Barceloniarz987
Dołączył/a: sierpień 2024
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ten Fofana ładnie chodzi z Lyonu
1
Za to jest 2 żółta karta dla Tolisso? XDDDDDDD
0
I wleciał klasyk
0
Z tak wąska kadra trzeba było się liczyć z tym że na takim etapie sezonu właśnie tak to będzie wyglądać. Teraz czeka nas Celta i Mallorca więc fajnie by było jakby Hansi lekko porotował takim Kounde czy Yamalem.
1
Zaczęło się gadanie o ZP i tak dalej i już gwiazdeczki graja pod siebie jak ja tego nie cierpię
0
@Borneo Ja bym go sprzedał 50 MLN na spokojnie i za to zakontrakotować Taha, gorszy nie będzie XD
2
Po sezonie sprzedać Araujo nie mogę na niego patrzeć
0
Żenada i wstyd tyle mam do powiedzenia
1
Inigo, Pedri i Olmo muszą wejść. Jeśli oni tak beda chcieli wyjść na Inter czy Bayern to będzie Miazga
0
No to co? Araujo czerwona i BVB łapie tlen? XD
6
Oni mówią że Liga jest przeciwko nim, śmiechu warte
0
@DonAndres*8 Żeby Romy i Liverpoolu nie było
0
Trzeba potraktować serio ten mecz, BVB mega osłabione ale nie ma co lekceważyć, pamiętamy Romę i Liverpool.
6
Od kiedy próba złamania nogi jest walka o piłkę? Aleeee no tak przecież Mbappe walczy o króla strzelców
1
1 mecz zawieszenia dla Mbappe? To już Wojtek dostał 2 za podcięcie go w Finale XDDD
0
I będzie czerwona XDD
0
Ale ten Vicente jest mierny XD
0
I tak dostanie 2 mecze XDD
1
Co za psychol XDD
0
I można wyłączyć mecz
0
To jest faul XD
16
Błagam już do końca sezonu bez kontuzji
0
@jakub1906 Na dłuższą metę? On zagra w podstawie 3 mecze I tyle
0
Myślę że Martin na BVB, Celte i Mallorce da radę a potem na PK i ważne mecze w LM i La Liga wróci Balde.
0
@blakkudium Wygląda dobrze
1
Teraz odpoczynek do wtorku i jazda z BVB!
1
Pedri już biegać nie może za rywalami XD
2
De Jong i Cubarsi muszą wejść
0
@Gibbon_FCB Xddddddddddd
0
Flick musi obudzić piłkarzy w szatni, a tak btw to brak ultrasów to jakiś skandal na taki ważny mecz, brawo Laporta XD