Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 3 Liceum
0
Jutro o 9 poprawka z Matmy, jakieś porady? XD
0
@MichuZ44 1 Walker, 2 Hakimi, 3 Kounde
3
@blakkudium Najlepszy nie ale w TOP 3 może się znaleźć.
4
@Chudini123 Mecz z Rayo XD
0
@VeB 1899 Niby będzie można dać Kounde na ŚO i wtedy Forta na PO
10
To został nam Cubarsi, Inigo i Eric i oczywiście Lenglet, nie wygląda to zbyt ciekawie XD
0
@Bulbulator Boże Święty, ale ta Brazylia jest słaba XDDDD
1
@mordini123 Real i Arsenal czyli ten gorszy Londyn
0
@abram3k Już Wiem
5
@Fabik87 Pamiętam ten sezon, 1 połowa sezonu była mega średnia a jak już MSN ruszyło w 2 połowie sezonu to nie było czego zbierać.
0
@abram3k The Athletic pisze że to nic poważnego i może zagrać już w tą niedzielę.
0
@FcPortoFan1999 EURO WP.......
0
@escarabajo Nie pomyliłeś Strony? XD
0
@doc Kiedy Fati ma wrócić do treningów???
0
@Pablozeusz Żaden normalnie prosperujący klub nie sięga po tak niedoświadczonego gościa jak Deco, on nie ma żadnego doświadczenia jako dyrektor sportowy. Jest tutaj tylko dzięki Laporcie.
1
@ViscaelBarca2007 XDDDDDDDD
0
Kto już oglądał ODC. Tomka Cwiąkały o Gundoganie?
2
Fajne to było wypożyczenie...
0
To co się stało z Gundo to jest podsumowanie tego zarządu. Czuję że Flick długo tutaj nie wytrzyma.
0
@Pawlusek Loading bramek Nico szykuje nam na sobotę XD
12
I fajnie, będzie można go obserwować w ofensywnym zespole z dobrym trenerem.
0
Czyli jak trafimy City to gramy z nimi na Etihad i na tym naszym olimpijskim. Boże chroń nasz przed tym.
0
@mate92 Chiesa i Torres to są placki.
0
@Pnog37 Wsumie jak się patrzy na to co robi Laporta to się powoli staje takim drugim Bartomeu.
0
@Derean City nas dyma od długiego czasu.
1
Do kiedy nasz wielki Laporta sprawuje kadencje?
0
@Rifek CO ZA WSTYD PO PROSTU
0
Przecież ten gość miał tylko dobre Euro 2021 i tyle XD
0
Dlaczego za darmo? Przecież ma kontrakt, może ktoś mi to wytłumaczyć?