0

@Culer9002 3 Liceum

0

Jutro o 9 poprawka z Matmy, jakieś porady? XD

0

@MichuZ44 1 Walker, 2 Hakimi, 3 Kounde

3

@blakkudium Najlepszy nie ale w TOP 3 może się znaleźć.

4

@Chudini123 Mecz z Rayo XD

0

@VeB 1899 Niby będzie można dać Kounde na ŚO i wtedy Forta na PO

10

To został nam Cubarsi, Inigo i Eric i oczywiście Lenglet, nie wygląda to zbyt ciekawie XD

0

@Bulbulator Boże Święty, ale ta Brazylia jest słaba XDDDD

1

@mordini123 Real i Arsenal czyli ten gorszy Londyn

0

@abram3k Już Wiem

5

@Fabik87 Pamiętam ten sezon, 1 połowa sezonu była mega średnia a jak już MSN ruszyło w 2 połowie sezonu to nie było czego zbierać.

0

@abram3k The Athletic pisze że to nic poważnego i może zagrać już w tą niedzielę.

0

@FcPortoFan1999 EURO WP.......

0

@escarabajo Nie pomyliłeś Strony? XD

0

@doc Kiedy Fati ma wrócić do treningów???

0

@Pablozeusz Żaden normalnie prosperujący klub nie sięga po tak niedoświadczonego gościa jak Deco, on nie ma żadnego doświadczenia jako dyrektor sportowy. Jest tutaj tylko dzięki Laporcie.

1

@ViscaelBarca2007 XDDDDDDDD

0

Kto już oglądał ODC. Tomka Cwiąkały o Gundoganie?

2

Fajne to było wypożyczenie...

0

To co się stało z Gundo to jest podsumowanie tego zarządu. Czuję że Flick długo tutaj nie wytrzyma.

0

@Pawlusek Loading bramek Nico szykuje nam na sobotę XD

12

I fajnie, będzie można go obserwować w ofensywnym zespole z dobrym trenerem.

0

Czyli jak trafimy City to gramy z nimi na Etihad i na tym naszym olimpijskim. Boże chroń nasz przed tym.

0

@mate92 Chiesa i Torres to są placki.

0

@Pnog37 Wsumie jak się patrzy na to co robi Laporta to się powoli staje takim drugim Bartomeu.

0

@Derean City nas dyma od długiego czasu.

1

Do kiedy nasz wielki Laporta sprawuje kadencje?

0

@Rifek CO ZA WSTYD PO PROSTU

0

Przecież ten gość miał tylko dobre Euro 2021 i tyle XD

0

Dlaczego za darmo? Przecież ma kontrakt, może ktoś mi to wytłumaczyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?