0

Jak wygląda Pogoda na stadionie Benfici?

6

Pana Jerzego Dudka znów dupeczka będzie piekła, o jak mi przykro Haha

1

Martin pokaż dlaczego klub z tobą kontrakt przedłużył. VAMOS BARCA

0

Chłopowi dupa pękła po tym jak City tryplet zdobyło a jego Real nigdy tego nie zrobił XDD

0

Który sezon dla was był przyjemniejszy do oglądania? Sezon 17/18 czy 18/19 Barcelony

0

@Katalonik97 Nie ma co się łudzić

4

Z nami to ten Oyarzabal za pola w okienko ustrzeli

1

Niestety Ancelotti zaczyna rotować, daje odpocząć Rodrygo, Valverde, Mbappe. Czuję że mogą odpalić bo głębie składu mają o wiele lepsza od nas.

0

Czm Kounde ma takie odpały, Chłop w kluczowych momentach z Celta i Atletico się ślizga

1

Czuje że z Benfica znów szykuję się duża ilość straconych goli XD

0

Jeśli przeciwnik opracuje długie podania za plecy naszych obrońców to oni nie wiedzą co się dzieje XD

0

Przy golu Llorente gdzie są nasi pomocnicy do krycia, boże święty jak można tyle miejsca zostawić. Olmo, Fermin, Gavi ehhhhh bez komentarza

0

Niech się ten Olmo ogarnie

1

City obecnie sięga dna

0

Girona jak zwykle z Realem Ehhh

5

Co za okno Nico WOW

0

Wkońcu Nico coś ładnego

85

Szczęsny kolejne czyste konto w Barcelonie, Dudka to aż dupa piecze i pięknie

3

Niech się Yamal skupi na piłce a nie na dziewczynach i tańczeniu na Tik Toku

0

We Wtorek będą potężne ciężary z tym Atletico

0

Poprawcie mnie jeśli się myślę, ale Inter jeśli dojdzie do 1/4 potem 1/2 i oczywiście w 1/8 rewanże mają na własnym stadionie?

0

Jeśli Real przejdzie Atletico to w 1/4 mają rewanż na Bernabeu z Arsenalem bądź PSV?

0

Wie ktoś jaki Pep ma bilans przeciwko Realowi Madryt jako trener Barcy???

0

To się Real zmęczył tym meczem XDD

14

Dla City to lepiej jakby przegrali z tym Brugge

0

Z PL to już Doku bym wolał.

0

@Pedri16Future Widzę w komentarzach potężna ilość IQ wieśniaków z Madrytu.

0

@MessiSuarezNeymar Co mu powiedzieli?

9

Życzę Rayo 5 albo 6 miejsce w La Liga, bardzo młody i dobry trener.

5

Yamal najgorszy mecz w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?