bym na miejscu City ruszył w zimie po Zubimendiego.

3

@kamiVeB Ufffff

0

Panowie, Olmo z kontuzja zszedł?

7

Jeśli Balde nie zagra to tylko Fort za niego a nie jakiś Martin XD

3

Niech chłopak się kuruje, z Brest powinniśmy sobie poradzić bez niego.

3

Jedynym momentem kiedy De Jong powinien wchodzić na boisko to gdy prowadzimy 5-0 i mamy mecz pod kontrolą.

0

Czemu Kounde zamiast wywalić piłkę to będzie się bawił XDDD

0

Mecz typu Xavi, mieć wynik i frajerstwo, panowie podudka

1

Dziękujemy Kounde pokrako ludzka

2

Martin w 1 składzie XDDDDDDD

0

Ogląda ktoś Holandie? Jak De Jong wygląda?

0

My naprawdę tego Bułkę chcemy? xddd

4

Jeden, i to ten o którego się najbardziej boję XD

0

@Popitek12 Tak, ale tylko gdy siedzą tam mądrzy ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?