Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech z Sevilla nie wychodzi, musi być gotowy na Bayern i Real w 100 %
2
Oby odpoczął z Serbia, Yamal musi być oszczędzany.
0
Za szybko moim zdaniem, oby w Barcelonie dali mu czas.
0
@MesQueUnClub_87 Dziwi mnie że gra od w tej kadrze a nie np. Pope z Newcastle.
1
@Messibestplayerintheworld Gavi wróci pewnie na Seville i znów w Listopadzie pojedzie na kadrę XD
0
Tylko za kogo ma Araujo wskoczyć do 1 składu, patrząc na formę Inigo.
0
Jak oceniacie Terrifier 1 i 2? Jest to warte oglądania?
1
Dlaczego ten Balde tak łatwo daje wrzucać te piłki w pole karne? XD
8
Zasłużone w 100%, brawo Lamine!
2
3-2 Porto Tak JESTTTT
5
Gavi, Olmo i Fermin wracają po przerwie na kadrę. Coś Pięknego.
2
Dawać Fatiego na 2 połowę.
0
@Danny Gaucho TOP Piłkarz
0
@robsesh Tam jest inne uniwersum.
0
Nie zadbało się o pozycje Lewego obrońcy to przy absencji Balde musi tam grać ten Martin XD
0
City remis, Barcelona porażka oby chociaż Miami i jutro Atletico to uratowało.
9
Domingez i Martin nigdy więcej
0
Jeśli Frenkie nie odbuduje się za Flicka to trzeba go pożegnać tak samo jak Ferrana.
0
@LukaszFan Według mnie Trent i Salah
0
@takisobiektos Ale tak czysto Jakościowo.
0
Tak obiektywnie, kto może mieć obecnie lepsza lewą stronę licząc LO I LS od Milanu?
1
Ale Atletico gra padake
1
@Encore Mega fajnie się go słucha podczas meczów.
0
@Cochise Jeśli Kounde poprawi jeszcze swoje dośrodkowania i grę z piłką przy nodze to będzie TOP.
0
W Ea FC 25 POTM z LA Liga Kiedy ma się pojawić? Wie ktoś?
0
@Lionel_Messi10 Ja na Miejscu Leo nie grałbym już na MŚ, Lepiej odejść jako Mistrz niż odejść przez jakąś kompromitację Argentyńczyków.
2
@PatrychoO Komentarz dnia
0
@F3DO To prawda, mega spoko jest to człowiek.
3
Real w tym sezonie sporo karnych, brak czerwonych. Chyba każdy wie jak się skończy liga w tym sezonie.
1
Piłkarze Villarealu kopią Yamala po kolanach nie ma Czerwonej, Endrick kopie chłopa bez piłki też nie ma Czweronej. Kto by się tego spodziewał XD