Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby piłkarze wyszli zmotywowani na jutrzejszy mecz, wygrana pozwoli nam spokojnie myśleć o meczu z Atalanta. VEB
0
@mcsarna Jakby się udało zrobić 7/7 i w LM wywalczyć TOP 8 to byłoby Cudnie ale do tego bardzo długa i ciężka droga.
0
Tak spojrzałem na mecze domowe Benfici to sporo z nich dominują, trochę się obawiam tego meczu.
0
Oby jutro udało się wylosować Osasune bądź Valencię na własnym stadionie.
0
Ale Real się bawi
1
Tak się powinno grać z Las Palmas lub Leganes a nie przegrywać na własne życzenie.
0
Olmo wypada tylko na Benfice?
0
Dzisiaj pewnie 7 PKT do Realu będzie ale pamiętajmy że mają mecz z Atletico i z nami, jak tam wierzę VEB
0
@esem91 Wszystko fajnie ale my u siebie z Leganes I Las Palmas nie potrafimy wygrywać
6
Niestety jak się frajersko przegrywa z Las Palmas i Leganes i u siebie traci się gole w końcówkach z Betisem i Atletico to się mistrza nie wygra, niestety takie są realia XD
1
Biali piszą że teraz widać jaka mocna jest Barca a tydzień temu dostali manitę na łeb XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leganes strzela bramkę Atletico XD
4
Ale super piłkarzem jest ten Bruno z Newcastle
0
Olmo czy Gavi dzisiaj do 1 składu?
0
@BORO_12 Chu.... mnie strzela jak widzę tak wysoko De Jonga, Fatiego i Ferrana, co za żenada
0
@Aragorn33 Nic nowego
2
Ile było skandali na korzyść Białych? Daliście radę policzyć na 2 rękach?
1
Wiecie co jest niesamowite, że istnieją ludzie którzy uważają że Lunin nie faulował XDD
2
Naprawdę smutnie to wygląda że tak wygląda piłka z Realem, taki mecz idealnie to pokazuje. A w poniedziałek wleci Leganes albo Osasuna a my Atletico i super XD
5
Ale na konto sędziego pójdzie solidny przelew
25
Dawno tak przekręconego meczu nie oglądałem XD
1
Ma ktoś stop klatkę przy spalonym Bamby?
2
Czy wy naprawdę myślicie że sędziowie pozwolą na 2 porażki z rzędu Realu, Naprawdę? Obudźcie się
0
@Faro Kurde bez Rudigera? Wiem że jest wkurzający i my kibice Barcy go nie lubimy ale za 2024 zasłużył.
0
@!34RC3!_0N4 Pod względem techniki to na 100%,
1
@Arden Chłopak ma 17 lat XD
0
@Anika5 Nic dziwnego, przecież my nie mamy mocnej kadry.
0
Serio Martin XD
4
Jest lekki streśik