2

Oby piłkarze wyszli zmotywowani na jutrzejszy mecz, wygrana pozwoli nam spokojnie myśleć o meczu z Atalanta. VEB

0

@mcsarna Jakby się udało zrobić 7/7 i w LM wywalczyć TOP 8 to byłoby Cudnie ale do tego bardzo długa i ciężka droga.

0

Tak spojrzałem na mecze domowe Benfici to sporo z nich dominują, trochę się obawiam tego meczu.

0

Oby jutro udało się wylosować Osasune bądź Valencię na własnym stadionie.

0

Ale Real się bawi

1

Tak się powinno grać z Las Palmas lub Leganes a nie przegrywać na własne życzenie.

0

Olmo wypada tylko na Benfice?

0

Dzisiaj pewnie 7 PKT do Realu będzie ale pamiętajmy że mają mecz z Atletico i z nami, jak tam wierzę VEB

0

@esem91 Wszystko fajnie ale my u siebie z Leganes I Las Palmas nie potrafimy wygrywać

6

Niestety jak się frajersko przegrywa z Las Palmas i Leganes i u siebie traci się gole w końcówkach z Betisem i Atletico to się mistrza nie wygra, niestety takie są realia XD

1

Biali piszą że teraz widać jaka mocna jest Barca a tydzień temu dostali manitę na łeb XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Leganes strzela bramkę Atletico XD

4

Ale super piłkarzem jest ten Bruno z Newcastle

0

Olmo czy Gavi dzisiaj do 1 składu?

0

@BORO_12 Chu.... mnie strzela jak widzę tak wysoko De Jonga, Fatiego i Ferrana, co za żenada

0

@Aragorn33 Nic nowego

2

Ile było skandali na korzyść Białych? Daliście radę policzyć na 2 rękach?

1

Wiecie co jest niesamowite, że istnieją ludzie którzy uważają że Lunin nie faulował XDD

2

Naprawdę smutnie to wygląda że tak wygląda piłka z Realem, taki mecz idealnie to pokazuje. A w poniedziałek wleci Leganes albo Osasuna a my Atletico i super XD

5

Ale na konto sędziego pójdzie solidny przelew

25

Dawno tak przekręconego meczu nie oglądałem XD

1

Ma ktoś stop klatkę przy spalonym Bamby?

2

Czy wy naprawdę myślicie że sędziowie pozwolą na 2 porażki z rzędu Realu, Naprawdę? Obudźcie się

0

@Faro Kurde bez Rudigera? Wiem że jest wkurzający i my kibice Barcy go nie lubimy ale za 2024 zasłużył.

0

@!34RC3!_0N4 Pod względem techniki to na 100%,

1

@Arden Chłopak ma 17 lat XD

0

@Anika5 Nic dziwnego, przecież my nie mamy mocnej kadry.

0

Serio Martin XD

4

Jest lekki streśik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?