Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wygląda Pogoda na stadionie Benfici?
6
Pana Jerzego Dudka znów dupeczka będzie piekła, o jak mi przykro Haha
1
Martin pokaż dlaczego klub z tobą kontrakt przedłużył. VAMOS BARCA
0
Chłopowi dupa pękła po tym jak City tryplet zdobyło a jego Real nigdy tego nie zrobił XDD
0
Który sezon dla was był przyjemniejszy do oglądania? Sezon 17/18 czy 18/19 Barcelony
0
@Katalonik97 Nie ma co się łudzić
4
Z nami to ten Oyarzabal za pola w okienko ustrzeli
1
Niestety Ancelotti zaczyna rotować, daje odpocząć Rodrygo, Valverde, Mbappe. Czuję że mogą odpalić bo głębie składu mają o wiele lepsza od nas.
0
Czm Kounde ma takie odpały, Chłop w kluczowych momentach z Celta i Atletico się ślizga
1
Czuje że z Benfica znów szykuję się duża ilość straconych goli XD
0
Jeśli przeciwnik opracuje długie podania za plecy naszych obrońców to oni nie wiedzą co się dzieje XD
0
Przy golu Llorente gdzie są nasi pomocnicy do krycia, boże święty jak można tyle miejsca zostawić. Olmo, Fermin, Gavi ehhhhh bez komentarza
0
Niech się ten Olmo ogarnie
1
City obecnie sięga dna
0
Girona jak zwykle z Realem Ehhh
5
Co za okno Nico WOW
0
Wkońcu Nico coś ładnego
85
Szczęsny kolejne czyste konto w Barcelonie, Dudka to aż dupa piecze i pięknie
3
Niech się Yamal skupi na piłce a nie na dziewczynach i tańczeniu na Tik Toku
0
We Wtorek będą potężne ciężary z tym Atletico
0
Poprawcie mnie jeśli się myślę, ale Inter jeśli dojdzie do 1/4 potem 1/2 i oczywiście w 1/8 rewanże mają na własnym stadionie?
0
Jeśli Real przejdzie Atletico to w 1/4 mają rewanż na Bernabeu z Arsenalem bądź PSV?
0
Wie ktoś jaki Pep ma bilans przeciwko Realowi Madryt jako trener Barcy???
0
To się Real zmęczył tym meczem XDD
14
Dla City to lepiej jakby przegrali z tym Brugge
0
Z PL to już Doku bym wolał.
0
@Pedri16Future Widzę w komentarzach potężna ilość IQ wieśniaków z Madrytu.
0
@MessiSuarezNeymar Co mu powiedzieli?
9
Życzę Rayo 5 albo 6 miejsce w La Liga, bardzo młody i dobry trener.
5
Yamal najgorszy mecz w tym sezonie