1

Ale ten Fofana ładnie chodzi z Lyonu

1

Za to jest 2 żółta karta dla Tolisso? XDDDDDDD

0

I wleciał klasyk

0

Z tak wąska kadra trzeba było się liczyć z tym że na takim etapie sezonu właśnie tak to będzie wyglądać. Teraz czeka nas Celta i Mallorca więc fajnie by było jakby Hansi lekko porotował takim Kounde czy Yamalem.

1

Zaczęło się gadanie o ZP i tak dalej i już gwiazdeczki graja pod siebie jak ja tego nie cierpię

0

@Borneo Ja bym go sprzedał 50 MLN na spokojnie i za to zakontrakotować Taha, gorszy nie będzie XD

2

Po sezonie sprzedać Araujo nie mogę na niego patrzeć

0

Żenada i wstyd tyle mam do powiedzenia

1

Inigo, Pedri i Olmo muszą wejść. Jeśli oni tak beda chcieli wyjść na Inter czy Bayern to będzie Miazga

0

No to co? Araujo czerwona i BVB łapie tlen? XD

6

Oni mówią że Liga jest przeciwko nim, śmiechu warte

0

@DonAndres*8 Żeby Romy i Liverpoolu nie było

0

Trzeba potraktować serio ten mecz, BVB mega osłabione ale nie ma co lekceważyć, pamiętamy Romę i Liverpool.

6

Od kiedy próba złamania nogi jest walka o piłkę? Aleeee no tak przecież Mbappe walczy o króla strzelców

1

1 mecz zawieszenia dla Mbappe? To już Wojtek dostał 2 za podcięcie go w Finale XDDD

0

I będzie czerwona XDD

0

Ale ten Vicente jest mierny XD

0

I tak dostanie 2 mecze XDD

1

Co za psychol XDD

0

I można wyłączyć mecz

0

To jest faul XD

16

Błagam już do końca sezonu bez kontuzji

0

@jakub1906 Na dłuższą metę? On zagra w podstawie 3 mecze I tyle

0

Myślę że Martin na BVB, Celte i Mallorce da radę a potem na PK i ważne mecze w LM i La Liga wróci Balde.

0

@blakkudium Wygląda dobrze

1

Teraz odpoczynek do wtorku i jazda z BVB!

1

Pedri już biegać nie może za rywalami XD

2

De Jong i Cubarsi muszą wejść

0

@Gibbon_FCB Xddddddddddd

0

Flick musi obudzić piłkarzy w szatni, a tak btw to brak ultrasów to jakiś skandal na taki ważny mecz, brawo Laporta XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?