Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ooo to może już tam zostać na stałe
0
Ależ to wcisnął, 1-0 Brentford
1
Piękny początek 2025 roku!!!!!
0
Zostało kilkadziesiąt minut i Dani Olmo zostaję wolnym agentem XDDDD
6
Szwagry dobrze robią, po nowym roku Footrol w szlafroczku nas powita XD
1
Ładna ta Roksanka
0
Jeszcze kilka godzin i Olmo staje się wolnym agentem, Brawo panie Laporta, tak trzymać!!
0
Ale ten Isak to mega techniczny i z topowym strzałem napastnik, dawać go do Barcy XD
3
Jack Grealish nie strzelił żadnego gola w tym roku No HIT jak na gościa który kosztował ponad 100 MLN XD
3
Niesamowite jakich Real ściąga piłkarzy w ramach free podpisania kontrataku, Rudiger, Mbappe, Alaba, zaraz pewnie Trent
0
Jak myślicie, Yamal wrócił do tej dziewczyny czy jednak po tej akcji ukrywali związek?
3
Dość już tego Laporty
4
I oni chcą sprowadzić Taha, Davida czy Nico jak nie są w stanie dobrze zarejestrować Olmo XDD
0
Ładnie Stolarski!
2
Po sezonie pożegnać tego Ferrana i De Jonga odrazu.
0
@Stinger_ My go jak śmiecia potraktowaliśmy więc też bym tak zrobił
1
Początek Stycznia dla Barcy to walka o 2 trofea więc trzeba spiąć dupe
4
Mimo że nie jestem kibicem The Reds to bardzo chciałbym widzieć Salaha ze Złota Piłka. Piłkarz TOP
0
@krol211 Balde to tak od 2 lat się wraca
0
Jak ja naprawdę bym chciał żeby nasz Olmo był taki Odegardem, intensywność, pressing, waleczność, genialne rozgrywania a nie tylko człapanie i podawanie w nogi rywali
0
Ja Np. Wierzę że w nowy rok wejdziemy pewnie, a propo zamknięcia meczu czy wam też się wydaje że Raphinha przy sam na sam mógł przyjąć i walnąć a zamiast tego zlekceważył trochę tym lobem?
1
Celta, Leganes, Las Palmas, Betis i teraz Atletico, pięknie panowie tak dalej
0
@Azazel_Pazuzu Zbyt dużo wypiłeś chyba XD
0
@ali3gator Co z tego skoro liga nam odjeżdża z kolejki na kolejkę
0
Panu Olmo już podziękujemy
0
Super zmiana Olmo XDDD, warta 60 MLN euro XD
3
4 pomocników w składzie i 2 zawodników ofensywnych, składa ala Xavi XD
1
Ale ładnie ten Bayern wygląda
0
2 minuta i już 1-1 XD
0
Real w 2024 roku 5 Pucharów a my żadnego, mam nadzieję że 2025 będzie lepszy.