Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalot czerwo XD
2
Czy według was Walker który odchodzi z City to najlepszy PO ostatniej dekady w PL? Bo dla mnie tak.
1
Flick jutro po pierwszy puchar!
1
Jeśli Inigo albo Cubarsi dostaną kontuzji to kto w ich miejsce jeśli Araujo odejdzie? Eric? XDDD
0
@Szczygiel06 Myślę że 2 następne mecze dla Wojtka i od Getafe wróci Pena
0
Wywalić tego De Jonga i Fatiego razem po sezonie, to ile oni zarabiają a nic nie wnoszą to aż mnie skręca
0
Co się dzieje z Kounde XDDD
0
Lewy i Kounde chryste panie XDDDD
0
Czyżby z nowym rokiem Szczęsny miałby zostać podstawowym bramkarzem? Piękna sprawa.
7
Oby się udało kogoś łatwego wylosować, przy tak ciężkim terminarzu trafić na takie Bilbao czy Atletico to byłaby masakra.
2
Ale Fermin to oferma XD
0
Granie bez skrzydeł to aż mnie do szału doprowadza
1
Nasi drapią się po nosie i dostają 3 mecze inni walą po ryju na parkingu i na boisku i nie mają z tego żadnej kary, no cóż życie XD
1
Według Marci Vinicius ma zostać zawieszony tylko na 2 mecze XD, Co za kpina
1
Araujo dzisiaj wraca!
5
Vinicius ma dostać od 4-12 meczy zawieszenia ale i tak każdy wie że dostanie najmniejszy wymiar kary.
4
Nowy rok stary Vinicius i oczywiście nowy rok i stary Real Madryt ehhhh
9
To jest liga Tebasa, nie zagra z Mallorca i wróci na Finał z Bilbao albo Barca XD
0
I mamy po Olmo XD
0
Nooo powiem wam sukces stulecia XD
1
Ooo to może już tam zostać na stałe
0
Ależ to wcisnął, 1-0 Brentford
1
Piękny początek 2025 roku!!!!!
0
Zostało kilkadziesiąt minut i Dani Olmo zostaję wolnym agentem XDDDD
6
Szwagry dobrze robią, po nowym roku Footrol w szlafroczku nas powita XD
1
Ładna ta Roksanka
0
Jeszcze kilka godzin i Olmo staje się wolnym agentem, Brawo panie Laporta, tak trzymać!!
0
Ale ten Isak to mega techniczny i z topowym strzałem napastnik, dawać go do Barcy XD
3
Jack Grealish nie strzelił żadnego gola w tym roku No HIT jak na gościa który kosztował ponad 100 MLN XD
3
Niesamowite jakich Real ściąga piłkarzy w ramach free podpisania kontrataku, Rudiger, Mbappe, Alaba, zaraz pewnie Trent